Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ καλοκαίρι 2010 το πήρα. :P

 

Το BF3 το πλ@ισιο το είχε 30€ για ps3 και 20€ για pc, αλλά το ανέβασαν πάλι.

Το είχα στο μάτι και πάω μια μέρα στο κατάστημα και βλέπω 40€. :eek:

 

Η έκδοση για κονσόλες ήταν για περισσότερο καιρό στα 30 ευρώ. Έπρεπε να το είχες προλάβει. Εξάλλου προσφορά ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PC το ήθελα, στο PS3 μόνο exclusives παίρνω. ;)

 

Στο pc ήταν πραγματικά καλή τιμή τα 20Ε. Και εγώ ήθελα να το πάρω αλλά το μετάνιωσα αφού το pc μου το σηκώνει μόνο στο low.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συλλογή το ήθελα κυρίως, αν ασχοληθώ με το ΜΡ του δεν θα παίξω άλλα παιχνίδια που θέλω.. :P

 

Αφού έχεις ότι υπάρχει στην αγορά για gaming! PC, ps3, xbox 360, wii, psp, nds! Που να προλάβεις να βρεις χρόνο να παίξεις σε όλα αυτ΄! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 απ' όλα αυτά δίνω βάση πλέον, PC, PS3, X360. Tα άλλα τρώνε σκόνη.

Πολύ περιαστιακά να ανοίξω το PSP και NDS.

 

Τι να κάνω, οταν βγήκαν τα ήθελα, μάζευα λεφτά και τα χτυπούσα.

Άσε που τα θέλω και για συλλογή (είναι και άλλες κονσόλες που δεν τις αναφέρω). ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 απ' όλα αυτά δίνω βάση πλέον, PC, PS3, X360. Tα άλλα τρώνε σκόνη.

Πολύ περιαστιακά να ανοίξω το PSP και NDS.

 

Τι να κάνω, οταν βγήκαν τα ήθελα, μάζευα λεφτά και τα χτυπούσα.

Άσε που τα θέλω και για συλλογή (είναι και άλλες κονσόλες που δεν τις αναφέρω). ^_^

 

Πόσο θα ήθελα να είχα και γω όλες αυτές τις πλατφόρμες. Πραγματικά πρέπει να έχεις ρίξει πολλές ώρες σε όλα αυτά! :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο θα ήθελα να είχα και γω όλες αυτές τις πλατφόρμες. Πραγματικά πρέπει να έχεις ρίξει πολλές ώρες σε όλα αυτά! :whistle:

 

ενα 360 σου λειπει.

Κ εγω σε E6600 3GB ram Κ gts250 παιζω στον σταθερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα 360 σου λειπει.

Κ εγω σε E6600 3GB ram Κ gts250 παιζω στον σταθερο..

 

Είσαι πολύ καλύτερα από το δικό μου σύστημα (εκτός από την RAM, αν και πιστεύω τα 3 είναι μια χαρά). Ένα xbox και είμαστε κομπλέ! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο θα ήθελα να είχα και γω όλες αυτές τις πλατφόρμες. Πραγματικά πρέπει να έχεις ρίξει πολλές ώρες σε όλα αυτά! :whistle:

Τις πιο πολλές τις έριξα στα GameBoy με τις κασέτες Pokemon (γι' αυτό πήρα NDS, για την Diamond/Pearl).

Μετά έρχεται το PC όπως τα υπολογίζω, Xbox360 και PS3.

 

Για να τα αποκτήσω όμως δούλευα όλη μέρα, ένα καλοκαίρι. Tο πρωί πήγαινα σε Internet Caffe (09:00-15:00) και μετά delivery (18:00 μέχρι όσο πάει). Έτσι έκανα το PC, πήρα το Wii και τα Z2300. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις πιο πολλές τις έριξα στα GameBoy με τις κασέτες Pokemon (γι' αυτό πήρα NDS, για την Diamond/Pearl).

Μετά έρχεται το PC όπως τα υπολογίζω, Xbox360 και PS3.

 

Για να τα αποκτήσω όμως δούλευα όλη μέρα, ένα καλοκαίρι. Tο πρωί πήγαινα σε Internet Caffe (09:00-15:00) και μετά delivery (18:00 μέχρι όσο πάει). Έτσι έκανα το PC, πήρα το Wii και τα Z2300. ;)

 

Μια χαρά. Και εγώ θα πιάσω δουλειά το καλοκαίρι πάλι να βγάλω κανά φράγκο να το έχουμε για καμία αναβάθμιση pc ή 360. Θα δείξει. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι εχω ps3 αλλα θελω να παρω και το X360!απο την μια θελω και απο την αλλη λεω αστο τζαμπα λεφτα!

 

βασικα βρηκα ενα X360 μεταχειρισμενο στα 100Ε με jasper μητρικη joystick κλπ, αλλα εψαχνα περισσοτερο να βρω η κονσολα να ειναι RGH ετσι ωστε να μην χρειαστει να χαλασω ενα καρο λεφτα και για το 360 για τα παιχνιδια!!

εσεις τι λετε?αξιζει ή οχι?

το live δεν με ενδιαφερει

 

Υ.Γ.@naruto στο ειπα οτι θα το μετανιωσω? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι εχω ps3 αλλα θελω να παρω και το X360!απο την μια θελω και απο την αλλη λεω αστο τζαμπα λεφτα!

 

βασικα βρηκα ενα X360 μεταχειρισμενο στα 100Ε με jasper μητρικη joystick κλπ, αλλα εψαχνα περισσοτερο να βρω η κονσολα να ειναι RGH ετσι ωστε να μην χρειαστει να χαλασω ενα καρο λεφτα και για το 360 για τα παιχνιδια!!

εσεις τι λετε?αξιζει ή οχι?

το live δεν με ενδιαφερει

 

Υ.Γ.@naruto στο ειπα οτι θα το μετανιωσω? :fear:

 

Ε το πολύ πολύ να μείνεις με το ps3 και το pc (που είναι πολύ δυνατό!). :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε το πολύ πολύ να μείνεις με το ps3 και το pc (που είναι πολύ δυνατό!). :mrgreen:

ετσι το κοβω και εγω!δεν νομιζω να το παρω το X360 (προς το παρων τουλαχιστον :mrgreen: )

μπορει να παω να παρω κανα παιχνιδακι για το ps3 γτ εχω βαρεθει ολο φιφα και φιφα!

εχετε να προτεινετε κανενα καλο(?), ή καμια καλη προσφορα απο ελλαδα ειτε απο εξωτερικο, να παιζετε το game!

 

Υ.Γ.εχω καιρο (μπορει και χρονια) να μαρεσει ενα παιχνιδι τοσο πολυ ετσι ωστε να κατσω πχ σε 2-3 μερες να το τερματισω!γενικα σπανια θα με εντυπωσιασουν games :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι το κοβω και εγω!δεν νομιζω να το παρω το X360 (προς το παρων τουλαχιστον :mrgreen: )

μπορει να παω να παρω κανα παιχνιδακι για το ps3 γτ εχω βαρεθει ολο φιφα και φιφα!

εχετε να προτεινετε κανενα καλο(?), ή καμια καλη προσφορα απο ελλαδα ειτε απο εξωτερικο, να παιζετε το game!

 

Υ.Γ.εχω καιρο (μπορει και χρονια) να μαρεσει ενα παιχνιδι τοσο πολυ ετσι ωστε να κατσω πχ σε 2-3 μερες να το τερματισω!γενικα σπανια θα με εντυπωσιασουν games :eek:

 

Τι παιχνίδι περίπου ψάχνεις? Sport,fps,action-adventure τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...