Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερώτηση παιδιά..... το ps3 κολαει οταν παιζω καποιο game λογικα δεν διαβαζει το ματακι.... μπορω να κατεβασω Online το pro2012 και να το τρεχω απο το σκληρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω πολυ καιρο να μπω psn Λογω custom firmware.

απο αυτα που θυμαμαι ειναι οτι σου εδινε τα παιχνιδια μεσω Psn αλλα τα πληρωνες(25-30)ευρω.Ελπιζω να υπαρχει και να μπορεις να το αγορασεις ετσι,κανε μια βολτα απο το Psn γραψε τι θες και δες τι θα σου βγαλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 1 χρονο και κατι που ημουν κ εγω μεσα παιχνιδι πανω απο 40 ευρω δεν θυμαμαι να ειχα δει!!!

αλλα και παλι δεν αξιζει να το ξαναπληρωσεις

αν θυμαμαι καλα στο προ08 που εχω,ειχε την επιλογη να κανει εγκατασταση στον δισκο,μηπως εχει το 12 τετοιο κολπο;

θυμαμαι εβαζα το δισκακι ξεκινουσε το παιχνιδι,μετα το αφαιρουσα και το παιχνιδια ετρεχε ακομα χωρις εκφωνηση ομως και μουσικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 1 χρονο και κατι που ημουν κ εγω μεσα παιχνιδι πανω απο 40 ευρω δεν θυμαμαι να ειχα δει!!!

αλλα και παλι δεν αξιζει να το ξαναπληρωσεις

αν θυμαμαι καλα στο προ08 που εχω,ειχε την επιλογη να κανει εγκατασταση στον δισκο,μηπως εχει το 12 τετοιο κολπο;

θυμαμαι εβαζα το δισκακι ξεκινουσε το παιχνιδι,μετα το αφαιρουσα και το παιχνιδια ετρεχε ακομα χωρις εκφωνηση ομως και μουσικη.

 

Το Uncharted 3 έχει 69 ευρώ. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ buzz ελληνικο παγκοσμιο quiz ( με ασυρματα buzzers) ειδικα αν ειστε 2 ζευγαρια μαζι ειναι ολα τα λεφτα !!!!

αυτο το παιχνιδι θελω παρα πολυ να το δοκιμασω και το παγκοσμιο κουιζ αλλα και το μουσικο κουιζ...το κακο ειναι οτι ειναι ακριβο και το παιχνιδι και τα buzzers!

ειδα στα public πουλανε ενα ps3 320gb(νομιζω) και το παγκοσμιο κουιζ μαζι με buzzers στα 310Ε αν δεν ειχα ps3 θα το επερνα το δικο μου το ειχα παρει στα 260Ε χωρις παιχνιδι και χωρις διπλο joystick!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το παιχνιδι θελω παρα πολυ να το δοκιμασω και το παγκοσμιο κουιζ αλλα και το μουσικο κουιζ...το κακο ειναι οτι ειναι ακριβο και το παιχνιδι και τα buzzers!

ειδα στα public πουλανε ενα ps3 320gb(νομιζω) και το παγκοσμιο κουιζ μαζι με buzzers στα 310Ε αν δεν ειχα ps3 θα το επερνα το δικο μου το ειχα παρει στα 260Ε χωρις παιχνιδι και χωρις διπλο joystick!

 

55 ευρώ έχει. Όχι άσχημα.

 

http://www.skroutz.gr/s/92716/Buzz-Quiz-World-Bundle.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 ευρώ έχει. Όχι άσχημα.

 

http://www.skroutz.gr/s/92716/Buzz-Quiz-World-Bundle.html

να φανταστω οτι αυτο ειναι μονο το παιχνιδι και οχι μαζι με τα buzzers ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστω οτι αυτο ειναι μονο το παιχνιδι και οχι μαζι με τα buzzers ετσι?

 

Με τα buzzers είναι. Για τα seven δεν είμαι απολύτως σίγουρος, καλύτερα να πάρεις τηλ να ρωτήσεις. κωτσόβολος και πλαίσιο όμως είναι με buzzers. σκέτο το παιχνίδι πρέπει να βγαίνει κοντά στα 30 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα buzzers είναι. Για τα seven δεν είμαι απολύτως σίγουρος, καλύτερα να πάρεις τηλ να ρωτήσεις. κωτσόβολος και πλαίσιο όμως είναι με buzzers. σκέτο το παιχνίδι πρέπει να βγαίνει κοντά στα 30 ευρώ.

σευχαριστω naruto!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...