Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελικρινα αν δεν το ειχα τερματισει και διαβαζα ολο το σεναριο του παιχνιδιου σε αυτα τα ποστς θα εσπαγα το laptop απο τα νευρα μου...

 

καλα χαλαρωσε και λιγο δεν σε βρισαμε ουτε σε ληστεψαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@naruto14

Ναί, θρίλερ είναι, και οι περισσότερες σκηνές του παιχνιδιού γίνονται με Quick Time Events.

Το παιχνίδι αξίζει και με το παραπάνω.

 

@kjtzemis

Κι εγώ την Move Edition έχω και το τερμάτησα με DualShock.

Στις ρυθμίσεις σου έχει επιλογή με τι controller παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto14

Ναί, θρίλερ είναι, και οι περισσότερες σκηνές του παιχνιδιού γίνονται με Quick Time Events.

Το παιχνίδι αξίζει και με το παραπάνω.

 

@kjtzemis

Κι εγώ την Move Edition έχω και το τερμάτησα με DualShock.

Στις ρυθμίσεις σου έχει επιλογή με τι controller παίζεις.

 

Πιο πολύ αξίζει με DS3 ή με move?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χαλαρωσε και λιγο δεν σε βρισαμε ουτε σε ληστεψαμε.

 

Αν ειχα πληρωσει 50e και μου ελεγες το τελος του παιχνιδιου και ολο το σεναριο,θα ηταν σχεδον σαν να με ειχες ληστεψει.

 

sorry για το υφος,αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα καταλαβαινουμε απο μονοι μας.

 

Αν το κανεις αυτο σε ξενα forums(πχ neogaf) εχεις φαει ban σε δευτερολεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολύ αξίζει με DS3 ή με move?

αυτο ακριβως θα ρωταγα και εγω!με τι αξιζει περισσοτερο με DS3 ή με Move?

επεισης κυκλοφορει και σε κανονικη εκδοση και σε εκδοση Move?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto14

Δεν έχω move, με DS3 το έπαιξα (και πιστεύω θα το προτιμούσα κι όλας με DS3).

 

@PDS13

Έλα εντάξει, σ' ένα άλλο φόρουμ ο άλλος είπε τι γίνεται στο τέλος του LA Noire, όχι να αναφέρει 3-4 στοιχεία του παιχνιδιού.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχα πληρωσει 50e και μου ελεγες στο τελος του παιχνιδιου και ολο το σεναριο,θα ηταν σχεδον σαν να με ειχες ληστεψει.

 

sorry για το υφος,αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα καταλαβαινουμε απο μονοι μας.

 

πιστεψε με δεν νευριαζω καθολου ευκολα.Και ξυλο να παιζαμε πχ παλι δεν θα ειχα μουτρα.

και οχι καθολου ληστεια δεν ειναι,απλα ξερεις τι να περιμενεις,η ιστορια δεν αλλαζει εκει ειναι και περιμενει να την ανακαλυψεις.Φιλικα παντα.

 

Ηδη απο τη μεση του παιχνιδιου ειχα καταλαβει τι παιζοταν,το τελος απλα μου επιβεβαιωσε ο,τι υποψιες ειχα βγαλει.

 

 

αν υπαρχει τοσο μεγαλο προβλημα εδω μεσα μπορω ανετα να μην ξαναποσταρω στο συγκεκριμενο τοπικ παρα μονο αν χρειαστει.

over and out

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με δεν νευριαζω καθολου ευκολα.Και ξυλο να παιζαμε πχ παλι δεν θα ειχα μουτρα.

και οχι καθολου ληστεια δεν ειναι,απλα ξερεις τι να περιμενεις,η ιστορια δεν αλλαζει εκει ειναι και περιμενει να την ανακαλυψεις.Φιλικα παντα.

 

Ηδη απο τη μεση του παιχνιδιου ειχα καταλαβει τι παιζοταν,το τελος απλα μου επιβεβαιωσε ο,τι υποψιες ειχα βγαλει.

 

 

αν υπαρχει τοσο μεγαλο προβλημα εδω μεσα μπορω ανετα να μην ξαναποσταρω στο συγκεκριμενο τοπικ παρα μονο αν χρειαστει.

over and out

ρε παιδια οκ μην αρπαζεστε!!!

εγω τον ανθρωπο τον ρωτησα την ιστορια και μου απαντησε!

τωρα αν υπαρχει προβλημα ας σβηστει το σχολιο τι αλλο να πω!!

 

κατι αλλο!περα απο το heavy rain που παιζει να παω να το παρω αν και ακουσα μια τιμη (50Ε) και καπως μου ηρθε!το κουτι με τα buzzers και με το παγκοσμιο κουιζ ή με το παιχνιδι της μουσικης αξιζει να το παρω?

ή το little big planet 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οκ μην αρπαζεστε!!!

εγω τον ανθρωπο τον ρωτησα την ιστορια και μου απαντησε!

τωρα αν υπαρχει προβλημα ας σβηστει το σχολιο τι αλλο να πω!!

 

κατι αλλο!περα απο το heavy rain που παιζει να παω να το παρω αν και ακουσα μια τιμη (50Ε) και καπως μου ηρθε!το κουτι με τα buzzers και με το παγκοσμιο κουιζ ή με το παιχνιδι της μουσικης αξιζει να το παρω?

ή το little big planet 2?

 

Το παγκόσμιο κουίζ ναι. Το μουσικό όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μουσικο γτ οχι naruto?:/

βασικα το μουσικο με ενδιεφερε περισσοτερο :S

 

Άμα σε ενδιαφέρει η μουσική πάνε στο μουσικό τότε. Το παγκόσμιο έχει πολλών ειδών ερωτήσεις πάντως. Ακόμα και για video games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με δεν νευριαζω καθολου ευκολα.Και ξυλο να παιζαμε πχ παλι δεν θα ειχα μουτρα.

και οχι καθολου ληστεια δεν ειναι,απλα ξερεις τι να περιμενεις,η ιστορια δεν αλλαζει εκει ειναι και περιμενει να την ανακαλυψεις.Φιλικα παντα.

 

Ηδη απο τη μεση του παιχνιδιου ειχα καταλαβει τι παιζοταν,το τελος απλα μου επιβεβαιωσε ο,τι υποψιες ειχα βγαλει.

 

 

αν υπαρχει τοσο μεγαλο προβλημα εδω μεσα μπορω ανετα να μην ξαναποσταρω στο συγκεκριμενο τοπικ παρα μονο αν χρειαστει.

over and out

 

Oυτε και εγω νευριαζω ευκολα(οσο και αν εδειξα το αντιθετο).

 

Το θεμα ειναι οτι μιλαμε για spoilers,τα οποια απαγορευονται στα φορουμς ή μπαινουν σε ειδικα threads.Στο κατω κατω,δες το εντελως απο την μερια του gamer.Γιατι να πρεπει να ξερει τι ακλριβως θα γινει σε ενα παιχνιδι που θα αγορασει.Εσενα μπορει να μη σε χαλαει,αλλα αλλους τους χαλαει.

Δεν θελω να παω να δω μια ταινια και να ξερω το τελος ή να το φωναξει καποιος μεσα στην αιθουσα.Θα ξενερωσω.Ειναι θεμα σεβασμου πρωτα απ'ολα.

 

Απλα εχε το υπ'οψη σου απο δω και περα,κανεις δεν θα σου παρει το κεφαλι.Ενα λαθος εκανες και ξαναλεω sorry για το υφος πριν,αλλα δεν θα μου αρεσε καθολου να διαβαζα το ποστ σου αν δεν ειχα παιξει το παιχνιδι.

 

:)

 

 

Mε dualshock παιζει μια χαρα.Δεν εχω δοκιμασει με move.

 

JohnVani18 γενικα πρεπει να υπαρχει προσοσχη στα spoilers.Αν μου πει πχ καποιος το τελος του L.A Noire δεν θα το παιξω ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασύρματα buzzers σκέτα που μπορούμε να βρούμε? Μόνο ενσύρματα βρίσκω. (σόρρυ για το double posting καταλάθος έγινε.)

νομιζω ειχα βρει στο πλαισιο στα 60Ε buzzers + παγκοσμιο quiz!

 

Υ.Γ.αυτο το παιχνιδι μπορω να το παιζω μονος μου ή δεν εχει ουσια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω ειχα βρει στο πλαισιο στα 60Ε buzzers + παγκοσμιο quiz!

 

Υ.Γ.αυτο το παιχνιδι μπορω να το παιζω μονος μου ή δεν εχει ουσια?

 

Είναι παιχνίδι για παρέα. Στο skroutz ξεκινάει από 55Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...