Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγινε με το Ps1,εγινε με το Ps2 γιατι οχι και με το 3?

Επειδη εβγαλε η ms την κονσολα της πιο νωρις?Αυτο ειναι το εμποδιο?:mrgreen:

 

Αν και εχει καποιες ιδιαιτεροτητες αυτη η γενια (wii) και δεν μπορεις να προβλεψεις τι θα γινει ακριβως με τα νουμερα,σιγουρα το Ps3 θα ειναι μια πετυχημενη κονσολα.

 

Δεν ξερω αν θα ειναι τοσο ισοπεδωτικη η διαφορα οσο στο παρελθον αλλα αυτο δεν λεει κατι,η επιτυχεια ειναι δεδομενη.

 

Οποτε οσο υπομονη ειχαν με το ps2 οι Ps fans αλλη τοση θα εχουν και τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει και η υπομονη τη γλυκα της παντως...οπως οταν θελεις να ριξεις μια γυναικα...θα το ευχαριστηθεις περισσοτερο αν σου το παιζει δυσκολη και αργησεις να την καταφερεις...

 

Φυσικα, υπαρχει και η πιθανοτητα, μεχρι να την καταφερεις, να εχει γινει τσουρογρια.... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα νά`ξερα πόσες φορές έχει ειπωθεί η λέξη "υπομονή"...η ζωή είναι πολύ μικρή για να κάνουμε υπομονή για τέτοια πράγματα.

Μην στερείτε από τον εαυτό σας πράγματα που τον ευχαριστούν και όταν το ps3 φτάσει σε ένα λογικό λόγο απόδοσης/τιμής,το τσιμπάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα νά`ξερα πόσες φορές έχει ειπωθεί η λέξη "υπομονή"...η ζωή είναι πολύ μικρή για να κάνουμε υπομονή για τέτοια πράγματα.

Μην στερείτε από τον εαυτό σας πράγματα που τον ευχαριστούν και όταν το ps3 φτάσει σε ένα λογικό λόγο απόδοσης/τιμής,το τσιμπάτε.

 

Eμ εδω ειναι η ουσια.

Εξαρταται τι ευχαριστει τον καθενα.

Αλλοι την βρισκουν με το wii και ας μην εχουν τα παιχνιδια του καλα γραφικα και αλλοι με την γρια το ps2.:P

Aλλοι γουσταρουν να παιξουν persona 3(Press.Av. 8.9) μεχρι να παρουν ps3 για να παιξουν εκει J.RPGs και αλλοι Blue dragon(Press.Av 7.3)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω?

Ειμαι σε διλλημα,

Αγορα blu-ray player ή αγορα Ps3?

Με ps3 εχω κ κονσολα κ blu-ray.

Εσεις που εχετε ps3 κ τα εχετε ψαξει to ps3 εχει καλες δυνατοτητες για το παιξιμο των blu-ray discs?

Εχω full-HD tv στο σπιτι,τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω?

Ειμαι σε διλλημα,

Αγορα blu-ray player ή αγορα Ps3?

Με ps3 εχω κ κονσολα κ blu-ray.

Εσεις που εχετε ps3 κ τα εχετε ψαξει to ps3 εχει καλες δυνατοτητες για το παιξιμο των blu-ray discs?

Εχω full-HD tv στο σπιτι,τι λετε?

 

Νομιζω απαντας μονος σου.. Εχεις και τα 2 μαζι και ναι ειναι πληρως λειτουργικο και ευχρηστο το interface..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φθηνότερο Blu-Ray Player πάντως δεν θα βρείς. Και από ποιότητα μια χαρά. Τώρα βέβαια δεν ξέρω και τι απαιτήσεις μπορεί να έχεις.

 

Αλλά αν ανήκεις στο 99% των απλών ανθρώπων και όχι στο 1% των High End, θα σε καλύψει και με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΙΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΕΙΠΩΘΕΙ . . .

ΕΧΩ PS3 60 GB..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΟΝLINE GAMES??ΕΧΩ wi-fi...

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εχεις ενα παιχνιδι που υποστηριζει multiplayer mode, να κανεις λογαριασμο στο PS Network και να συνδεσεις το PS3 με το ρουτερ σου, μεσω του μενου ''Connection''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...