Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να μου υποδείξει (με κάποιο link αν γίνεται) ένα καλώδιο ρευματος, συμβατό με ps3 slim? Γιατί απο Αγγλία σου στέλνουν το Αγγλικό βύσμα. Ή με αντάπτορα θα κάνω τη δουλειά μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβάζω όμως ότι εχουμε μια μικρη διαφορα στα volt με τους Αγγλους..Αξίζει να το ρισκάρω? Μην ξεχνάμε ότι είναι μια ευαίσθητη ηλεκτρονική συσκευή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω όμως ότι εχουμε μια μικρη διαφορα στα volt με τους Αγγλους..Αξίζει να το ρισκάρω? Μην ξεχνάμε ότι είναι μια ευαίσθητη ηλεκτρονική συσκευή..

 

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ηδη ειπα πηρα και εγω το play3 slim 160giga.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι τι προβληαματα μπορει να αντιμετωπισω απο λαθος χρηση-τοποθετηση που γινεται αυτη τη στιγμη απο εμενα.

Π.χ ειναι καλο να το εχω οριζοντια πανω στο θρανιο ή ειναι καλυτερα καθετα?

Τα χειριστηρια οπως εχω παρατηρησει τα αφησα 1λεπτο με το καλωδιο και επεζα για ποση ωρα μετα ασυρματα.Ειναι καλο αυτο που εκανα ή πρεπει να τα αφησω για καποια συγκεκριμενη ωρα?

Και πολλα αλλα που μπορει μην ξερω..

 

Ευχαριστω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο προσωπικη εμπειρια μπορω να σου πω οτι ορθιο ζεσταινεται λιγο γρηγοροτερα απ οτι οταν ακουμπαει κατω.

τα χειριστηρια τα αφηνω να φορτισουν μεχρι να σβησουν τα led και μετα παιζω ασυρματα(και λογω αποστασης βασικα).Παλιοτερα μου ελεγαν ατομα απο εδω οτι ειναι λαθος να το αφηνω να φορτιζει πληρως γιατι φθειρεται περισσοτερο η μπαταρια και οτι μια φορτιση 20-30 λεπτων αρκουσε.[Βεβαια και παλι απο προσωπικη αποψη ΟΧΙ δεν αντεχει το ιδιο η μπαταρια με 30 ωρα φορτιση απ οτι με μια πληρη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις παιδια!

Αν αφηνω μεσα στο cd οταν το κλεινω υπαρχει προβλημα?

Επισης μπορω να ακουω μουσικη και να παιζω ταυτοχρονα?Στο psp μου θυμαμαι γινοταν μονο με ενα προγραμματακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις παιδια!

Αν αφηνω μεσα στο cd οταν το κλεινω υπαρχει προβλημα?

Επισης μπορω να ακουω μουσικη και να παιζω ταυτοχρονα?Στο psp μου θυμαμαι γινοταν μονο με ενα προγραμματακι.

δεν θα σου συνιστούσα να αφήνεις το cd μέσα. το έκανα και εγώ κάποτε και συνηδιτοποίησα πως δεν ειναι καλο για το μάτι του player.

όσον αφορά το 2ο, λίγο δύσκολο. δεν ξέρω αν υπάρχει με cfw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα σου συνιστούσα να αφήνεις το cd μέσα. το έκανα και εγώ κάποτε και συνηδιτοποίησα πως δεν ειναι καλο για το μάτι του player.

όσον αφορά το 2ο, λίγο δύσκολο. δεν ξέρω αν υπάρχει με cfw

 

Πως το συνειδητοποιησες? Εγω δεν το βγαζω ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sos ερωτηση παιδια.Σημερα μου εβγαλε αυτη τη κοκκινη οθονη με το μυνημα σε πολλες γλωσσες.

Πηρα στο 6850363 και μου ειπαν οτι δεν επισκευαζεται και οτι με 129 ευρω θα παρω ενα ιδιο μοντελο ανακατασκευασμενο.

Το ps3 το χω 3 χρονια χωρις να το εχω λιωσει στο gaming.Ειναι το fat 80.Υπαρχει αλλη λυση η ισχυει οτι μου ειπε ο τυπος,εχω ξενερωσει πραγματικα γιατι ειχα σκασει 400 ευρω να το παρω.

Παρακαλω απαντηστε μου αν γνωριζετε.

 

Μετα απο 3-4 αναψε σβησε με εβγαλε στο κεντρικο μενου αλλα μολις εβαλα να παιξει παιχνιδι αρχισε να κανει παρα πολυ θορυβο το fan.Τι μπορει να ειναι?

Το ps και το ps2 γιατι δεν χαλασαν ποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρέπει να το ανοίξεις και να το καθαρίσεις καλά,να αλλάξεις θερμοαγωγιμη πάστα και να ξαναπεράσεις το τελευταίο firmware μέσα από το recovery menu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το fan test που κάνουν είναι ασφαλές ? το έκανα μια φορά δούλεψε ο ανεμιστήρας στο full για 20 δευτερόλεπτα και μετά σταμάτησε. το άνοιξα και δούλευε κανονικά . ρωτάω για να ξέρω στα σίγουρα να του κάνω κάθε μήνα.το ps3 μου είναι το slim 320gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και καθε μηνα!!!!!!!

μια το εξαμηνο η μια τον χρονο!!!!

το εχω κανει 2 φορες μια φορα στον 1 χρονο και πριν 2 μηνες παλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...