Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα πρώτα sixaxis κιολας δεν ειναι τοσα ανθεκτικα οσο τα καινουρια

 

Ποια ειναι τα πρωτα και ποια τα μεταγενεστερα δλδ? Να ελεγξουμε και εμεις ποια εχουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλικάρια, επιχείρησα μια αναβάθμιση του δίσκου του PS3 αλλά τελικά δε μπόρεσα να ξεβιδώσω τον παλιό από το σιδερένιο πράμα που βρίσκεται, και οι στροφές των βιδών δεν είναι σε καλή κατάσταση! fear.png

 

Υπάρχει σαν ανταλλακτικό αυτό? Ή θα μείνω με τον 60ρι μου...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια, επιχείρησα μια αναβάθμιση του δίσκου του PS3 αλλά τελικά δε μπόρεσα να ξεβιδώσω τον παλιό από το σιδερένιο πράμα που βρίσκεται, και οι στροφές των βιδών δεν είναι σε καλή κατάσταση! fear.png

 

Υπάρχει σαν ανταλλακτικό αυτό? Ή θα μείνω με τον 60ρι μου...?

της Εφαγες εντελως τις Βιδες ρε Θηρίο ; πανε Σε ενα καταστημα με Ηλεκτρολογικά και παρε ενα πολυ μυτερό Σταυροκατσάβιδο . οταν τις ξεβιδωνεις Βάλε δύναμη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια, επιχείρησα μια αναβάθμιση του δίσκου του PS3 αλλά τελικά δε μπόρεσα να ξεβιδώσω τον παλιό από το σιδερένιο πράμα που βρίσκεται, και οι στροφές των βιδών δεν είναι σε καλή κατάσταση! fear.png

 

Υπάρχει σαν ανταλλακτικό αυτό? Ή θα μείνω με τον 60ρι μου...?

Αν κατέστρεψες το tray του δίσκου έχω ανταλλακτικό. Τώρα αν απλά κατέστρεψες τη μπλέ βίδα αγόρασε την πιο μικρή πένσα που θα βρείς και με την πένσα θα καταφέρεις να ξεβιδώσεις τη βίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ παιδιά με τα χίλια ζόρια το ξεβίδωσα. Έβαλα πάνω και τον καινούργιο δίσκο. Όλα κομπλέ.grin.png

Οι παλιές βίδες πήγαν για πέταμα βέβαια χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ παιδιά με τα χίλια ζόρια το ξεβίδωσα. Έβαλα πάνω και τον καινούργιο δίσκο. Όλα κομπλέ.grin.png

Οι παλιές βίδες πήγαν για πέταμα βέβαια χαχαχαχα

 

 

Και σε μενα εγινε αυτο. Οι 3 βιδες ηταν οκ , η 4η ομως η ατιμη δεν εβγαινε με τιποτα και αναγκαστικα να το σπασω εκεινο το κομματακι :Ρ Μια χαρα παντος στηριζεται και με 3 βιδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι ενα 7λεπτο Interactive φιλμακι.Προκειται ουσιαστικα για ενα demo της demoscene που δοκιμαζει τις δυνατοτητες του hardware.Δεν ξερω αν πωλειται ακομα και τωρα μεσω του psn (ειμαι σε cfw οποτε δεν μπορω να τσεκαρω) αλλα αν πωλειται αξιζει να το κατεβασετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρώτα γράφουν με μπλέ γράμματα SIXAXIS, τα μεταγενέστερα γράφουν DUAL SHOCK 3 και από κάτω ακριβώς SIXAXIS.

 

Α οκ, αλλα λετε αυτα που ηταν μονο SIX-AXIS και οχι DualShock. Νομιζα οτι αναφεροσασταν και στο DualShock.

 

Eιναι ενα 7λεπτο Interactive φιλμακι.Προκειται ουσιαστικα για ενα demo της demoscene που δοκιμαζει τις δυνατοτητες του hardware.Δεν ξερω αν πωλειται ακομα και τωρα μεσω του psn (ειμαι σε cfw οποτε δεν μπορω να τσεκαρω) αλλα αν πωλειται αξιζει να το κατεβασετε.

 

Interactive με ποια αποψη? Μπορεις να δημιουργησεις πολλες διαφορετικες εκβασεις, ή τα κανεις ολα με την μια? Δλδ στην ουσια λες πως προκειται για κατι σαν Tech Demo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ, αλλα λετε αυτα που ηταν μονο SIX-AXIS και οχι DualShock. Νομιζα οτι αναφεροσασταν και στο DualShock.

 

 

 

Interactive με ποια αποψη? Μπορεις να δημιουργησεις πολλες διαφορετικες εκβασεις, ή τα κανεις ολα με την μια? Δλδ στην ουσια λες πως προκειται για κατι σαν Tech Demo?

 

Μπορεις να δεις το φιλμακι απλα ή να κανεις fly με το controller αγγιζοντας αντικειμενα προκαλωντας συγκεκριμενες "καταστασεις" (ή εκβασεις οπως ευστοχα εγραψες).Μεχρι και trophies εχει.Οποτε αυτο το 7λεπτο μπορεις να το τρεξεις αρκετες φορες για να δοκιμασεις διαφορα.Μπορεις να το πεις tech demo με τη διαφορα οτι μπορεις να παρεμβληθεις και οχι μονο να βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...