Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί δυστυχώς ?

 

γιατί δυστυχώς κάποιες εταιρείες πλέον (με πρώτη και καλύτερη την ΕΑ) έχουν κάποιο online pass που πρέπει να ενεργοποιήσεις online για να παίξεις multi...από εκεί και πέρα αν εσύ πουλήσεις το παιχνίδι σε κάποιον άλλον, αυτός δεν θα μπορεί να παίξει αν δεν αγοράσει ένα καινούριο online pass (συνήθως κανά 10ρικο πάει)...οπότε αν νοικιάζουν ένα τέτοιο παιχνίδι σίγουρα δεν θα μπορούν να παίξουν όλοι με τον ίδιο κωδικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πάνε καλά εκεί στη sony;;;

To έβαλα χθες το 3.61 και ο ανεμιστήρας ξεκινάει να δουλεύει, ενώ το ps3 έχει 5-10 λεπτά στο xmb...

 

http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-18-firmware-3-61-causing-ps3s-to-overheat

PS3 firmware 3.61 not crashing LA Noire

http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-19-ps3-firmware-3-61-not-crashing-la-noire

 

Rockstar has retracted its accusation that firmware 3.61 causes PS3 versions of L.A. Noire to crash and freeze due to the console overheating.

 

Sony last night condemned Rockstar's claim as "rumour" and "speculation". Rockstar has removed the offending post from its website.

 

Rockstar's support FAQ has been updated to offer routine troubleshooting steps for L.A. Noire owners experience problems on both PS3 and Xbox 360. There's no mention of PS3 firmware 3.61.

 

Aντε αμεσως...:P:p

χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Aντε αμεσως...:P:p

χεχε

 

Ρε συ φτάνει level 3 o ανεμιστήρας στο xmb, από το νέο firmware και μετά. Πριν έφτανε μέχρι level 2.

 

Την άλλη εβδομάδα το έχω ανοίξει, το έχω κάνει βίδες για να περάσω νέα πάστα, νέο ανεμιστήρα, κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε συ φτάνει level 3 o ανεμιστήρας στο xmb, από το νέο firmware και μετά. Πριν έφτανε μέχρι level 2.

 

Την άλλη εβδομάδα το έχω ανοίξει, το έχω κάνει βίδες για να περάσω νέα πάστα, νέο ανεμιστήρα, κτλ...

 

Δεν ειναι λογο του νεου fw απο οτι φαινεται,μπορει να ετυχε τι να πω.

 

Παντως ναι κανε αλλαγη παστας για καλο και για κακο,γιατι αν δεν εχει κανει το παλικαρι απο το οποιο πηρες την κονσολα,ειναι πολυ πιθανο να εχεις προβλημα καποια στιγμη(αν δε το κανεις και εσυ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι λογο του νεου fw απο οτι φαινεται,μπορει να ετυχε τι να πω.

 

Παντως ναι κανε αλλαγη παστας για καλο και για κακο,γιατι αν δεν εχει κανει το παλικαρι απο το οποιο πηρες την κονσολα,ειναι πολυ πιθανο να εχεις προβλημα καποια στιγμη(αν δε το κανεις και εσυ).

 

Μπορεί, τι να πω..είναι και οι ζέστες..

Όχι η κονσόλα δεν ήταν ανοιγμένη, είναι σε πολύ καλή εξωτερική κατάσταση, αλλά θέλει αλλαγή πάστας ASAP :P

Αν και έχω την arctic silver την ceramique, παράγγειλα την IC Diamond 7 θερμοαγώγιμη πάστα, με 93% micronized diamonds και τώρα χρειάζομαι ένα μαγνητικό κατσαβίδι, γιατί έχει πολλές βίδες η διαδικασία, και επίσης σκέφτομαι να πάρω και ένα φυσητήρι με αέρα από τα practiker γιατί το χρειάζομαι καιρό τώρα (και στους η/υ).

 

Α, για πες μου κάτι. Εσύ μου είχες πει είχες 60gb fat ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Α, για πες μου κάτι. Εσύ μου είχες πει είχες 60gb fat ε;

 

Nαι.Δεν ειχα κανει τιποτα πριν για να προλαβω τον θανατο του.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι.Δεν ειχα κανει τιποτα πριν για να προλαβω τον θανατο του.:P

 

Χαχά! Δεν πειράζει, το χάρηκες. Τώρα τι κάνει το μηχάνημά σου; Το έχεις ή το πέταξες; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Χαχά! Δεν πειράζει, το χάρηκες. Τώρα τι κάνει το μηχάνημά σου; Το έχεις ή το πέταξες; :P

 

Το εχω:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω με 60ρι είμαι, το οποίο το έχω από το 2006. (Πρώτη μέρα κυκλοφορίας στην Ελλάδα παρακαλώ :P)

Έγινε μια αλλαγή θερμοαγώγιμης πέρσι ακριβώς αυτή την εποχή και τώρα λέω για μέσα Ιουνίου ξανά.

 

Φτου-φτου, μια χαρά και με το νέο Firmware. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έγινε μια αλλαγή θερμοαγώγιμης πέρσι ακριβώς αυτή την εποχή και τώρα λέω για μέσα Ιουνίου ξανά.

 

 

δεν χανεις την εγγυηση ? μπορει να ειπα μ@λ@κι@ σορρυ αλλα δεν ξερω γι αυτο ρωταω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

To πουλάς; :P :P

 

Δεν ξερω.:P

 

Το ειχα σκεφτει,αλλα ρε συ εχω σκασει 560 για αυτο.Eιναι καπως,να το δωσω 50e.

Πιο πολυ σκφτομουν να του κανω μια αντικατασταση καποια στιγμη στην cometron.

 

Για αλλον το θες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...