Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι θες να δεις απο στικ πρεπει να ειναι στους αναλογους folders στο root directory του στικ

PICTURE

 

VIDEO

 

MUSIC

 

 

 

Εσείς μια χαρά την έχετε καταβρεί με το cfw. Εμένα όταν αγοράσω ps3 δεν με βλέπω να έχω cfw σύντομα....

 

Προυποθεσεις για cfw

1. Αγορα ΠΣ3

Οι υπολοιπες στην πορεια !!!!!!!

:rolleyes: :mrgreen: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσείς μια χαρά την έχετε καταβρεί με το cfw. Εμένα όταν αγοράσω ps3 δεν με βλέπω να έχω cfw σύντομα....

πιστεψε με οταν θα εχεις την κονσολα σου μες το σαλονι και θα την ανοιγεις μονο για να βλεπεις ταινιες,δεν θα σου αρεσει καθολου.

Θυμαμαι καποτε που ελιωσα nfs shift multiplayer και ελεγα θα το βαρεθω καποτε και μετα θα πρεπει να αγοραζω αλλα κλπ

πλεον ειμαι το αναποδο μιας και τιποτα δεν παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι θες να δεις απο στικ πρεπει να ειναι στους αναλογους folders στο root directory του στικ

PICTURE

 

VIDEO

 

MUSIC

 

 

 

 

 

Προυποθεσεις για cfw

1. Αγορα ΠΣ3

Οι υπολοιπες στην πορεια !!!!!!!

:rolleyes: :mrgreen: :devil:

 

Είναι και αυτό μέσα στο πρόγραμμα μην ανησυχείς! :P

 

πιστεψε με οταν θα εχεις την κονσολα σου μες το σαλονι και θα την ανοιγεις μονο για να βλεπεις ταινιες,δεν θα σου αρεσει καθολου.

 

Τι εννοείς? Εσύ έχεις την κονσόλα μόνο για ταινίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για local co-op μίλησε. Φίλε δοκίμασε Killzone 3 και Resistance 3 και θα με θυμηθείς.

 

Ερώτηση: Το ps3 αναγνωρίζει μόνο 4GB usb sticks? Γιατί ένα 8αρι και ένα 16άρι που έβαλα δεν τα αναγνώριζε. Το 16αρι ήταν USB 3.0 αν παίζει κάποιο ρόλο.

 

EDIT: Λάθος δικό μου. Ξέχασα ότι υποστηρίζει μόνο FAT32.

Ναι λαθος εκανες. Εγω προσωπικα το εχω δοκιμασει με ολων των ειδων μεγεθους usb sticks σε slim και δουλευει αψογα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλες φορές μου φαίνεται υπερισχύει το ps3 σε γραφικά και άλλες φορές το xbox 360.

Εγω πιστευω οτι στα γραφικα το ps3 ειναι ενα σκαλι πιο πανω απο το 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Στο Ninja όπως φαίνεται σίγουρα, το έκανα ποστ γιατί ελπίζω να σταμάτησαν να βλέπουν το PS3 τεχνολογικά σαν δεύτερη κονσόλα και να το φορτώνουν με ports. Έχω δει πολλά multiplat, και όχι μόνο ports, που κάνει μπαμ πως θα μπορούσαν τα γραφικά να δώσουν κάτι περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι για το online του ps3: Όταν παίζεις online με άλλους παίκτες μπορείς να συνομιλήσεις μαζί τους μόνο με ακουστικά? Δεν έχει γραπτό chat? Με το ps eye μπορείς να συνομιλείς? Βίντεο τσατ υπάρχει εκτός παιχνιδιού? Επίσης για voice chat τον άλλον πρέπει να τον έχεις friend?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Στο Ninja όπως φαίνεται σίγουρα, το έκανα ποστ γιατί ελπίζω να σταμάτησαν να βλέπουν το PS3 τεχνολογικά σαν δεύτερη κονσόλα και να το φορτώνουν με ports. Έχω δει πολλά multiplat, και όχι μόνο ports, που κάνει μπαμ πως θα μπορούσαν τα γραφικά να δώσουν κάτι περισσότερο.

Ναι ειναι αληθεια αυτο που λες. Βεβαια στις αποκλειστικοτητες φαινεται και ξεχωριζει μια κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ buzz ελληνικο παγκοσμιο quiz ( με ασυρματα buzzers) ειδικα αν ειστε 2 ζευγαρια μαζι ειναι ολα τα λεφτα !!!!

Φοβερο παιχνιδι και με μεγαλη παρεα οπως λες ολα τα λεφτα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...