Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παράθεση:

to eixa paixei arketa (den to eixa teleiosei) se filo epeidh moy elege oti einai etsi kai einai gioybetsi , kai olo halo akoyga , opote phga prokateleimenos.

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

eksipnakia...otan kaneis quote na vazeis olh th frash pou leei o allos...ase tis lamogies....to ekanes k bold tromara sou k kotsares k th teleia ekei pou goustares! de milas se xazous...

 

 

@p3tran

 

de peirazei mhn to pareis..xalia einai!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράθεση:

to eixa paixei arketa (den to eixa teleiosei) se filo epeidh moy elege oti einai etsi kai einai gioybetsi , kai olo halo akoyga , opote phga prokateleimenos.

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

eksipnakia...otan kaneis quote na vazeis olh th frash pou leei o allos...ase tis lamogies....to ekanes k bold tromara sou k kotsares k th teleia ekei pou goustares! de milas se xazous...

 

 

@p3tran

 

de peirazei mhn to pareis..xalia einai!

 

 

kougias.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@p3tran

 

de peirazei mhn to pareis..xalia einai!

 

τι εγινε? τον slay περιμενα να απαντησει.. :mrgreen: ...5 μερες :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

...προφανως ανεκδοτα τελικα ειδαμε ποιος λεει, οποτε περιττευει και η απαντηση.. :D

 

 

 

οσο για το <<να μην το παρω>> LOL! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

μηπως το πηρες εσυ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

κοντευει να κλεισει και το 2007, και ακομα μερικοι ζειτε με την ταϊστρα του "it will be worth the wait."

 

wait λοιπον, με χαρα και με ευεξια :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ε και τι σε νοιαζει εσενα?

Αφου εισαι απολυτα ικανοποιημενος με το 360 γιατι γαυγιζεις στα Ps3 topic σαν σκυλακι που οταν βλεπει κατι μεγαλυτερο φοβαται?lol

 

Δεν επρεπε να εχεις τετοιες ανασφαλιες.:-|

 

οσο για το killzone ο δημιουργος του ειπε το εξης:

Donʼt forget one thing: This game is PRE-pre-alpha! So, not PRE-Alpha, PRE-PRE! So, please donʼt start some “Hey, can you see that texture poppinʼ up! PLEASE, stop it, ok?

There will be much more details, effects and so on. Give us some time.

 

Nαι ξερω sony=ψεμα=τουβλα μπλα μπλα μπλα...

Εγω απλα απαντησα.

 

ΥΓ.Τα textures BTW τα βλεπω μια χαρα ηδη.

ΥΓ2.Ηθελα να 'ξερα ...οταν πρωτοειδες βιντεο του Gears of war που ετρεχε στα 10-15fps...τοτε εβγαλες και το τελικο συμπερασμα για το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε καταλήγουμε στο ότι θ'αξίζει την αναμονή. Αφού έτσι είναι το pre^n-alpha, έχει πολλά (σύμφωνα με τους developers) περιθώρια βελτίωσης.

Πότε θα σταματήσει να μιλάει ο κόσμος για το ps3 σε μελλοντικούς χρόνους, αναρωτιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πότε θα σταματήσει να μιλάει ο κόσμος για το ps3 σε μελλοντικούς χρόνους, αναρωτιέμαι.

 

Παντα ετσι ηταν δεν αλλαξε κατι τωρα.Μια κονσολα δεν διαρκει εναν χρονο ουτε 3-4 οπως το xbox 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαρακο γιατι το γενικευεις , στο Ps3 περιμενουμε μεχρι τα χριστ, τρομακτικους τιτλους....πλακα μας κανεις και εσυ μωρε....εαν αρχη απο τον Αυγουστο που βγαινει η ΜΕΓΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ LAIR....ελεος....

Ενω φιλαρακο το mass effect και το bioshock και το alan WAKE....TA ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ....ΕΛΕΟΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OMG! miltoz eisai eleos! megali lamogia ek merous sou gia na kerdiseis tis entiposeis.

 

:lol::lol::lol: Ποιές εντυπώσεις να κερδίσω? Το ποστ του Slay ήταν ήταν λίγο πιο πάνω, όσοι διάβασαν το δικό μου διάβασαν και του Slay. Λες να προσπάθησα να κρύψω κάτι? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και τι σε νοιαζει εσενα?

Αφου εισαι απολυτα ικανοποιημενος με το 360 γιατι γαυγιζεις στα Ps3 topic σαν σκυλακι που οταν βλεπει κατι μεγαλυτερο φοβαται?lol

 

Δεν επρεπε να εχεις τετοιες ανασφαλιες.:-|

 

ο slay εγραψε οτι το halo3 ειναι ανεκδοτο σε σχεση με το ..killzone. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

εγω εκανα 2 ερωτησεις, απαντηση δεν πηρα, και μετα απο καμια βδομαδα σχεδον, με λεει η σκυλιτσα του slay, σκυλακι..

 

αυτο ειναι LOL. καταλαβες pds?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

petran esy na deis posa papagalakia exeis edo mesa..pou otan epaikse to video apo killzone perimenan oloi esena na miliseis giati den ikseran ti na poun...siga mhn erixnan ta moutra tous na poun ti gamato edeixne..toubeki oloi aytoi pou thn proigoumenh mera eixan orgiasei me to screenshot....opote ti karamela me ta filarakia kta skylakia tou slay asth kalhtera..ase epishs tis tabelitses k sevasou ligo to koino tou forum k tis apopseis tou..eite sou aresoun eite oxi..mipos einai k o xrest skylaki tou slay tora pou evale ypografh tou ps3....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

petran esy na deis posa papagalakia exeis edo mesa..pou otan epaikse to video apo killzone perimenan oloi esena na miliseis giati den ikseran ti na poun...siga mhn erixnan ta moutra tous na poun ti gamato edeixne..toubeki oloi aytoi pou thn proigoumenh mera eixan orgiasei me to screenshot....opote ti karamela me ta filarakia kta skylakia tou slay asth kalhtera..ase epishs tis tabelitses k sevasou ligo to koino tou forum k tis apopseis tou..eite sou aresoun eite oxi..mipos einai k o xrest skylaki tou slay tora pou evale ypografh tou ps3....

 

δεν νομιζω να ειναι παπαγαλακι οποιος εχει ματια και βλεπει.

το video απο το killzone κινηματογραφικα ειναι αρκετα/πολυ εντυπωσιακο, παρʼοτι τεχνικα οχι αρτιο.

δεν νομιζω να ειπε ποτε κανεις κατι διαφορετικο.

υπερβολες ακουγονται οχι απο αυτους που εχουν 360 (αλλωστε εχουνε πηξει στα fps ;) ), αλλα περισσοτερο απο τους οπαδους του playstation, οι οποιοι ουτε λιγο ουτε πολυ,

τα εχουνε χασει τελειως και λενε πραγματα οπως αυτα που εγραψε ο slay στις προηγουμενες σελιδες.

 

οσο για τα σκυλακια, εσυ τα εφερες στην κουβεντα μας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
ο slay εγραψε οτι το halo3 ειναι ανεκδοτο σε σχεση με το ..killzone. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

εγω εκανα 2 ερωτησεις, απαντηση δεν πηρα, και μετα απο καμια βδομαδα σχεδον, με λεει η σκυλιτσα του slay, σκυλακι..

 

αυτο ειναι LOL. καταλαβες pds?

 

Εγω δεν ειμαι σκυλακι κανενος φιλε μου,λεω απλα την αποψη μου.

Το οτι συμφωνω με εναν ανθρωπο που ξερει να επιχειρηματολογει δεν σημαινει οτι ...γαβ γαβ.

Εσυ εισαι σκυλακι της ΜS και το εχουν καταλαβει ολοι εκτος απο σενα...

Παρτο χαμπαρι δεν ειναι Ολυμπιακος η MS ουτε ιδεα,ενα κουτι εχει και η sony αλλο ενα.

 

Δεν ξερω τι ειπε ο slay...

Εγω αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ειπε για τα γραφικα.

Το Halo εμενα δεν μου αρεσει οπως πιθανον δεν θα μου αρεσει και το killzone αλλα το σεβομαι σαν παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...