Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δε σ κάνουν αυτά? Από τα καλύτερα μαγαζιά είναι...

 

Γιατι δεν βρισκω καλη τιμη σε αυτα τα 2 μαγαζια. και Ελλάδα δεν στέλνουν οι φτηνοι sellers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω μια απορία . έχουν κάνει μια προσφορά το dead nation(full game) για χρήστες ps plus . όταν τελειώσει το ps pus θα μπορώ να παίζω ακόμα ή μόνο όσο θα έχω ps plus ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο όσο έχεις το plus. Αξίζει να είσαι Plus user, είμαι 1 μήνα κι έχω πάρει πολλά δωρεάν παιχνίδια, αλλά το καλύτερο είναι οι εκτπώσεις -20% -50% και -75% σε παιχνίδια που κάνουν συνεχώς και σου μένουν αν διακόψεις και την συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα jailbreak στην 3.41 me μουλτιμαν,open manager kai ta σχετικα ομως to ειχα δανησει σε εναν κολλητο μου και πρεπει να το συνδεσε στο internet και τωρα εχει 3.66 firmware kai δεν λειτουργει το μουλτιμαν βγαζει error μπορει καποιος να βοηθησει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,επιθυμω και εγω συντομα να γινω κατοχος ενος playstation 3 και ηθελα να κανω καποιες αρχικες ερωτησεις.να παρω μεταχειρισμενο η καινουργιο?υπαρχει καποιο προβλημα που εμφανιζουν τα ps3 συνηθως?ισχυει οτι μπορεις να βαλεις usb hub και να πολλαπλασιασεις ετσι τις θυρες usb που εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ps3 slim.

Το εχω συνδεσει με την τηλεοραση μεσω hdmi, εχω ηχο κανονικα.

Χθες ειπα να το βαλω στο home cinema, δεν εχει ομως οπτικη.

Πως θα το συνδεσω?

Εβαλα το κλασσικο καλωδιο που ειχα απο ps2 που βγαζει rca και το συνδεσα στον ενισχυτη αλλα δεν εκανε τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να πας στο audio settings και να του πεις απο που θες να σου βγαζει ηχο.

 

Δηλαδη?

Μπορει να πει καποιος τι να κανω ακριβως?

Με το ασπρο καλωδιο θελω να βγαλω ηχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει πιο απλο

εσυ θες να βγει ηχος απ το rca.Αυτο επιλεγεις.

οταν πας στο audio settings σου εχει απο που θες να βγει ο ηχος εχει και επεξηγηματικα εικονιδια.Θα το βρεις πανευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εξοδο του ηχου τη ρυθμισες σωστα;

απο το home cinema αλλαξες την εισοδο σε line in η οτι αλλο παρομοιο εχει;

απ οσο βλεπω εδω http://www.lg.com/gr...tem-HT305SU.jsp

εχει Component εισοδο(δλδ αυτη που ειχε και το ps2)κιτρινο κοκκινο ασπρο

εσυ συνδεεις το κοκκινο και το ασπρο και γυρνας το home cinema στο να "βλεπει"εισοδο απο εκει!

Εκτος και αν εχει line in οπως ειπα και πιο πανω.εκει συνδεεις το κοκκινο ασπρο και γυρνας το home cinema να "βλεπει"εισοδο απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει line in οχι .

Την ρυθμισα την εξοδο του ηχου ναι

Πισω εχει κοκκινο ασπρο, τα συνδεω αλλα μετα οπου και να το παω ( aux, usb, dvd/cd, tv-audio/portable/fm ) δεν ακουγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...