Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο ποιο "χαζος" ημουν εγω που εν μεσω πανελληνιων πηρα ps3.

6+μηνες καθοταν η κονσολα(πιο πολυ με ενοιαζε οτι η εγγυηση που ειχε περασε αερατα)χωρις πολλα ζορια:-D

εγω ξενερωσα τοσο πολυ με το resistance δεν θελω να το βλεπω το παιχνιδι ουτε την κονσολα αυτη τη στιγμη:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξενερωσα τοσο πολυ με το resistance δεν θελω να το βλεπω το παιχνιδι ουτε την κονσολα αυτη τη στιγμη:-D

 

πηρες και το χειροτερο Resistance.:P

Τα αλλα 2 ειναι καλυτερα.Ειδικα το 3 ειναι πολυ καλος τιτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2 δανειστικα απο ενα φιλο.

Δεν ξερω αν ειναι τοσο πολυ ιδεα μου ρε παιδια αλλα ακομα και τα ντουβαρια μου φαινονται πολυ ψευτικα λες και ειναι alpha code ενα πραμα^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ παιδιά υποχρεώσεις μαθήματα... τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα! Πάντως έπαιξα ps3 1 ώρα σίγουρα σήμερα! Τώρα λέω να πάω να τελειώσω το god of war που έχω αφήσει στο ps2. Ξέρει μήπως κανείς αν μπορώ να περάσω το save του god of war από το ps2 στο ps3 (cfw)? Ξενερώνω με τα γραφικά του ps2 όταν έχω ps3! :P

 

 

Ρε παιδια παρατηρησατε κατι; Ο ναρουτο χαθηκε !!!

Πηρε ΠΣ3 ως γνωστον

 

Οριστε τα αποτελεσματα μετα απο πολυωρο λιωσιμο

l.jpg

 

Πολύ πετυχημένη η εικόνα! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει μήπως κανείς αν μπορώ να περάσω το save του god of war από το ps2 στο ps3 (cfw)? Ξενερώνω με τα γραφικά του ps2 όταν έχω ps3! :P

 

 

Δεν γινεται, ειναι εντελως διαφορετικο format.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται, ειναι εντελως διαφορετικο format.

 

Άρα πρέπει να μείνω έτσι. Και εκτός από τα γραφικά μου την έχει σπάσει που κολλάει συνέχεια, μου βγάζει cant read the disc και κάτι τέτοια. Έλεος πια. Σκέφτομαι να το ξαναρχίσω στο ps3 στο easy να φεύγει γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα πρέπει να μείνω έτσι. Και εκτός από τα γραφικά μου την έχει σπάσει που κολλάει συνέχεια, μου βγάζει cant read the disc και κάτι τέτοια. Έλεος πια. Σκέφτομαι να το ξαναρχίσω στο ps3 στο easy να φεύγει γρήγορα.

ερχεσε στα λογια μου naruto!και εγω αποταν ειχα το pc και ξεκινησα και επαιζα εκει τα παιχνιδια το ps2 ουτε να το βλεπω δεν ηθελα...δεν αντεχα τα γραφικα του με τπτ!!!

εγω σου λεω ξεκινα το παλι απο την αρχη να το ευχαριστηθεις κιολας το παιχνιδι σε πιο ωραια γραφικα (εκτος και αν θες μια πιστα ακομα για να το τελειωσεις,τοτε τελειωσε το στο Ps2)!

 

@mtzs σας το ειχα πει οτι παει θα τον χασουμε το naruto απτο φορουμ αφου πηρε ps3 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα και θα ήθελα να γίνει!

 

@kjtzemis Δεν με χάνετε από το forum μην ανησυχείς! :P

Τώρα για το gow το δοκίμασα 2 φορές και κολλάει σε ένα βίντεο και θέλει restart η κονσόλα. Ε λέω δεν πάει στην ευχή θα το ξεκινήσω στο ps3. Λέτε να το βάλω medium ή easy? (στο ps2 το είχα hard και μου έβγαλε την πίστη!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα και θα ήθελα να γίνει!

 

@kjtzemis Δεν με χάνετε από το forum μην ανησυχείς! :P

Τώρα για το gow το δοκίμασα 2 φορές και κολλάει σε ένα βίντεο και θέλει restart η κονσόλα. Ε λέω δεν πάει στην ευχή θα το ξεκινήσω στο ps3. Λέτε να το βάλω medium ή easy? (στο ps2 το είχα hard και μου έβγαλε την πίστη!)

Για ποιο gow αναφερεσε?? Παντως δεν ειναι τοσο δυσκολο οσο λες... Αν φοβασαι τοσο το titan, ξεκινα αρχικα απο ενα πιο απλο επιπεδο μεχρι να το μαθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο gow αναφερεσε?? Παντως δεν ειναι τοσο δυσκολο οσο λες... Αν φοβασαι τοσο το titan, ξεκινα αρχικα απο ενα πιο απλο επιπεδο μεχρι να το μαθεις.

 

Στο hard το έπαιζα όχι titan! Για το gow1 μιλούσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...