Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι παιχνίδι για παρέα. Στο skroutz ξεκινάει από 55Ε.

οκ!τοτε μπορει να παω σε αυτο και στο haivy rain!θα δω!

αν και ειναι πολλα τα λεφτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ!τοτε μπορει να παω σε αυτο και στο haivy rain!θα δω!

αν και ειναι πολλα τα λεφτα!

 

σχετικα με το buzz κλπ δες αν κανενα βιντεοκλαμπ εκει κοντα σου το νοικιαζει.Στη χειροτερη βαλτε ολοι στην παρεα απο 50 λεπτα και νοικιαστε το,δινουν και τα buzzers μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PDS13

Μπα, εγώ το διάβασα, και συνεχίζω να το παίζω, απλά για να δώ τι σόι "αριστούργημα" είναι.

Αλήθεια, το έπαιξες? Σ' άρεσε τόσο πολύ..? :huh:

 

υγ : επίσης διάβασα το τέλος του GoW3, πριν ακόμα αγοράσω PS3, εκεί δεν άντεξα, έβρισα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PDS13

Μπα, εγώ το διάβασα, και συνεχίζω να το παίζω, απλά για να δώ τι σόι "αριστούργημα" είναι.

Αλήθεια, το έπαιξες? Σ' άρεσε τόσο πολύ..? :huh:

 

 

 

Το εχω τερματησει 4 φορες το Heavy Rain.Ναι μου αρεσε παρα πολυ.Ισως περισσοτερο και απο τα Uncharted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω τερματησει 4 φορες το Heavy Rain.Ναι μου αρεσε παρα πολυ.Ισως περισσοτερο και απο τα Uncharted.

 

Στην ουσία είναι σαν να βλέπεις ένα θρίλερ? Τι είδους θρίλερ όμως είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω τερματησει 4 φορες το Heavy Rain.Ναι μου αρεσε παρα πολυ.Ισως περισσοτερο και απο τα Uncharted.

Δεν μιλάω για το Heavy Rain, για το LA Noire. :P

Το Heavy Rain ναί, είναι αριστούργημα, platinum trophy πήρα. ;)

 

Το LA Noire συνεχίζω να παίζω παρόλο που ξέρω το τέλος, αυτό σε ρωτάω αν έπαιξες και σε ρωτάω αν το θεωρείς αριστούργημα όπως αρκετοί άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάω για το Heavy Rain, για το LA Noire. :P

Το Heavy Rain ναί, είναι αριστούργημα, platinum trophy πήρα. ;)

 

Το LA Noire συνεχίζω να παίζω παρόλο που ξέρω το τέλος, αυτό σε ρωτάω αν έπαιξες και σε ρωτάω αν το θεωρείς αριστούργημα όπως αρκετοί άλλοι.

 

Αα οχι δεν το εχω παιξει,αλλα εχω σκοπο να το παιξω καποια στιγμη:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ένα ένα kjtzemis μην βιάζεσαι! :P

 

Χαχαχα..ειναι να μην παρω φορα!εντομεταξυ εχω και τα uncharted 1,2!το ενα κολλησα στο 6chapter και εχω ποσο καιρο ν το βαλω ν παιξω!το 2 παλι ουτε που το εχω βαλει στο drive του πσ3 γτ ηθελα πρωτα ν τερματισω το 1!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα..ειναι να μην παρω φορα!εντομεταξυ εχω και τα uncharted 1,2!το ενα κολλησα στο 6chapter και εχω ποσο καιρο ν το βαλω ν παιξω!το 2 παλι ουτε που το εχω βαλει στο drive του πσ3 γτ ηθελα πρωτα ν τερματισω το 1!

 

Προσπάθησε να τερματίσεις το 1 πρώτα, μετά παίξε το 2 και μετά πάρε το 3. Έπειτα παίξε και το god of war trilogy. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσπάθησε να τερματίσεις το 1 πρώτα' date=' μετά παίξε το 2 και μετά πάρε το 3. Έπειτα παίξε και το god of war trilogy. :rolleyes:[/quote']

 

Το 1 μου εχει αναψει τα λαμπακια!εχω κολλησει σενα σημειο που ειναι καμια 20αρια ατομα και βαρανε οπου και να παω να καλυφτω ερχοντε μεχουν περικυκλομενο απο παντου!μ τελειωνουν σ καποια φαση και οι σφαιρες κ μλς φευγω να παω να βρω ξεκιναει το γαζωμα!

πφφφφ:'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1 μου εχει αναψει τα λαμπακια!εχω κολλησει σενα σημειο που ειναι καμια 20αρια ατομα και βαρανε οπου και να παω να καλυφτω ερχοντε μεχουν περικυκλομενο απο παντου!μ τελειωνουν σ καποια φαση και οι σφαιρες κ μλς φευγω να παω να βρω ξεκιναει το γαζωμα!

πφφφφ:'(

 

Γιατί δεν κατεβάζεις το επίπεδο δυσκολίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω τερματησει 4 φορες το Heavy Rain.Ναι μου αρεσε παρα πολυ.Ισως περισσοτερο και απο τα Uncharted.

Αριστούργημα το Heavy Rain δεν λέω αλλά δεν είναι καλύτερο από το θρυλικό Uncharted!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσία είναι σαν να βλέπεις ένα θρίλερ? Τι είδους θρίλερ όμως είναι?

 

Ρε Νaruto μερικές φορές είσαι άπιστος θωμάς!

 

Στο εξηγεί ο άνθρωπος, το παιχνίδι τα σπάει!

 

Θα σου πω μόνο το εξής, είναι στο top3 των παιχνιδιών που έχω παίξει αυτή τη γενιά.

Συγκεκριμένα:

1. Lost Odyssey

2. Heavy Rain

3. Mass Effect/Alan Wake (αυτά μοιράζονται την 3η θέση, δε μπορώ να αποφασίσω ποιο από τα 2).

 

Πρέπει οπωσδήποτε να το δεις...Αλλά χωρίς να γνωρίζεις το σενάριο!

 

A και ξέχασα να πω πως μία από τις εισαγωγικές σκηνές, που παίζεις, λίγο μετά την αρχή του παιχνιδιού, όταν είσαι στο σπίτι της οικογένειας, είναι τα πιο όμορφα γραφικά+artwork που έχω δει σε αυτή τη γενιά κονσoλών μαζί με τη σκηνή από το Kameo που πετάς στο βασίλειο με το δάσος και τα λουλούδια και μαζί με τη σκηνή από τη ζούγκλα στο Uncharted 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ξεχασω ποτε στο heavy rain Οταν επαιζα,στην αρχικη σκηνη στο σπιτι περναει η μανα μου και μου λεει ποια ταινια βλεπεις; :whistle::-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...