Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν θυμαμαι καλα εχει να κανει κατι με τους σερβερ του psn.Στο βγαζει συχνα;

 

Το μεσημερακι σημερα ειπα να ανοιξω το slim μου μετα απο 1,5 χρονο λιωσιμου

Λοιπον απο σκονη δεν ειχε σχεδον τιποτα,παρα μονο το καπακι και τα πτερυγια του ανεμιστηρα.Εβγαλα το τροφοδοτικο και φυσηξα με δοχειο αερα και βγηκε μια ελαφρια σκονη απο μεσα.

 

Παραξενο,περιμενα οτι στανταρ θα ειχε ψιλογεμισει ειδικα ο ανεμιστηρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε ολους!!

Αντιμετωπίζω ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΩΝ πρόβλημα χωρις υπερβολες!!!

η κονσολα που ειχα πριν (ps3 40 giga) βάρεσε πλακέτα, βγηκε off με λιγα λογια

Πήρα καινουργια έβαλα τα στοιχειά του προφίλ μου sto network και συνδέθηκα, μεχρι εδω ολα καλα !!!! έκανα εγκατάσταση σε 2 games προς το παρον sto MEDAL OF HONOR και στο GT5

στο πρώτο μου διατηρεί ανέπαφο το προφίλ μου με τα xp που ειχα τα οπλα κτλ...

Στο GT5 ομως που είχα σπαταλήσει εκατοντάδες ώρες δεν μου διατήρησε τίποτα μου τα βγάζει ολα απο την αρχη λες και δες έχω παίξει ποτε online..

οσοι ασχολίστε με games καταλαβαίνετε τις φρίκες που έχω φάει...

 

οποιος μπορει να με βοηθήσει να το επαναφέρω..!!! Αν γίνετε βέβαια.. Μήπως ειναι κάτι που δεν κάνω σωστα... ή το online προφιλ ήταν εγκατεστημένω στη κονσόλα μου..??!

Ξέρει κάποις κάτι!

 

ΥΓ. δεν με ενιαξαν τα 200 ευρώ για τι νεα κονσόλα όσο αυτο με το προφιλ μου..!!οχι οτι μου περίσευαν αλλα τα είχε φάει τα ψωμία της!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς η ευτυχώς την έκανα αντικατάσταση μεσο της Easy Buy World και πλήρωσα τη διαφορα(190 ευρώ) ήθελα 260 αλλιως

Τα save δεν με ενδιαφέρουν παρά μόνο τα προφίλ στο Playstation Network. Και απορώ για σε μερικά παιχνίδια μου τα βρίσκει και σε άλλα όχι..

ίσως χρειάζονται ορισμένα τα save από τα games για να δουλέψει σωστά το προφιλ..?

Ξέρει κανεί κάτι πάνω σε αυτό και αν μπορώ να κάνω κάτι..???!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι, αν είχες τα saves σου τώρα θα ήσουν ΟΚ. Γι αυτό γίνε συνδρομητής στο Playstation Plus και βάλε να ανεβάζει αυτόματα τα saves σου στον server της Sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να πας στο ebw και ζητησεις μια τον σκληρο απο την παλια σου κονσολα να κανεις ενα copy κατι τετοιο.

πιστευω θα σε βοηθήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται, ο δίσκος έχει κρυπτογραφηθεί με το κλειδί της κονσόλας, αν τον βάλει σε οποιοδήποτε άλλο PS3 δεν θα τον αναγνωρίζει και θα του ζητήσει να τον κάνει format.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εικοδικοι για τα χειρηστηρεια ειναι η εξης:

 

για να αναγνωριζουμε ποιο χειριστηριο εχουμε

 

CECHZC2J - japan

CECHZC2H - hong kong/asia

CECHZC2K - korea

CECHZC2U - USA

CECHZC2E - Europe

 

αν κανω λαθως ας με διορθωσεται ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...