Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από single player games πάντως... θα έχω να χορταίνω για κάμποσο καιρό! :P

Κοίτα μόνο μην κάνεις όπως έκανα κι εγώ με το Wii. Όσο αγόραζα παιχνίδια, έπαιζα.

Μετά που το χάκαρα, κατέβασα καμιά 80αριά και εδώ και 3 χρόνια δεν το έχω αγγίξει σχεδόν καθόλου (και τα 30+ τα πέταξα, κράτησα λίγα και καλά)..

Βέβαια φταίει που έχω και τις άλλες κονσόλες + PC, but still.. Είναι παιχνίδια που θέλω να παίξω, αλλά ακόμα δεν..

 

υγ : το ίδιο έγινε με PSP και NDS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μόνο μην κάνεις όπως έκανα κι εγώ με το Wii. Όσο αγόραζα παιχνίδια, έπαιζα.

Μετά που το χάκαρα, κατέβασα καμιά 80αριά και εδώ και 3 χρόνια δεν το έχω αγγίξει σχεδόν καθόλου (και τα 30+ τα πέταξα, κράτησα λίγα και καλά)..

Βέβαια φταίει που έχω και τις άλλες κονσόλες + PC, but still.. Είναι παιχνίδια που θέλω να παίξω, αλλά ακόμα δεν..

 

υγ : το ίδιο έγινε με PSP και NDS

 

 

True story :)

 

 

 

 

 

Δύο εκατομμύρια χαρακτήρες!@!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Bourdoulas

Μια απο τα ίδια κι εσύ ε..? :P

 

@MetalGearFan

Μπά, στο PC μπορεί να μαζεύονται 5-6, αλλά φεύγουν μπαμ-μπαμ (σχετικά).

Στις κονσόλες φεύγουν (και ειδικά PS3 που τα αγοράζω). Τώρα όμως με τόσες κυκλοφορίες μαζεύτηκαν και στο Χ360..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γενικό το φαινόμενο..

Αν αγοράσεις ένα παιχνίδι και πονέσει η τσέπη σου σ'αρέσει δε σ'αρέσει παίζεις.

Αν το πάρεις τσάμπα μόνο αν είναι εθιστικό παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα πεδία θέλω την βοήθεια σας στο πσ3 μου έχω βερσιόν 3,60 και θέλω να το χακαρο ξέρω ότι δεν γίνετε και ότι πρεπι να έχω βερσιόν 3,55 αλλά άμα βγάλω το άκληρο και το κανό φορματ χωρίς το πσ3 να το κανό μπακ απ και μετά το ξαναβάλω φορμαρισμένο σκληρό έχω ακουστά ότι ζιται ofw και αν μου ζήτηση και το περάσω παλιό βερσιόν ofw δεν θα το καταφέρω η θα το χαλάσω εντελώς. ευχαριστώ

0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα πεδία θέλω την βοήθεια σας στο πσ3 μου έχω βερσιόν 3,60 και θέλω να το χακαρο ξέρω ότι δεν γίνετε και ότι πρεπι να έχω βερσιόν 3,55 αλλά άμα βγάλω το άκληρο και το κανό φορματ χωρίς το πσ3 να το κανό μπακ απ και μετά το ξαναβάλω φορμαρισμένο σκληρό έχω ακουστά ότι ζιται ofw και αν μου ζήτηση και το περάσω παλιό βερσιόν ofw δεν θα το καταφέρω η θα το χαλάσω εντελώς. ευχαριστώ

0

Δε γίνεται.Δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα πεδία θέλω την βοήθεια σας στο πσ3 μου έχω βερσιόν 3,60 και θέλω να το χακαρο ξέρω ότι δεν γίνετε και ότι πρεπι να έχω βερσιόν 3,55 αλλά άμα βγάλω το άκληρο και το κανό φορματ χωρίς το πσ3 να το κανό μπακ απ και μετά το ξαναβάλω φορμαρισμένο σκληρό έχω ακουστά ότι ζιται ofw και αν μου ζήτηση και το περάσω παλιό βερσιόν ofw δεν θα το καταφέρω η θα το χαλάσω εντελώς. ευχαριστώ

0

Αν εχεις version πανω απο 3.55 και θες να το χακαρεις η μονη λυση ειναι ο Ε3 flasher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γενικό το φαινόμενο..

Αν αγοράσεις ένα παιχνίδι και πονέσει η τσέπη σου σ'αρέσει δε σ'αρέσει παίζεις.

Αν το πάρεις τσάμπα μόνο αν είναι εθιστικό παίζεις.

Μπα.. Έχω πάρει τα MotorStorm Pacific Rift και Sly Trilogy και ακόμα να τα παίξω..

Αν το παιχνίδι είναι χάλια, δεν παίζει να ασχοληθείς, και το πάλεψα πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα.. Έχω πάρει τα MotorStorm Pacific Rift και Sly Trilogy και ακόμα να τα παίξω..

Αν το παιχνίδι είναι χάλια, δεν παίζει να ασχοληθείς, και το πάλεψα πολύ..

 

Χαλια το Μοtorstorm pacific rift???

 

Νot sure if serious.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλια το Μοtorstorm pacific rift???

 

Νot sure if serious.:P

Χάλια.. Ενώ μου άρεσε πολύ που το είδα σε φίλου μου (γι' αυτό το πήρα), μόλις το πήρα και το έβαλα, άλλαξε η άποψή μου..

Ωραίο είναι just for fun, αλλά τα festivals σε κάνουν να πετάξεις τον controller απο τους πρώτες αγώνες.. Παίζει πολύ με τα νεύρα του παίκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκνευρηστικά δύσκολο..!

Και το HD Fury είναι δύσκολο, αλλά παλεύεται, αυτό ομως με τίποτα.

 

Το Apocalypse είναι πιο εύκολο, γενικά έχουν τάση να τα κάνουν πιο εύκολα τα sequel (όπως το Killzone3, Uncharted3).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το l.a. noire τι λέει;

Σκέφτομαι να το αγοράσω.Απο amazon έχει γύρω στα 20ευρώ.

Αλλά διαβάζω διάφορα reviews και μερικοί δεν έχουν μείνει ικανοποιημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...