Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πόσα μέτρα μιλάμε;Αν είναι μέχρι 13 μέτρα έχω να σου προτείνω κάτι που θα στοιχίσει 20Ε.

 

Καπου τοσο πρεπει να ειναι για πες :-)

Το homeplug ti einai?:rolleyes:

 

Tωρα δεν μπορω να το συνδεσω με τιποτα. Κανω το δικτυο και με το που κανω το τεστ φτανει μεχρι το "obtaining IP adress" και εκει κανει fail απο timeout. Mηπως πρεπει να ρυθμισω κατι στο router και δεν το ξερω? Γιατι οταν φτιαχνω το δικτυο στις ρυθμισεις βαζω automatic στο IP

 

Θελω να παιξω cod4 :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό έχω:

http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=14189&ct=398&la=1

και κάνω τη δουλειά μου στα 13 μέτρα.Και λειτουργεί για όλες μου τις κονσόλες.

 

file afto pou exis dld kani tin idia doulia me afto?http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=10396&ct=480&la=1

exoun kamia ousiastiki diafora?alios gt dipli timi?mi pao kai doso tsaba tosa lefta an afto pou les kani ti doulia tou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις χτες πηρα το play3 μαζι με το assasin's creed και θα ηθελα να ρωτησω αν γινετε να αποθηκευσεις παιχνιδια στο σκληρο?Παντως εχουν κανει πολυ καλη δουλεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις χτες πηρα το play3 μαζι με το assasin's creed και θα ηθελα να ρωτησω αν γινετε να αποθηκευσεις παιχνιδια στο σκληρο?Παντως εχουν κανει πολυ καλη δουλεια....

 

Παιχνίδια στο σκληρό... Μπορείς να αποθηκεύσεις μόνο αυτά που κατεβάζεις από το PS Store. Τα κανονικά παιχνίδια που κυκλοφορύν σε blu-ray όχι. Ναι έχουν κάνει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ρε παλληκαρια,εγινα κατοχος του

P.s & το εχω συνδεσει με προβολεα.

Σαν εικονα οκ ειμαι ευχαριστημενος η απορια

μου ειναι εαν μπορω να αποθηκευσω στον 60αρι

δισκο του dvd που νοικιαζω για να τα δω οταν

θα εχω χρονο.Ξερει καποιος να μου πει εαν γινεται αυτο & πως καθοτι ειμαι ασχετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ρε παλληκαρια,εγινα κατοχος του

P.s & το εχω συνδεσει με προβολεα.

Σαν εικονα οκ ειμαι ευχαριστημενος η απορια

μου ειναι εαν μπορω να αποθηκευσω στον 60αρι

δισκο του dvd που νοικιαζω για να τα δω οταν

θα εχω χρονο.Ξερει καποιος να μου πει εαν γινεται αυτο & πως καθοτι ειμαι ασχετος...

 

Καλορίζικο το ps3,αυτό που θες να κάνεις όμως δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

logika nai me linux ginetai , alla tha prepei na kopsei partition, na kanei install to linux kai o xoros poy toy apomenei tha einai ligos (an balei to linux sto 10gb partition) den exo dokimasei na do an mporei na kanei stream apo tversity to dvd, tha to dokimaso kai tha apanthso.

 

paizei alla me periorismoys, den blepei thn tainia san 1 stream alla san vob kai den blepei ypotitloys ap'oti eida.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...