Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia exi agorasi kanis afto http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=10396&ct=480&la=1 ?

gt ego exo ensirmato router kai gia na sindetho asirmata me to ps3 tha xriasto kai wifi karta kai wifi router,opote mou fenete kalitero afto...na rotiso,gia posi apostasi mpori na piasi diktio afto to mixanima?to pc apo to ps3 thapexi peripou 10-12 metra(anamesa ine kai dio tixoi)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για το play asia εγω παντως παιρνω απο το play.com τα καινουργια παιχνιδια ειναι γυρω στα 62 euro και free delivery.

 

Εγω εχω ενα προβλημα με το wi-fi :-(. Προσπαθω να το συνδεσω με το router μου και μου βγαζει συνεχεια οτι υπαρχει ενα προβλημα με το DNS. Καταφερνω να το συνδεσω τη πρωτη φορα οταν φτιαχνω το δικτυο αλλα μετα οταν παει να κατεβασει το firmware μου βγαζει αυτο το error και παω να κανω test και εκει μου βγαζει fail to obtain ip.

 

Need help :-(

To error auto mou to ekane kai mena otan den eixe kalo sima to wifi. Molis ebala sto spiti ena wifi repeater ola pane teleia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To error auto mou to ekane kai mena otan den eixe kalo sima to wifi. Molis ebala sto spiti ena wifi repeater ola pane teleia

 

Οταν κανω scan μου βγαζει το router μου και λεει 50% περιπου. Θα προσπαθησω να το μετακινησω πιο κοντα.

Το wi-fi repeater τι ειναι ακριβως και ποσο κοστιζει? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Slay απάντησε και στο δικό μου ερώτημα σχετικά με το χειριστήριο...

na soy po thn alhtheia den to exo psaxei katholoy, alla den brisko kanenan apolytos logo gia na mhn doyleyei se opoiadhpote konsola.

 

EDIT

ap'oti blepo edo http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=196980&page=17 doyleyei mia xara.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανω scan μου βγαζει το router μου και λεει 50% περιπου. Θα προσπαθησω να το μετακινησω πιο κοντα.

Το wi-fi repeater τι ειναι ακριβως και ποσο κοστιζει? :o

Ena asus pou pira ekane 70euro...alla me 50% logika den einai auto to problima...emena eixe 10% kai den epaize :P to repeater apla kanei enisxish simatos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορώ να συνδέσω ασύρματα το PS3 με την μητρική μου , η οποία έχει WLAN, ώστε να να μπώ στο internet ?

 

Το πρόβλημα έιναι ότι δεν έχω modem/router αλλά το κλασικό USB modem της Crypto και σκέφτηκα μήπως γίνεται να μοιραστώ την σύνδεση όπως το κάνω με το laptop.

 

υ.γ. γνωρίζω ότι θα ήταν πολύ απλό να αγοράσω ένα modem/router και να ξεμπερδεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω κάνει ήδη όλα αυτά και δυστυχώς δεν κατάφερα τίποτα.

 

Δεν βρίσκω τίποτα(no access point found - error 8013030F) όταν κάνω internet test στο ps3

 

Να σημειώσω ότι η ίδια ακριβώς διαδικασία στέφθηκε με επιτυχία όταν δοκίμασα να μοιράσω το internet μεταξύ desktop και laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ena asus pou pira ekane 70euro...alla me 50% logika den einai auto to problima...emena eixe 10% kai den epaize :P to repeater apla kanei enisxish simatos

 

Αμα ειναι 70 ευρω θα πρεπει να βρω καποια αλλη λυση:-(.

Κανεις αλλος δεν μπορει να με βοηθησει?:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...