Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν τα περισσότερα γίνονται port απο το Χ360 στο PS3, λογικό δεν είναι να χάσουν ποιότητα στη δεύτερη?

 

Σύμφωνοι για τα ports, φυσικό είναι. Αλλά η γενίκευση μου φαίνεται λίγο διπλωματική κίνηση του τύπου "let them have that one" και το λέω αυτό βλέποντας σύγκριση του GTA 4.

 

Αντικειμενικά αυτό που γενικά παρατήρησα (σε τίτλους που τα ίδια τα στούντιο λεν πως βγάζουν πανομοιότυπους) είναι πως το ένα μηχάνημα κερδίζει κάπου, το άλλο κάπου αλλού. Τα υπόλοιπα είναι λόγια για να μην χαλάει η ζαχαρένια των fanboys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα παίξω το infamous 2 κατευθείαν χωρίς το 1 θα χάσω τπτ? αξίζει το 1? Γιατί από video που έχω δει το 2 φαίνεται αρκετά ανώτερο και σε γραφικά και σε gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα χασεις κατι, αλλα να δω τι θα πρωτοπαιξεις οπως λες

Για βαλε βγαλε σε κοβω :confused: :confused: :confused:

 

Το ξέρω ρε mtzs! Πρέπει να βάλω πρόγραμμα. Μου φαίνεται τελικά το infamous θα το αφήσω για πιο μετά!

 

Ξεκινα απο το 1 καλυτερα.Mου αρεσε περισσοτερο το πρωτο,αλλα δεχνει και πως ξεκινησαν ολα.

 

Έχει συνδεδεμένη ιστορία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι.παιξε το 1 καλυτερα να παρεις μια ιδεα αλλιως στο 2 θα εισαι γεματος ερωτηματικα :Ρ

 

Από single player games πάντως... θα έχω να χορταίνω για κάμποσο καιρό! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από single player games πάντως... θα έχω να χορταίνω για κάμποσο καιρό! :P

 

Που τα βρηκες ολα αυτα ρε; μαζικη αγορα εκανες; η βγηκε καποια προσφορα στο zavvi η play.com και δεν την πηραμε χαμπαρι !!!!!

μαλλον εισαι πολυ παρτακιας !!!!! :rolleyes: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που τα βρηκες ολα αυτα ρε; μαζικη αγορα εκανες; η βγηκε καποια προσφορα στο zavvi η play.com και δεν την πηραμε χαμπαρι !!!!!

μαλλον εισαι πολυ παρτακιας !!!!! :rolleyes: :mrgreen:

 

Ε τι να κάνω. Μία φορά παίρνουμε κονσόλα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι να κάνω. Μία φορά παίρνουμε κονσόλα! :P

 

 

λες να πουλησω και δικια μου με 40 παιχνιδια σε 500αρη εξωτερικο 2 χειριστηρια χαχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λες να πουλησω και δικια μου με 40 παιχνιδια σε 500αρη εξωτερικο 2 χειριστηρια χαχαχα

 

 

Όχι ρε κράτα την! Μια χαρά είναι αυτό που σκέφτηκες! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα παίξω το infamous 2 κατευθείαν χωρίς το 1 θα χάσω τπτ? αξίζει το 1? Γιατί από video που έχω δει το 2 φαίνεται αρκετά ανώτερο και σε γραφικά και σε gameplay.

Θα χασεις καποια κομματια απο την ιστορια. Νομιζω οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο το 2 να εχει καλυτερα γραφικα απο το 1.

 

Ξεκινα απο το 1 καλυτερα.Mου αρεσε περισσοτερο το πρωτο,αλλα δεχνει και πως ξεκινησαν ολα.

Και μενα το ιδιο! Μπορει το 2 να ειχε περισσοτερες επιλογες και καλυτερα γραφικα αλλα το πρωτο ητανε καλυτερο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ψάχνω το eternal sonata ps3... μήπως κάποιος θέλει να το ξεφορτωθεί ?

 

(με το "ξεφορτωθεί" λέω διπλωματικά να μου το πουλήσει φθηνά ! )

Επεξ/σία από MetalGearFan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...