Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιότερα εννοώ αυτά που γράφω, τα Killzone 2 και Uncharted 1. Δεν λεω πως δεν παίζεται το Killzone 2 αλλά όταν παίξεις το 3 θα καταλάβεις τη διαφορά, εκτός βέβαια αν είχα κάνει μλκία και είχα πειράξει το sensitivity από το μενού του παιχνιδιού και δεν το θυμάμαι.

 

Τέσπα.. το αγόρασα από το eBay (XFPS Rateup II Advanced Converter) είχε δώρο και mouse αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα γιατί είναι ασύρματο και ενώ έχω δίπλα το XFPS μερικές φορές το χάνει. Το μόνο καλό του είναι οτι στο πλάι έχει 4 κουμπιά (ΔΟΧ[]). Έχω συνδέσει και ένα keyboard της Microsoft αλλά η μλκία είναι οτι δεν μπορώ να συνδέσω το mouse της Microsoft γιατί ήταν μαζί με το keyboard όταν τα αγόρασα και τα βλέπει σαν μία συσκευή.

Θα διαφωνησω. Το killzone 2 ειναι το καλυτερο της σειρας, σε αντιθεση με το 3 το οποιο δεν απεδωσε τα αναμενομενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μάλλον δεν κατάλαβες για τι μιλάμε. Δεν λέω για το gameplay, αλλά για το sensitivity του παιχνιδιού που θα καταλάβεις τη διαφορά εαν συνδέσεις το XFPS που έγραψα προηγουμένως. Κι εμένα το Killzone 2 μου άρεσε περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μάλλον δεν κατάλαβες για τι μιλάμε. Δεν λέω για το gameplay, αλλά για το sensitivity του παιχνιδιού που θα καταλάβεις τη διαφορά εαν συνδέσεις το XFPS που έγραψα προηγουμένως. Κι εμένα το Killzone 2 μου άρεσε περισσότερο.

Ναι στο sensitivity εχεις απολυτως δικιο. Αλλα ειναι φυσιολογικο νομιζω σε αυτον τον τομεα το Killzone 3 να ειναι πιο καλο απο το 2. Aλλα συνολικα το Killzone 3 δεν ανταποκριθηκε στις υψηλες απαιτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η οθόνη υπολογιστή είναι κατάλληλη για PS3 ?

 

Λέει πως έχει είσοδο HDMI αλλά δεν είμαι σίγουρος αν δουλεύει. Σκεφτόμουν να μην πάρω μια 32 τηλεόραση για ps3 και PC αλλά monitor που αν και μικρότερο στις 24" ελπίζω στην καλύτερη ευκρίνεια, απόδοση χρωμάτων, αντίθεση κτλ

 

Τι λέτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το πακέτο περιλαμβάνει την κονσόλα + κάποια παιχνίδια λέγεται bundle. Όταν δεν γράφει bundle είναι σκέτη η κονσόλα. Εγώ δεν έχω καταλάβει τι είναι το K Chassis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε τίποτα να προτείνεται από 24" monitor με HDMI (HDCP) και όχι πολύ πάνω από 200 ευρώ (για pc & ps3)?

 

Τι λέτε για αυτά

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0536460&catid=030100

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0603521&catid=030100

http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Monitors/Monitors/Samsung-S24A350H-LED-Monitor-24-S24A350H.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, επειδη θελω να παρω για συλλογη περισσοτερο καποια παλιοτερα παιχνιδακια του PS3, θελω να με διαφωτησετε λιγο τι παιζει με τις γλωσσες και τις τοπικες εκδοσεις...

Ας πουμε το Buzz, αμα το παρω απο Αγγλια μπορω καπως να κανω download τις ελληνικες ερωτησεις?

Γιατι θυμαμαι οτι πχ στο Pro αμα εχεις το ελληνικο μπορεις να κατεβασεις και να προσθεσεις ξενο εκφωνητη σωστα?

Στο gran turismo 5 γινεται το ιδιο πχ?

 

Γενικα δε ξερω που αξιζει η ελληνικη εκδοση και που οχι...και θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα για προσθηκη γλωσσας οποια εκδοση και να παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο στο Buzz world quiz αξιζει η ελληνικη εκδοση (και εδω που τα λεμε αμφιβαλω αν θα βρεις ελληνικο buzz σε αγγλικο store). Οποτε αναγκαστικα το παιρνεις απο ελλαδα. Υποψιν χρειαζεσαι buzzers για να παιξει. δεν παιζει χωρις αυτα.

Για το GT5 η ευρωπαικη εκδοση υποστηριζει ελληνικα. αλλα και ετσι ακομη εγω το προτιμω στα αγγλικα οπως και το ΠΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει πρόβλημα, όλες πλέον έχουν...

 

Σε αυτή εδώ παράδειγμα, που γράφει "DVI with HDCP" δεν θα έπρεπε να γράφει και "hdmi with HDCP" ? Δεν θέλω να πάρω οθόνη και να μην δουλεύει το play !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...