Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks για την βοήθεια.

 

Ένα bt

 

 

Bluetooth εννοείς;

 

Αν ναι,πως μπορώ να το συγχρονίσω με το χειριστήριο;

 

Μπορεί να μου απαντήσει και κάποιος όσον αφορά το χειριστήριο που ρώτησα στο προηγούμενο post;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετα καλο tomb raider το uncharted, αν και δεν ειναι system seller (που σημαινει οτι φετος sony system sellers γιοκ)

 

p.s. εχει και αυτο μπολικο tearing, και τα κοντρολς μπορουσαν να ειναι καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα κι εγώ το Demo Uncharted,έμεινα έκπληκτος με τα γραφικά του και τις λεπτομέρειες που είχαν προσέξει τόσο πολύ.Τώρα παίζω το heavenly sword και είμαι στην τελική μάχη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω το ps3 ανοιχτό εδώ και 2 ημέρες χωρίς να το κλείσω ποτέ(Ναι τέτοια πόρωση έφαγα με το Heavenly Sword το οποίο τερμάτισα πριν από λίγο).Θα έχω κάποιο πρόβλημα;Τα demos για να κατέβουν θέλουν αρκετό χρόνο με 768/192 που έχω.Αν και υποτίθεται ότι το PS3 είναι σαν υπολογιστής/media center οπότε λογικά δεν υπάρχει πρόβλημα σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα.Καθώς έπαιζα Heavenly Sword πάγωσε και δεν έκανε τίποτα,ούτε καν έκλεινε το PS3,δεν αντιδρούσε έπρεπε να το κλείσω από τον διακόπτη από πίσω :(

Πριν λίγο πάω να παίξω το Demo Pro Evolution 2008 και μου έκανε ακριβώς το ίδιο πάγωμα!!!!Δεν ξέρω τι παίζει αλλά έχω χαλαστεί πολύ!!!Σκέφτομαι να το πάω πίσω και να ζητήσω αλλαγή κονσόλας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα.Καθώς έπαιζα Heavenly Sword πάγωσε και δεν έκανε τίποτα,ούτε καν έκλεινε το PS3,δεν αντιδρούσε έπρεπε να το κλείσω από τον διακόπτη από πίσω :(

Πριν λίγο πάω να παίξω το Demo Pro Evolution 2008 και μου έκανε ακριβώς το ίδιο πάγωμα!!!!Δεν ξέρω τι παίζει αλλά έχω χαλαστεί πολύ!!!Σκέφτομαι να το πάω πίσω και να ζητήσω αλλαγή κονσόλας!!!

 

Εμένα δε μου χει κολλήσει το ps3 παρά μόνο με το demo του PES 08 μία φορά το οποίο το έχω ακούσει και από άλλους... Αν είχε πρόβλημα η κονσόλα με τη θερμοκρασία ή κάτι τέτοιο θα σου κλεινε από μόνη της. Αν δε ξέρεις ότι σίγουρα κολλάει ή κολλάει συνέχεια σε κάποιο συγκεκριμένο σημείο δν ξέρω αν θα βγάλεις άκρη με την εγγύηση. Πάντως αν δεις ότι γίνεται μόνιμα ή αρκετές φορές δε το συζητάμε στείλτο πίσω και να είσαι άγριος μαζί τους... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες αυτο το προβλημα εμφανιζεται καποιες φορες αμα εχεις στο backround download και πεζεις καποια ντεμο, δεν φτεει ι κονσολα οι προγραμματιστες φταινε...(καθως ειναι ημιτελες τα παιχνιδια) ..εμφανιζετε και στο pro 2008 στο κανονικο παιχνιδι ομως:mad:...

αρε konami αρε konami!:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβαζα στο background 200 Demos,γι αυτό κόλλησε.Το ξέρατε 'οτι αν για τον Α ή Β λόγο το ps3 crashάρει απλά κρατήστε πατημένο το πλήκτρο reset/power on για 10 δευτερόλεπτα και κλείνει με ασφάλεια!!!!Όπως ακριβώς οι υπολογιστές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...