Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ακουγεται λιγο χαζο αλλα ισως ξερετε κατι που δεν ξερω.

 

ποια ειναι η διαφορα του 80 με του 60 playstation 3

εκτος απο τον σκληρο δισκο??

den yparxei allh diafora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://ps3.ign.com/articles/819/819773p1.html

 

 

Closing Comments

PixelJunk Racers will cost $6.99, so if you really dig the idea of a slot car videogame, than we're sure you won't miss your money too much. Also, the fact that you can play with up to seven people offline is pretty impressive, since this is one of the first PS3 games to really take advantage of seven different controllers simultaneously. Unfortunately, an intrinsically bland concept keeps this game from becoming a truly enjoyable hit, but that doesn't necessarily mean it's terrible. We had a few good times with PixelJunk Racers (especially the confusion of trying to figure out seven different people playing seven different colors), but you may be better off passing on this one. Or you could play with real slot cars instead. Your choice.

 

5.2

Mediocre OVERALL

(out of 10 / not an average

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδες εχω το εξης προβλημα....δεν μπορω να κατεβασω το GT HD αφου μου βγαζει πως δεν υπαρχει PS Store στην χωρα μου....μπορει να με βοηθησει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω?

Ειμαι σε διλλημα,

Αγορα blu-ray player ή αγορα Ps3?

Με ps3 εχω κ κονσολα κ blu-ray.

Εσεις που εχετε ps3 κ τα εχετε ψαξει to ps3 εχει καλες δυνατοτητες για το παιξιμο των blu-ray discs?

Εχω full-HD tv στο σπιτι,τι λετε?

 

φιλε μου PS3 γιατι εχει HDMI θυρα 1.3

αν δεν κανω λαθος αυτο της samsung που ειναι λιγο πιο φθηνο εχει 1.2 η 1.1 HMDI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες εχω το εξης προβλημα....δεν μπορω να κατεβασω το GT HD αφου μου βγαζει πως δεν υπαρχει PS Store στην χωρα μου....μπορει να με βοηθησει κανεις?

 

Nαι, κανε λογαριασμο σε ξενη χωρα.Φτιαξε δλδ νεο προφιλ με τοπο διαμονης Βρετανια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο παει στην ελλαδα ? το δινει ενα φιλαρακι μου αχρισιμοπιιτο 450 ευρο με χιριστιρια μονο ...να το παρο?σε 1 χρονο ποσο θα κανει?

 

ποσο θα κανει σε 1 χρονο? φιλε αυτην την ερωτηση ουτε ο πητ παπαδακος δεν μπορει να την απαντησει:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...