Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα τωρα τελευταια οταν βαζω να παιξω fifa12 στην αρχη που σε βαζει και κανεις τριπλες κλπ χωρις να το κουναω εγω κουνιετε απο μονο του και δεν μπορω να βρω τον λογο :S

οταν ομως μπαινω να παιξω κανονικο αγωνα το κουναω εγω κανονικα!!!

ξερει κανεις τι γινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία: Χρησιμοποιώντας το ps move και το fragx θα μπορώ να παίζω co-op/split-screen στο killzone 3 ή στο resistance 3? (πάνω κάτω τα ίδια παιχνίδια είναι). Εννοώ δηλαδή να χρησιμοποιώ αυτά τα 2 + DS3 για μετακίνηση παίκτη που έχει το move στην πίστα. Γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία: Χρησιμοποιώντας το ps move και το fragx θα μπορώ να παίζω co-op/split-screen στο killzone 3 ή στο resistance 3? (πάνω κάτω τα ίδια παιχνίδια είναι). Εννοώ δηλαδή να χρησιμοποιώ αυτά τα 2 + DS3 για μετακίνηση παίκτη που έχει το move στην πίστα. Γίνεται?

 

 

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι

 

Ωραία! Άντε γιατί αυτή η χαζομάρα της sony να μην επιτρέπει σε fps split-screen με move μου έχει σπάσει τα νεύρα! Τουλάχιστον έτσι θα είναι πιο εύκολος ο χειρισμός από ότι με DS3. Το fragx υποστηρίζεται σε όλα τα fps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες!

 

Έχετε να προτείνετε παιχνίδια για 2 άτομα ταυτόχρονα (όχι online) και κατά προτίμηση local coop?

 

Έχω δοκιμάσει κάποια του psn αλλά δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασαν, εκτός ίσως από το Lara Croft and the Guardian of Light.... Τώρα ξεκίνησα και το LittleBigPlanet 2, το οποίο φαίνεται αρκετά καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για co-op το LBP ειναι φοβερο. Εγω θα σου προτεινα και το Battlefield 3.

 

Για local co-op μίλησε. Φίλε δοκίμασε Killzone 3 και Resistance 3 και θα με θυμηθείς.

 

Ερώτηση: Το ps3 αναγνωρίζει μόνο 4GB usb sticks? Γιατί ένα 8αρι και ένα 16άρι που έβαλα δεν τα αναγνώριζε. Το 16αρι ήταν USB 3.0 αν παίζει κάποιο ρόλο.

 

EDIT: Λάθος δικό μου. Ξέχασα ότι υποστηρίζει μόνο FAT32.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για local co-op μίλησε. Φίλε δοκίμασε Killzone 3 και Resistance 3 και θα με θυμηθείς.

 

Ερώτηση: Το ps3 αναγνωρίζει μόνο 4GB usb sticks? Γιατί ένα 8αρι και ένα 16άρι που έβαλα δεν τα αναγνώριζε. Το 16αρι ήταν USB 3.0 αν παίζει κάποιο ρόλο.

 

EDIT: Λάθος δικό μου. Ξέχασα ότι υποστηρίζει μόνο FAT32.

naruto εγω παντως που εχω ενα kingston 8gb μια χαρα μου το αναγνωριζει το ps3!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

naruto εγω παντως που εχω ενα kingston 8gb μια χαρα μου το αναγνωριζει το ps3!!!

 

Το έχεις σε FAT32 για αυτό. Πάντως δοκίμασα να παίξω ταινίες αλλά τίποτα. Δεν υποστηρίζει mkv,mp4 αρχεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχεις σε FAT32 για αυτό. Πάντως δοκίμασα να παίξω ταινίες αλλά τίποτα. Δεν υποστηρίζει mkv,mp4 αρχεία?

 

το official απ οτι θυμαμαι Mp4 παιζει με ενσωματωμενους υποτιτλους κιολας(αν δεν στο εβγαζε πατα στο στικακι Δ->display all(νομιζω)στην κατηγορια βιντεο) αν δεν στο εμφανιζει ουτε ετσι μαλλον χρειαζεται αλλη κωδικοποιηση η ταινια(ειτε στο βιντεο ειτε στον ηχο)

mkv οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εβαλες μεσα σε φακελο VIDEO ? αν οχι πως να τα παιξει ;

στο root του στικ φτιαχνεις φακελο VIDEO

Μεσα σε αυτον περνας τις ταινιες. mkv δεν ξερω αν παιζει ο native player... δοκιμασε και πες μας... mp4 και avi παιζει στανταρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εβαλες μεσα σε φακελο VIDEO ? αν οχι πως να τα παιξει ;

στο root του στικ φτιαχνεις φακελο VIDEO

Μεσα σε αυτον περνας τις ταινιες. mkv δεν ξερω αν παιζει ο native player... δοκιμασε και πες μας... mp4 παιζει στανταρ

 

Σοβαρά? Εγώ έτσι κουτουρού τα έβαλα :P Πειράζει αν έχω και άλλα αρχεία μέσα?

 

@Xristaras αλήθεια? τι αρχεία παίζει δηλαδή αν δεν παίζει Mkv?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto δοκιμασε κ αυτο που σου ειπα πρωτα.

mkv δεν παιζει εμεις στο cfw παιζουμε τα παντα βεβαια να'ναι καλα :Ρ

 

αλλα αρχεια που εχεις οχι δεν πειραζει,με τον τροπο που σου ειπα πιο πανω θα σου εμφανισει οτιδηποτε περιεχει το στικ μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto δοκιμασε κ αυτο που σου ειπα πρωτα.

mkv δεν παιζει εμεις στο cfw παιζουμε τα παντα βεβαια να'ναι καλα :Ρ

 

αλλα αρχεια που εχεις οχι δεν πειραζει,με τον τροπο που σου ειπα πιο πανω θα σου εμφανισει οτιδηποτε περιεχει το στικ μεσα.

 

Εσείς μια χαρά την έχετε καταβρεί με το cfw. Εμένα όταν αγοράσω ps3 δεν με βλέπω να έχω cfw σύντομα....

 

Οκ θα το δοκιμάσω και αυτό. Τι άλλα αρχεία υποστηρίζει με το official?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...