Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω ενα σκληρο 200 gb μπορω να τον συνδεσω με το ps3 και να παιζω games που εχω περασει σε αυτον? για να τα παιζω θα πρεπει να μην κανω firmware update οπως στο psp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα σκληρο 200 gb μπορω να τον συνδεσω με το ps3 και να παιζω games που εχω περασει σε αυτον? για να τα παιζω θα πρεπει να μην κανω firmware update οπως στο psp?

 

den mporeis na paikseis paixnidia apo ton skliro. den exei spasei to ps3 akomi oute mesw software, oute mesw hardware(modchip). mono katevasmena apo to psn store kai auta ston eswteriko skliro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paides to phra kai gw xtes mazi me to pes 2008.PArathrhsa oti kollouse ligo to game xwris na exw peiraksei kati sto game.Exete idea ti mporei na ftaiei?To diskaki einai mia xara apla skeftomai mipos ftaiei i analisi 1080i 1080p ktl de ta kserw kala auta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paides to phra kai gw xtes mazi me to pes 2008.PArathrhsa oti kollouse ligo to game xwris na exw peiraksei kati sto game.Exete idea ti mporei na ftaiei?To diskaki einai mia xara apla skeftomai mipos ftaiei i analisi 1080i 1080p ktl de ta kserw kala auta.

 

Το εχουμε απαντησει ηδη πολλες φορες στο thread του PES.. Κανε install στο σκληρο το παιχνιδι και αν εχεις τετοια επιλογη στην τηλεοραση, βαλε το game mode on.. Η αναλυση δεν εχει σημασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια πηρα το PS3 17 οκτωβριου πριν 10 μερες και σημερα ξαφνικα εχω το εξης

προβλημα

Η εικονα και στην αναλογικη και στη HDMI ΕΙΝΑΙ ¨ Καμμενη "

καμμενη εννοω τα παντα και ειδικα οπου ειναι λευκο ειναι τοσο φωτεινο που φενεται ενα ασπρο πραγμα χωρις λεπτομερεια το προβλημα ειναι παντου σε οτι παιζεο το ps3

 

εχει παρατηρηθει σε αλλους αυτο ?

επειδη το πηρα πριν 10 μερες μπορω να διεκδικησω αλλαγη και οχι επισκευη

 

Ευχαριστω για τα σχολια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ξανακουσει τετοιο προβλημα στο Ps3... Δεν ξερω τι ειναι, ισως να ξερει καποιος αλλος καλυτερα, ομως αλλαγη μπορεις να ζητησεις εντος 10 εργασιμων ημερων η οσο σου γραφει πανω στην αποδειξη ( σε καποια μαγαζια ειναι και 2 εβδομαδες )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυριο μου ερχεται το ps3 . Εχω ηδη παρει το PES2008 . Μπορειτε να μου πειτε τι πρεπει να προσεξω κατι την πρωτη χρηση του ή τι ρυθμισεις πρεπει να κανω? Εχω τηλεοραση Sony 29'' CRT.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει πραγματι τοσο μεγαλη διαφορα με την τηλεοραση? Οταν την πηρα την Crt πριν 2-3 χρονια Lcd δεν ειχε κανεις. 650 ευρω την πηρα. Οχι πειτε μου τωρα..ειμαι φοιτητης, να σκασω 1000+ ευρω για να παρω lcd τηλεοραση? Μονο αν κερδισω κανενα Κινο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε spid_x η διαφορά LCD με CRT είναι η μέρα με την νύχτα, υπο την προυπόθεση οτι η LCD που θα πάρεις θα είναι HD. Τεράστια διαφορά στα παιχνίδια, λόγω την μεγαλύτερης ανάλυσης. Οταν πήρα το PS3 κράτησα την παλιά μου CRT μόλις ενα μήνα.. πήγα την κονσόλα σε φίλο με 32" LCD-HD Ready και μου έπεσε το σαγόνι.. την επόμενη μέρα αγόρασα TV (42" LCD Full HD)... στην πρώτη ευκαιρία τρέχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα το ps3 και το δοκιμασα με Pes2008.

Ερωτησεις:

 

Μπορω να χρησιμοποιησω χειριστηριο απο το παλιο playstation?

 

Η αναλυση πως θα αλλαξει? Το εχω συνδεσει με scart. Πηγα display settings - video output settings και ειναι στο Composite/S video . πρεπει να το αλλαξω σε av multi / scart ? 29'' crt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει πραγματι τοσο μεγαλη διαφορα με την τηλεοραση? Οταν την πηρα την Crt πριν 2-3 χρονια Lcd δεν ειχε κανεις. 650 ευρω την πηρα. Οχι πειτε μου τωρα..ειμαι φοιτητης, να σκασω 1000+ ευρω για να παρω lcd τηλεοραση? Μονο αν κερδισω κανενα Κινο...

 

Αμα να θελεις να αξιοποιησεις τις οπτικες δυνατοτητες της κονσολας σου μια LCD ειναι μονοδρομος.

 

Και δεν χρειαζεται να σκασεις 1000? οπως λες...υπαρχουν και LCD με τιμες κοντα στα 600?(32").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...