Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά..ακούω τόσες και τόσες απόψεις για το ps3 και επειδή θέλω να το αγοράσω εσείς που το έχετε λέτε οτι αξίζει?Το xbox360 βγάζει πολλά προβλήματα και σε άτομα που ξέρω..και ενδιαφέρομαι και για το blu ray.Σας έχει βγάλει κανένα πρόβλημα?και κατι τελευταίο..πρέπει να κοιτάξω ποιά έκδοση είναι πρίν το πάρω?ευχαριστώ πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν εχει καποιο προβλημα...Θελει μονο προσοχη στην τοποθετηση του καθως απαιτει αρκετο χωρο για να ''αναπνεει''.

 

Εχει βγει μια εκδοση με 650 ευρω, 2 χειριστηρια και 2 παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia sygxoriste me an epanalamvanw kapoia pragmata,alla na psaksw 433 selides mou einai dyskolo.To ps3 einai region free?An nai einai kai gia games kai gia tainies?Skopeuw na paw Ameriki syntoma kai skeftomoun an aksizei ton kopo na to parw apo ekei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα παιδια. Εχω μια απορια, για οσους εχουν δοκιμασει να παιξουν ταινιες μεσω του Ps3. Υπαρχει καμια διαφορα σε σχεση με τα επιτραπεζια dvd players? Κολλαει καθολου? εχει καλη ποιοτητα εικονας σε HD τηλεορασεις? Χρειαζεται να αγορασουμε και blue-ray player στην τελικη, χωρια απο το Ps3?? εκανα search και δε βρηκα κατι σχετικο. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα παιδια. Εχω μια απορια, για οσους εχουν δοκιμασει να παιξουν ταινιες μεσω του Ps3. Υπαρχει καμια διαφορα σε σχεση με τα επιτραπεζια dvd players? Κολλαει καθολου? εχει καλη ποιοτητα εικονας σε HD τηλεορασεις?

 

E φυσικα και εχει διαφορα αν εχεις HD TV και η ταινια που βαζεις ειναι σε blu ray.

 

Χρειαζεται να αγορασουμε και blue-ray player στην τελικη, χωρια απο το Ps3?? εκανα search και δε βρηκα κατι σχετικο. Ευχαριστω

 

Oχι ρε συ...

Λες να δινεις 600e για να παρεις κονσολα με ενσωματωμενο blu ray και να χρειαζεσαι και blu ray player?:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E φυσικα και εχει διαφορα αν εχεις HD TV και η ταινια που βαζεις ειναι σε blu ray.

 

 

 

Oχι ρε συ...

Λες να δινεις 600e για να παρεις κονσολα με ενσωματωμενο blu ray και να χρειαζεσαι και blu ray player?:-P

 

ευχαριστω για τη γρηγορα απαντηση! Το οτι θα εχει διαφορα, σε σχεση με μια crt το ηξερα. Εννοουσα αν το ps3 θα δειχνει αυτη τη διαφορα σε μια Hd tv σε σχεση με ενα επιτραπεζιο blue ray player! αλλα μου απαντησες το ερωτημα. thnx :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση nooba...Πως κατεβαζω demo απο το PSN?Σε ποια επιλογη πηγαινω, απο το μενου του PS3?Εχω γραφτει στο PSN...Τnx!

 

PSN store ->Games->game demos .. Εκει εχει και το add on content για οτιδηποτε extra βγαινει για παιχνιδια που εχεις επισης game videos και PS1 classics για download..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...