Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνιδι ειναι ισως το πιο σημαντικο απο αυτην την γενια και αν το δεν το παρεις θα βγεις χαμενος. Παντως θα το βρεις και απο 20-30Ε σε ελληνικη εκδοση.

 

Έχει καμία διαφορά η ελληνική έκδοση με τις υπόλοιπες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καμία διαφορά η ελληνική έκδοση με τις υπόλοιπες?

Για τις ξενες δεν γνωριζω και πολυ καλα, αλλα θεωρω οτι πλην της γλωσσας δεν υπαρχει καμια αλλη διαφορα. Απο κει και περα εσυ επιλεγεις τι εκδοση θελεις να ειναι το παιχνιδι δηλ κανονικη, platinum κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις ξενες δεν γνωριζω και πολυ καλα, αλλα θεωρω οτι πλην της γλωσσας δεν υπαρχει καμια αλλη διαφορα. Απο κει και περα εσυ επιλεγεις τι εκδοση θελεις να ειναι το παιχνιδι δηλ κανονικη, platinum κτλ...

 

Γιατί το heavy rain έχει ελληνικούς υπότιτλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το heavy rain έχει ελληνικούς υπότιτλους?

το ιδιο ρωτησα και εγω πριν λιγα ποστ!

δεν θυμαμαι ελληνικους υποτιτλους πρεπει να εχει και ελληνικο μενου!δεν ειμαι ομως σιγουρος!

αν γνωριζει καποιος ας μας λυσει την απορια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν έχει. Μόνο το Uncharted3 έκανε κάτι τέτοιο μέχρι τώρα.

 

υγ : πώς το μπορείτε το παιχνίδι στα ελληνικά..? εδώ το εξώφυλλο δεν θέλω να έχει ελληνικά.. τα βλέπω και :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το heavy rain έχει ελληνικούς υπότιτλους?

Δεν εννοουσα τους υποτιλτους η την γλωσσα παιχνιδιου αλλα τη γλωσσα οπου θα γινουν συναλλαγες. Βασικα εγω προτιμω τις ελληνικες αγορες αν και αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο.

Δυστυχως απο τους μεγαλους τιτλους μονο το θρυλικο uncharted 3 εχει ελληνικους υποτιτλους, οποτε απο κει και περα εσυ επιλεγεις απο που θα το προμηθευτεις. Παντως αν θες να κανεις αγορα απ'εξω προσεχε ιδαιετερα αν ο τιτλος ειναι region free αλλιως δεν θα παιζει σε ελληνικη κονσολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν έχει. Μόνο το Uncharted3 έκανε κάτι τέτοιο μέχρι τώρα.

 

υγ : πώς το μπορείτε το παιχνίδι στα ελληνικά..? εδώ το εξώφυλλο δεν θέλω να έχει ελληνικά.. τα βλέπω και :eek:

φιλε τι να πω?γουστα ειναι αυτα!

ελληνας ειμαι δεν ειμαι αγγλος ουτε αμερικανος ουτε γερμανος!μπορει να γινετε οτι γινετε στην χωρα μας αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να συχενομαστε να βλεπουμε την ελληνικη γραφη πανω σε διαφορα πχ σε καποια video games!για μενα αυτο οπως και να εχει ειναι ενα κατορθωμα που σε καποια παιχνιδια υπαρχουνε ελληνικα μενου, ειτε ελληνικη περιγραφη, ειτε ελληνικοι υποτιτλοι!τοσα χρονια περιμενα πως και πως να δω παιχνιδι οπου να εχει ελληνικο μενου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε τι να πω?γουστα ειναι αυτα!

ελληνας ειμαι δεν ειμαι αγγλος ουτε αμερικανος ουτε γερμανος!μπορει να γινετε οτι γινετε στην χωρα μας αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να συχενομαστε να βλεπουμε την ελληνικη γραφη πανω σε διαφορα πχ σε καποια video games!για μενα αυτο οπως και να εχει ειναι ενα κατορθωμα που σε καποια παιχνιδια υπαρχουνε ελληνικα μενου, ειτε ελληνικη περιγραφη, ειτε ελληνικοι υποτιτλοι!τοσα χρονια περιμενα πως και πως να δω παιχνιδι οπου να εχει ελληνικο μενου!

Ακριβως! Και μακαρι να συνεχιζονται προσπαθειες οπως το uncharted 3, το gran turismo 5 και το buzz κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως! Και μακαρι να συνεχιζονται προσπαθειες οπως το uncharted 3, το gran turismo 5 και το buzz κτλπ

ξεχασες και το PES! :mrgreen:

 

Υ.Γ.το πρωτο παιχνιδι που ειχε βγει με ελληνικο μενου και ελληνικη περογραφη στο ps2 fifa2002!το ειχα λιωσει αυτο το παιχνιδι τοτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχασες και το PES! :mrgreen:

 

Υ.Γ.το πρωτο παιχνιδι που ειχε βγει με ελληνικο μενου και ελληνικη περογραφη στο ps2 fifa2002!το ειχα λιωσει αυτο το παιχνιδι τοτε!

φιλε μιλαω για τιτλους καθαρα για το ps3 και οπως προειπα υπαρχουν και πολλοι αλλοι τετοιοι, αλλα αυτοι που προανεφερα ειναι ισως οι σημαντικοτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχασες και το PES! :mrgreen:

 

Υ.Γ.το πρωτο παιχνιδι που ειχε βγει με ελληνικο μενου και ελληνικη περογραφη στο ps2 fifa2002!το ειχα λιωσει αυτο το παιχνιδι τοτε!

 

Η ελληνική περιγραφή του PES είναι άθλια τελείως. Προτιμώ την αγγλική.

 

Πάντως εγώ θα προτιμούσα να πάρω Uncharted 3 από εξωτερικό πρώτον γιατί θα μου έβγαινε πιο φθηνά, και δεύτερον γιατί θέλω το παιχνίδι στα αγγλικά (για λόγους εξάσκησης κυρίως). :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική περιγραφή του PES είναι άθλια τελείως. Προτιμώ την αγγλική.

 

Πάντως εγώ θα προτιμούσα να πάρω Uncharted 3 από εξωτερικό πρώτον γιατί θα μου έβγαινε πιο φθηνά, και δεύτερον γιατί θέλω το παιχνίδι στα αγγλικά (για λόγους εξάσκησης κυρίως). :rolleyes:

η περιγραφη του πες η περσινυ ητανε αθλια φετος την εχουνε φτιαξει καπως!αλλα απο το να ακουω τους μ@λ@κες του αγγλους καλυτερα σωτηρακοπουλο και θαναηλακη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η περιγραφη του πες η περσινυ ητανε αθλια φετος την εχουνε φτιαξει καπως!αλλα απο το να ακουω τους μ@λ@κες του αγγλους καλυτερα σωτηρακοπουλο και θαναηλακη!

 

Εμένα και φέτος μου φάνηκε απαίσια. Έβλεπα 2 φίλους να παίζουν και είχα σκάσε στα γέλια με τις πίπες που έλεγαν οι σχολιαστές! :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική περιγραφή στο pro είναι ανυπόφορη.Εκτός των άλλων κακών που έχει είναι και κακά συγχρονισμένη με αποτέλεσμα να αργούν οι σχολιαστές.

 

Εγώ μετά απο ένα αριθμό αγώνων έβγαλα τελείως την περιγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...