Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα x-mass δεν μας έφεραν δώρο το τελευταίο jailbrake ε? έχει κανείς ιδέα πότε αναμένεται να βγει? σχεδόν αχρηστο το ps3 μου, εν μέσω οικονομικής κρίσης ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα x-mass δεν μας έφεραν δώρο το τελευταίο jailbrake ε? έχει κανείς ιδέα πότε αναμένεται να βγει? σχεδόν αχρηστο το ps3 μου, εν μέσω οικονομικής κρίσης ;p

 

και ουτε προκειται νομιζω συνεχιζουν την εξελιξη του true blue,μαλλον ο τσαμπας πεθανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανένας Tekken 6 online ? Είναι μερικοί αγώνες που βρίσκω 4 -5 αστέρια συνδέσεις, υποτίθεται καλύτερες δυνατές και μέσα στο παιχνίδι σέρνονται και χάνω ! Μυρίζομαι hack ή exploit.

 

For Michael

 

playstation_soldiers.jpg

 

playstation_orcs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω καλα το tekken 6 online είναι απλά απελπιστικό!! Όταν είχε βγει έπαιζα (προσπαθούσα δλδ) αλλά δεν υπήρχε καθόλου καλό σήμα 2-3 με αποτέλεσμα να σέρνονται τα πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω καλα το tekken 6 online είναι απλά απελπιστικό!! Όταν είχε βγει έπαιζα (προσπαθούσα δλδ) αλλά δεν υπήρχε καθόλου καλό σήμα 2-3 με αποτέλεσμα να σέρνονται τα πάντα...

 

δεν ξέρω όταν πρωτοβγήκε, αλλά αυτό το αναφέρω γιατί είναι σε γενικές γραμμές το βρίσκω πολύ καλό, δηλαδή και σε 2 αστέρια σήμα παίζει τέλεια, χωρίς υπερβολή και για αυτό λέω πως σε μερικούς αγώνες με 5 αστέρια σήμα και να κολλάει μου φαίνεται ύποπτο για exploit ή κάτι ανάλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω..παίζει να το έχουν φτιάξει κάπως τώρα και μη σ φαίνεται περίεργο. και που έχουμε internet στην Ελλάδα πολύ μας είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή είναι πιασμένες από κάρτα?

Αν έχεις hdmi ελεύθερο μπορείς να συνδέσεις ps3 με monitor. Επίσης μπορείς να συνδέσεις το ps3 και με dvi σύνδεση. Πες μου τι ακριβώς υποδοχές έχεις ελεύθερες για να σου πω. Αναλογική και ψηφιακή δεν μου λέει τίποτα. ;)

Tις βρηκα τις συνδεσεις ,ειναι μια DVI-D και VGA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω κατι και αν μπορειτε να μου δωσετε τα φωτα σας :P

αγορασα πριν λιγες μερες το φιφα12 μονο και μονο γτ μου ειχανε πει οτι ειχε ολα τα λεφτα online!!πηγα λοιπον να μπω να παιξω πρωταθλημα online...μπηκα και επαιξα εναν αγωνα (τον πρωτο μου online) αλλα κολαγε πολυ...πχ παταγα να δοσει πασα και την εντολη την επερνε μετα απο κατι δευτερολεπτα!!επεισης καπου στο 75 λεπτο εχασε την συνδεση!!!τα ιδια μου εκανε και οταν επαιζα πεσ2012 online!!!λετε να φταιει το ρουτερ??εχω ενα απλο αυτο δλδ που μου ειχε δωσει η εταιρια(hol)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο save και trophy υπαρχει κατι αλλο χρησιμο που χανει κανεις αμα σταματησει να λειτουργει η κοσνολα (Λογο YLOD, ή αν πεσει κανα ρευμα και στην καψει κτλ)? Τα save τα περνεις ευκολα με στικακι, εκτος απο καποια που εχουν προστασια, αλλα τα trophy μπορεις καπως να τα μαζεψεις και να τα περασεις σε αλλο μηχανημα σε περιπτωση που κατι παθει το παρον, ή μονο με ολικο backup και restore γινονται αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...