Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά, αν και σίγουρα έχει απαντηθεί, ώστε να μη ψάχνω άδικα... Ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για να χρησιμοποιήσω τον μοχλό στον υπολογιστή;

Να'στε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν μπορείτε να με βοηθήσετε θα ήμουν υπόχρεος!

 

τσίμπησα απο τον ξαδερφο μου ενα ps3 μεταχειρισμένο και επειδή έχει πρόβλημα στο dvd και δεν διαβάζει πολλά δισκάκια, αποφάσισα να το "σπάσω" κτλ. υπάρχει κάποιος δοκιμασμένος οδηγός κάπου να τον διαβάσω για να κάνω το κολπάκι?

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα από όλα, πρέπει να πεις στα παιδιά το Firmware το οποίο φοράει, για να δουν αν γίνεται.

 

Εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω, διότι δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με JB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά άνοιξα το dualshock3 και τώρα που το έκλεισα η δόνηση δεν μου φαίνεται το ίδιο καλή και το βίδωσα αρκετά καλά. η δόνηση ήταν πολύ καλή πριν και με έχει ρίξει μέχρι να σκέφτομαι να πάρω άλλο ... συνέβει και σε άλλους που το έχουν ανοίξει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι πολύ αμφιβάλω και δεν είναι στην ένταση είναι στη ποιότητα, το ds3 έχει την καλύτερη δόνηση που έχει δει σε χειρηστίριο και τώρα είναι σε επίπεδο ds2. νοιώθω σαν να μην έχει "δεθεί" καλά το χειρηστίριο μικρή διαφορά αλλά για μένα κάνει τη διαφορά !

 

δηλαδή εσύ που έχεις ανοίξει ds μετά είναι πάντα 100% στην προτέρα κατάσταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχω ανοίξει 2-3 για να αλλάξω μπαταρία και όλα είναι ΟΚ. Λύσε το και ξαναδέσε το.

 

Χαλαει η μπαταρια στο χειριστηριο συχνα η εφαγε καμια χυμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...