Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερώτηση . όταν πάνω σε κάτι παιχνίδια λέει platinum και γύρω γύρω έχει ένα κίτρινο περίβλημα τι σημαίνει αυτό ? Link

 

ότι ο συγκεκριμένος τίτλος έχει φτάσει έναν υψηλό αριθμό πωλήσεων και πλέον πωλείται σε χαμηλότερη τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

“To put it in an extreme fashion, Americans like games where you have a gun and you’re shooting at space aliens,” he said. “If you don’t understand why that’s fun, then you shouldn’t be making games for the world market; you don’t need to. I mean, Japanese people might say ‘Why space aliens?’, but Americans will counter with ‘What’s with these games featuring these feminine-looking boys fighting in Japan with these huge swords?’ It’s no wonder the target audience for a lot of games is getting so compartmentalized.”

 

Α Hideo Kojima Comment

 

tomato sauce

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν εχω παυπαλ ουτε πιστωτικη οποτε ειναι μονοδρομος για μενα η psn καρτα.

Ομως δεν υπαρχεικ πουθενα ακομα και στο σκρουτζ βγαζει 1 μονο καταστημα στο οποιο εχει εξαντληθει.

Για να φτιαξω account στο paypal μπορω να καταθεσω με paysafe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωρίζω αν γίνεται με paysafe, σίγουρα όμως με prepaid. Τέτοια έχω κ γω. Τελείως ακίνδυνη σε τυχόν υποκλοπές και είναι μισή ώρα δουλειά το πολύ στη τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη βαριεμαι να διαβαζω τις υπολοιπες 389 σελιδες του τοπικ, μπορει καποιος να μου πει με σιγουρια αν ειναι συμβατα τα ασυρματα Buzzers με 3.55 Kmeaw CFW?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι συμβατά.

 

ευχαριστω για την απαντηση!

 

την καλυτερη τιμη την εχω βρει εδω: http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/5573123/Wireless-Buzz-Buzzers-for-PS3-PS2/Product.html?searchtype=allproducts&searchsource=2&searchstring=ps3accessoriesstore&urlrefer=search

μηπως εχετε υποψιν σας κανενα αλλο εμπιστο site με καλυτερη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^από ebw είχα παραγγείλει κάποτε κάτι που "δεν είναι άμεσα διαθέσιμο", μου είπαν ότι θα έρθει σε μία εβδομάδα αλλά δεν...

 

http://www.skroutz.gr/c/109/gamepads.html?keyphrase=Wireless+BUZZERS κάτω από 30 ευρώ το Game Explorers λέει πως έχει άμεση αποστολή

 

μια που είμαστε στο θέμα τω περιφερικών πιο χρώμα dual shock 3 θα προτιμούσατε για 2ο χειρηστίριο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια που είμαστε στο θέμα τω περιφερικών πιο χρώμα dual shock 3 θα προτιμούσατε για 2ο χειρηστίριο ???

εχω λευκο για 2ο και ειναι πολυ καλη φαση, και σαν αντιθεση με το μαυρο και σαν χρωμα γενικοτερα. αν παρω αλλους 2 μοχλους, παλι σε μαυρο-ασπρο θα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...