Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου νομιζω πως τα trophies χανονται. οπως και τα κλειδωμενα saves

Και με ολικο μπακαπ νομιζω χανονται

 

Στανταρ αυτο?

 

τα trophies σωζονται online στον psn λογαριασμο σου κανοντας sync with server(στο εικονιδιο trophies->Δ)

 

Το γνωριζω αυτο αλλα ειμαι σε CFW, No internet :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στανταρ αυτο?

Το γνωριζω αυτο αλλα ειμαι σε CFW, No internet :(

απ οσο εψαξα βρηκα αυτο εδω καθως και αυτο .. για ελεγξε το αν σου κανει, κι αν δε σου ειναι κοπος πες μας αν δουλεψε γιατι με ενδιαφερει το θεμα, θελω να βαλω 500 σκληρο

οριστε και κατι για τα saves και αυτο

ισως το συγκεκριμενο κολπο να λειτουργει και με τα τροφις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το 3D που έχει το ps3 έχω παρατηρήσει ότι είναι 3D Ready. Ποια είναι η διαφορά του με το κανονικό 3D? Οι ταινίες 3D θα έχουν χειρότερη ποιότητα ή ισάξια των 3D blu ray players?

 

Το PS3 αναγνωρίζει κανονικά dvd (όχι blu ray). Ένα βίντεο γραμμένο από υπολογιστή είτε σε blu ray είτε όχι θα παίξει στο ps3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζει κανείς αν η prepaid της Πειραιώς (Webuy αν δεν κάνω λάθος) μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο ελληνικό PS Store χωρίς πρόβλημα;

Δουλεύει κανονικά, την έχω από το 2010 και δεν είχα μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deputy President Kaz Hirai reaffirmed House’s statements.

 

“Andy (House) is absolutely right in that we are not making any announcements at E3,” Hirai said. “I’ve always said a 10-year life cycle for PS3, and there is no reason to go away from that.”

 

http://gematsu.com/2012/01/sony-no-playstation-4-announcement-at-e3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deputy President Kaz Hirai reaffirmed House’s statements.

 

“Andy (House) is absolutely right in that we are not making any announcements at E3,” Hirai said. “I’ve always said a 10-year life cycle for PS3, and there is no reason to go away from that.”

 

http://gematsu.com/2012/01/sony-no-playstation-4-announcement-at-e3

 

Δλδ PS4 το 2016/7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει κανονικά, την έχω από το 2010 και δεν είχα μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.

 

Σε ευχαριστώ.

 

Το μόνο που με χαλάει με τις prepaid είναι ότι σε κάθε γέμισμα θέλουν γ@μι@ιάτικα 2 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ikaruga μην μου το κάνεις αυτό! Raikage, Tsutsikage, young Kakashi, Minato Namikaze!!!!!! Αυτό είναι ΤΟ παιχνίδι! Λόγος αγοράς κονσόλας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια site προτείνετε για αγορές παιχνιδιών ? επίσης τι ξενέρα έφαγα σήμερα με τα fps . Πολύ δύσκολος χειρισμός ;) Κανά Mouse δε παίζει ? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης τι ξενέρα έφαγα σήμερα με τα fps . Πολύ δύσκολος χειρισμός ;)

 

συνηθεια ειναι,εκτος κ αν παιζεις στο hard ολα σχεδον εχουν λιγο aim assist και μειωνεται οσο ανεβαζεις δυσκολια.Αν θυμαμαι καλα μονο το killzone δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...