Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@kjtzemis

Με 12€ παίρνεις μια δεκάδα, δεν είναι και πολλά τα λεφτά.

Απο το να κάνεις RGH σε μαγαζί/άτομο και μετά να δώσεις άλλα 100+ για σκληρό, καλύτερα φλασάρισμα που μπορείς να το κάνεις και μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχνίδι περίπου ψάχνεις? Sport,fps,action-adventure τι?

ξερω και εγω?δεν εχω συγκεκριμενη αδυναμια σε καποια κατηγορια!!ολα σχεδον τα παιχνιδια παιζω αρκει να αξιζουνε!αυτα που δεν μπορω ουτε να βλεπω ειναι του στυλ skyrim,WoW κλπ!

απο σπορ παιχνιδια μαρεσουνε τα ποδοσφαιρακια (λατρεια μου :mrgreen: )!μπασκετ εχω παιξει στο ps2 καποια nba live,2K (το 2Κ ητανε πολυ καλο στα γραφικα και στο gameplay) αν και δεν ειμαι φαν του μπασκετ!

 

@kjtzemis

Με 12€ παίρνεις μια δεκάδα, δεν είναι και πολλά τα λεφτά.

Απο το να κάνεις RGH σε μαγαζί/άτομο και μετά να δώσεις άλλα 100+ για σκληρό, καλύτερα φλασάρισμα που μπορείς να το κάνεις και μόνος σου.

νταξει δεν ειναι πολλα τα λεφτα μεχρι κανα 20Ε εχω να δωσω, αλλα οχι και να πληρωνω 50αρια και 70αρια για ενα παιχνιδι (αυτο δεν το εχω κανει ουτε στο ps3, μονο στο ps2 ειχα δωσει τα λεφτα της ζωης μου αλλα τοτε ημουνα μικρος οποτε)

αυτη η δεκαδα τι παιχνιδια θα εχει μεσα πριν καμια 2ετια πιστευω ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινα heavy rain.

πολυ το καθυστερησες :Ρ

 

offtopic κοιταζα τις προαλλες για το συγκριμενο και εχει 16 διαφορετικα endings αναλογα τις πραξεις σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινα heavy rain.

πολυ το καθυστερησες :Ρ

 

offtopic κοιταζα τις προαλλες για το συγκριμενο και εχει 16 διαφορετικα endings αναλογα τις πραξεις σου..

το ειχα νοικιασει τις προαλες αλλα δεν ειχα move και το επαιζε με το joystick δεν επαιξα σχεδον καθολου!απλα πηρα τον τυπο τον εβαλα για μπανιο τον εντισα αν θυμαμε καλα μολις βγηκε απτο μπανιο ειχε παρει μια πετσετα για να σκουπισει τα μαλια και μου εδιχνε στην οθονη να κανω πανω κατω το joystick το εκανα αλλα τπτ ουτε που κουνιοτανε το παρατησα και εγω και ετσι δεν ειδα τι παιχνιδι ειναι αυτο!

βασικα τι ιστορια εχει τι προσπαθεις να κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τυπος αυτος εχει μια οικογενεια με 2 παιδια οπου το ενα το χανουν απο ατυχημα,οι γονεις χωριζουν και μενει το 1 παιδι μονο

ξαφνικα χανεται το παιδι και διαφορες οικογενεις βρισκουν σημειωματα απο Origami που τους λενε τι πρεπει να κανουν για να παρουν πισω τα παιδια.

 

 

παιρνεις πολλους ρολους(πατερας,δημοσιογραφος,ντεντεκτιβ,)και βρισκεις στοιχεια.Απιστευτο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis

Αντιγραμμένα, εννοώ θα δώσεις 12€ για μια δεκάδα και οτι κατεβάσεις, το γράφεις.

Δεν έχεις σκοπό να το φλασάρεις να παίζει αντίγραφα? Αν όχι, γράψε άκυρο.

 

To Heavy Rain παίζει να έχει το καλύτερο story που έχω δεί μέχρι τώρα σε παιχνίδι.

Τo moto του παιχνιδιού είναι "τι θα κάνεις για να σώσεις κάποιον που αγαπάς?".

Προσπαθείς να σώσεις τον γιό σου και περνάς κάποιες δοκιμασίες ενός ατόμου, αλλά στο ενδιάμεσο γίνεται χαμός.

 

@Xristaras12

Όντως αργά (έχω ήδη το platinum trophy :P ).

17 είναι, και κάποια είναι πάρα πολύ... Άσε... Δεν θέλω να σου χαλάσω το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο τυπος αυτος εχει μια οικογενεια με 2 παιδια οπου το ενα το χανουν απο ατυχημα,οι γονεις χωριζουν και μενει το 1 παιδι μονο

ξαφνικα χανεται το παιδι και διαφορες οικογενεις βρισκουν σημειωματα απο Origami που τους λενε τι πρεπει να κανουν για να παρουν πισω τα παιδια.

 

 

παιρνεις πολλους ρολους(πατερας,δημοσιογραφος,ντεντεκτιβ,και τον ΑΠΑΓΩΓΕΑ)και βρισκεις στοιχεια.Απιστευτο παιχνιδι.

Για το ο τυπος που παιρνεις μετα ειναι ο απαγωγεας το μαθαινεις στο τελος....

 

 

Θρίλερ μου ακούγεται :o

 

Και το gameplay πως είναι? Δηλαδή εσύ τι κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελικρινα αν δεν το ειχα τερματισει και διαβαζα ολο το σεναριο του παιχνιδιου σε αυτα τα ποστς θα εσπαγα το laptop απο τα νευρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τυπος αυτος εχει μια οικογενεια με 2 παιδια οπου το ενα το χανουν απο ατυχημα,οι γονεις χωριζουν και μενει το 1 παιδι μονο

ξαφνικα χανεται το παιδι και διαφορες οικογενεις βρισκουν σημειωματα απο Origami που τους λενε τι πρεπει να κανουν για να παρουν πισω τα παιδια.

 

 

παιρνεις πολλους ρολους(πατερας,δημοσιογραφος,ντεντεκτιβ,)και βρισκεις στοιχεια.Απιστευτο παιχνιδι.

ωραιο μου ακουγετε αλλα αν επιχειρησω να το αγορασω μηπως θα εχω προβλημα με τον χειρισμο οπως οταν το νοικιασα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφαιρεστε το απο την παραθεση σας να ηρεμισουμε^_^

 

Εγώ το έβαλα σε spoiler. Δηλαδή το gameplay είναι γεμάτο από QTEs? Από ότι είδα στο youtube έτσι είναι... Που είναι το ωραίο σε αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελικρινα αν δεν το ειχα τερματισει και διαβαζα ολο το σεναριο του παιχνιδιου σε αυτα τα ποστς θα εσπαγα το laptop απο τα νευρα μου...

γτ?

για το heavy rain μιλας ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έβαλα σε spoiler. Δηλαδή το gameplay είναι γεμάτο από QTEs? Από ότι είδα στο youtube έτσι είναι... Που είναι το ωραίο σε αυτό?

 

naruto παιξ'το για να δεις που ειναι το καλο.Απο τα καλυτερα games του ps3.Μην βλεπεις βιντεο,παιξε και κρινε απο μονος σου.

 

 

γτ?

για το heavy rain μιλας ετσι?

 

 

E ναι.To παιχνιδι βασιζεται στο σεναριο του.Αν σου πω το τελος.Θα εχει νοημα?Ναι θα εχει νοημα να το παιξεις,αλλα θα εχεις χασει το μισο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...