Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεχρι 7???? καλοοοοοοο!! ;)

αρα 7 με bluetooth και 2 usb =9 ή 7 συνολο (μεχρι τοσα "αντεχει" και usb και bluetooth ?)

οπως επισης και με bluetooth συνδεεται ασυρματα στο διαδυκτιο, σωστα? γιατι θελω να παρω καινουργιο router (wag200) για αυτον ακριβως τον λογο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι 7???? καλοοοοοοο!! ;)

αρα 7 με bluetooth και 2 usb =9 ή 7 συνολο (μεχρι τοσα "αντεχει" και usb και bluetooth ?)

οπως επισης και με bluetooth συνδεεται ασυρματα στο διαδυκτιο, σωστα? γιατι θελω να παρω καινουργιο router (wag200) για αυτον ακριβως τον λογο...

oloi oi controllers einai bluetooth, apla xrhsimopoioyn to usb gia thn fortish kai tipote parapera, opote 7 exeis maximum ,opos kai na ta syndeseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, σε ευχαριστω πολυ για την διευκρυνηση!

κατι αλλο:

εξωτερικο σκληρο αν βαλω μεσω usb θα τον βρισκει κανονικα οπως τον δικο του και θα μπορω να αποθηκευω εκει παιχνιδια, demo κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Παραθέτω εν συντομία την απορία μου:

Έχω ρυθμίσει το ps3 σε ανάλυση 1080 στα settings, η τηλεόραση μου υποστηρίζει 1080 αλλά όταν ξεκινάει κάποιο παιχνίδι (πχ fifa08) η ανάλυση που παίζει είναι στα 720. Ξέρει κάνεις γιατί;

 

edit: εννοείται ότι μιλάω για παιχνίδια που υποστηρίζουν ανάλυση 1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Παραθέτω εν συντομία την απορία μου:

Έχω ρυθμίσει το ps3 σε ανάλυση 1080 στα settings, η τηλεόραση μου υποστηρίζει 1080 αλλά όταν ξεκινάει κάποιο παιχνίδι (πχ fifa08) η ανάλυση που παίζει είναι στα 720. Ξέρει κάνεις γιατί;

 

edit: εννοείται ότι μιλάω για παιχνίδια που υποστηρίζουν ανάλυση 1080

 

Kαι σε εμενα το κανει αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, εχω μερικες αποριες, μερικα παιχνιδια απο το 2 δεν παιζουν υπαρχει λυση? οταν λεει εγκατασταση νεου OS τι εννοει? τι λειτουργικο? αμα βαλω usb σκληρο τον αναγνωριζει κανονικα? μπορω να κανω δικτυο PC-PS3 share φακελους? υπαρχουν προγραμματα που μπορουν να εγκατασταθουν στο ps3? μπορω στον inernet BROWSER να τον ρυθμισω να μην μου βγαζει μπαρες για να κινουμε δεξια αριστερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, εχω μερικες αποριες, μερικα παιχνιδια απο το 2 δεν παιζουν υπαρχει λυση?

an exeis thn 60gb ekdosh kapoia paizoyn ta perissotera, alla oxi ola, an exeis thn 40gb den paizoyn , isos sto mellon na kanoyn kati gia ayto alla epishma den yparxei kamia plhroforia.

οταν λεει εγκατασταση νεου OS τι εννοει? τι λειτουργικο?

http://www.ps3forums.gr/VB3/showthread.php?t=68&highlight=otheros

αμα βαλω usb σκληρο τον αναγνωριζει κανονικα?

nai

μπορω να κανω δικτυο PC-PS3 share φακελους?

http://www.ps3forums.gr/VB3/showthread.php?t=126

υπαρχουν προγραμματα που μπορουν να εγκατασταθουν στο ps3?

ti ennoeis akribos?

μπορω στον inernet BROWSER να τον ρυθμισω να μην μου βγαζει μπαρες για να κινουμε δεξια αριστερα?

pali den se epiasa

 

epishs isos na breis kai genika xrhsimo ayto

http://www.ps3forums.gr/VB3/announcement.php?f=8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...