Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Na po kai go thn gnomh mou gia to Assasins Creed:

Tha protino se opoion thelei na to agorasei to game na to nikiasei prota.

To termatisa prin liges meres me ena filo.

Den exo ksanadei poio gramiko, bareto, aplo gameplay kai plokh sth zwh mou. Sto paixnidi mexrh na to termatisis tha kaneis 500 fores to idio pragma. To myalo sou to xrhsimopoieis mono sto counter attack.

Sto paixnidi eite skotoneis gia na soseis kapoion eite epeidh sto eipane. Tipota allo apolutos den mporeis na kaneis.

Ta panta skarfalononte me mia tromerh eukolia pou to kanei na eine k ayto polu aplo. De xreiazete skepsh. apla kaneis pano ante patas kana x pou kai pou.

Olo to paixnidi ekselizete se spitia. sto 5% tou upoloipou paixnidiou tha eiste se kati kserous lofous mono k mono gia na pate sthn epomenh polh pou ayto simenei tsampa to balane k to alogo.

To senario k ayto gramiko. Skotonis ton enan meta ton allon.. Poio aplo de mporouse na ginei.

 

H atmoesfera sth polh tromerh, ta grafika to idio. o hxos genika polu kalos alla upotithete oti eine paixnidi.

An htan ntokimanter: 9/10

Tora 7/10 me to zori

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια βοηθηστε με σε κατι. κοιταζω μπας και αγορασω το motorstorm για PS3 απο play-asia αλλα μου λεει πως δεν μπορει να στειλει στην Ευρωπαικη Ενωση. Εχει δυο εκδοσεις region free. US & Japan. Και στις δυο μου λεει το ιδιο πραγμα. Τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι μια ερωτηση.οσοι εχετε παιξει το Lair πια ειναι η γνωμη σας?

 

Αναμεικτα συναισθηματα εχω για το παιχνιδι.

Φοβερη ατμοσφαιρα(μουσικη κτλ).Εντυπωσιακα γραφικα μερικες φορες αλλα και μετρια αλλες(κακο frame rate).

Πολυ καλη αισθηση χειρισμού,αλλα για τις βασικες δραστηριοτητες.Οταν χρειαζονται κινησεις με ακριβεια εκει ο χειρισμος δεν βοηθα.

΄΄Kαι ναι και οχι΄΄ λοιπον για το παιχνιδι,αλλα με τον Μ.Ο να δινει ενα μετριο game.

 

Tα 3αρια και 4αρια κατ'έμε ειναι για γελια...

Ενα 6-7 με υποχρεωτικη αναγνωση του review(για να καταλαβαινεις περι τινος προκειται)ειναι οτι πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι..θεωρω οτι ειναι ενα αρκετα καλο παιχνιδι.και πολυ καλος χειρισμος.εξυπνος.ελεγα μηπως γω ειμουν ανωμαλος και μαρεσε

 

btw..το heavenly sword εχει το καλυτερο facial animation που εχω δει μεχρι στιγμης.πραγματκα απιστευτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι..θεωρω οτι ειναι ενα αρκετα καλο παιχνιδι.και πολυ καλος χειρισμος.εξυπνος.ελεγα μηπως γω ειμουν ανωμαλος και μαρεσε

 

Μπα... σε πολλους αρεσε.:-)

Aυτο το review το θεωρω πολυ καλο.(αλλα πρεπει να το διαβασεις και να μην μεινεις στον βαθμο)

http://www.gamelife.gr/cPages/reviews/389/Lair.htm

 

btw..το heavenly sword εχει το καλυτερο facial animation που εχω δει μεχρι στιγμης.πραγματκα απιστευτο

 

Οντως...σε σημειο που θες να την πεσεις στην Ναρικο:X

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολύ ψάξιμο και ενώ ήμουν έτοιμος να κλείσω xbox παρήγγειλα τελικά το ps3 :D. Αύριο ή Πέμπτη ελπίζω να το έχω. Prepare yourself το gosονι των pc έρχεται (μετριόφρων γαρ) να σας διδάξει pes2008 και nba2k8 :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα σε ολους παιδια.τι εννοεις βρε πετρο video?ναι μεν δεν ειναι σε ωρα gameplay,αλλα με τα γραφικα του παιχνιδιου ειναι ολα,οπως για παραδειγμα στο gears.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...