Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε πειράζω μην τα παίρνεις όλα τις μετριτής.. ;) :lol:

Είχες δεν είχες το είπες τον καλό το λόγο σου πάλι στο τέλος.. :P

 

dont worry δεν το πήρα τοις μετρητοίς, εξού και τα smilies :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να ανοιξω το ps3 μου, πανω απο μισο χρονο! Πρεπει να προσεξω κατι με τα updates; Τα κανω ολα κανονικα; Δε εχω ασχοληθει με το χακαρισμα της κονσολας. Το Psn λειτουργει;

 

Ισως και η πιο ασκοπη αγορα που εχω κανει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E..20 μερες πολλες ειναι.Αλλο επιπεδο οριμοτητας.:D :P :P

 

Mετα τα σημερινα σε μπαλα και μπασκετ,ασε ας αλλαξουμε θεμα.χαχα.

 

Χαχά, στην πραγματικότητα δεν είναι 20 μέρες :P

 

Μπάλα έχω ξενερώσει απίστευτα, μπάσκετ απλά χαρίζει η ομάδα, να πάρουν και αυτοί κάτι. :P

 

Για απάντησέ μου σε κάτι. Motorstorm Pasific Rift και Apocalypse λένε τίποτα; :mrgreen:

Το Motorstorm 1 δε μου άρεσε...το βαρέθηκα γρήγορα. Και αυτοί οι βράχοι με το ροζ χρώμα, έλεος...!

 

Πολύ ασχοληθήκαμε με αυτό το θέμα. Τσάμπα κόπος πιστεύω, εκτός και αν ρίξουν την τιμή του PS3 :P

 

Είναι πιθανό να πέσει 50 ευρώ κάπου μετά την E3 και να παρουσιάσουν κάποιο slim με μειωμένο βάρος.

Τουλάχιστον δε θα μπορούσαν να το βγάλουν το slim Και σε άσπρο; αυτό το μαύρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για απάντησέ μου σε κάτι. Motorstorm Pasific Rift και Apocalypse λένε τίποτα; :mrgreen:

Το Motorstorm 1 δε μου άρεσε...το βαρέθηκα γρήγορα. Και αυτοί οι βράχοι με το ροζ χρώμα, έλεος...!

 

Για εμενα το Pacific Rift ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια για το Ps3 γενικοτερα,οχι μονο απο racing games.Ειναι η μερα με την νυχτα σε σχεση με το 1o motorstorm το οποιο εμενα δεν μου αρεσε.Τωρα το Apocalypse ειναι καλο και εχει καποια στοιχεια φοβερα ειδικα στο graphic engine του σε σχεση με το πως μεταλασεται το περιβαλλον της πιστας καθως παιζεις, αλλα γενικοτερα σαν game και σαν διαδοχος του pacific rift το περιμενα καλυτερο.Ειδικα στην οδιγικη αισθηση οσον αφορα την συμεριφορα του αυτοκηνητου ειναι στανταρ καλυτερο το pacific Rift.Εγω στην θεση σου θα ξεκιναγα με pacific rift που ειναι εγγυηση και αφου το βαρεθεις ξεκλειδωνοντας τα παντα ,βλεπεις για το αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Χαχά, στην πραγματικότητα δεν είναι 20 μέρες :P

 

Μπάλα έχω ξενερώσει απίστευτα, μπάσκετ απλά χαρίζει η ομάδα, να πάρουν και αυτοί κάτι. :P

 

Για απάντησέ μου σε κάτι. Motorstorm Pasific Rift και Apocalypse λένε τίποτα; :mrgreen:

Το Motorstorm 1 δε μου άρεσε...το βαρέθηκα γρήγορα. Και αυτοί οι βράχοι με το ροζ χρώμα, έλεος...!

 

Kαι εδω(μετα το xbla) ψευτικα στοιχεια?!!:P

 

To apocalypse δεν το εχω παρει ακομα.

Τωρα για το πρωτο motorstorm.Ηταν το αγαπημενο μου.Iσως επειδη ηταν το πρωτο παιχνιδι που επαιξα στο ps3.Μου αρεσε πολυ και το setting.

Τεσπα το rift ειναι σαφεστατα ''πλουσιοτερο'' και καλυτερο παιχνιδι.Τωρα για το apocalypse εχω διαβασει θετικα σχολια απο αυτους που το εχουν τερματησει.

Μπορεις αν θες να δοκιμασεις το rift που θα το βρεις και σε καλυτερη τιμη και αργοτερα κοιτας και το apocalypse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για απάντησέ μου σε κάτι. Motorstorm Pasific Rift και Apocalypse λένε τίποτα; :mrgreen:

Το Motorstorm 1 δε μου άρεσε...το βαρέθηκα γρήγορα. Και αυτοί οι βράχοι με το ροζ χρώμα, έλεος...!

 

Πάνε κατευθείαν για το Apocalypse.Πολύ καλά γραφικά για τέτοιο racing και στην κυριολεξία γίνεται χαμός μέσα στις πίστες.Πέφτουν κτίρια,άλλοι πετάνε βόμβες άλλοι έχουν μπαζούκα και τα χάνουν όλα μπάχαλο.Επίσης έχει και σενάριο(τα υπόλοιπα δεν είχαν) που τρώγεται εντάξει.Η οδήγηση μπορεί να μην είναι GT5 αλλά δεν είναι και άσχημη.Τέλος υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία στα αμάξια που δεν θα τα βαρεθείς ποτέ.Έχει και split screen για μονομαχίες με φιλαράκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχά, στην πραγματικότητα δεν είναι 20 μέρες :P

 

Μπάλα έχω ξενερώσει απίστευτα,...

 

Και γω, τι κριμα που δεν θα βγει δευtερος ο ολυμπιακος βολου, να χουμε του χρονου και τους 2 θρυλους στο champions!

 

μπάσκετ απλά χαρίζει η ομάδα, να πάρουν και αυτοί κάτι. :P

 

Πλακα ομως θα χει να μεινετε με κουλουρι (3-0) και στον τελικο, και να χουμε κατακτησει πρωταθλημα-κυπελο αητητοι, ενω εσεις πηρατε ευρωπαικο. Αυτα ειναι σεναρια.

 

Ξεφυγαμε λιγο, αλλα ετσι για να διαβαζει ο κοσμος και να διασκεδαζει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα το Pacific Rift ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια για το Ps3 γενικοτερα,οχι μονο απο racing games.Ειναι η μερα με την νυχτα σε σχεση με το 1o motorstorm το οποιο εμενα δεν μου αρεσε.Τωρα το Apocalypse ειναι καλο και εχει καποια στοιχεια φοβερα ειδικα στο graphic engine του σε σχεση με το πως μεταλασεται το περιβαλλον της πιστας καθως παιζεις, αλλα γενικοτερα σαν game και σαν διαδοχος του pacific rift το περιμενα καλυτερο.Ειδικα στην οδιγικη αισθηση οσον αφορα την συμεριφορα του αυτοκηνητου ειναι στανταρ καλυτερο το pacific Rift.Εγω στην θεση σου θα ξεκιναγα με pacific rift που ειναι εγγυηση και αφου το βαρεθεις ξεκλειδωνοντας τα παντα ,βλεπεις για το αλλο

 

Thx για την απάντηση, μάλλον θα το πάρω κάποια στιγμή το pasific rift, ενώ το motorstorm 1 θα το πουλήσω. Το apocalypse μπορεί να περιμένω να πέσει η τιμή του ή να το νοικιάσω.

 

Αν και από racing games, αυτό που μ έχει ψήσει περισσότερο από όλα είναι το forza 4 που θα βγει προς το τέλος του χρόνου.

 

Πάνε κατευθείαν για το Apocalypse.Πολύ καλά γραφικά για τέτοιο racing και στην κυριολεξία γίνεται χαμός μέσα στις πίστες.Πέφτουν κτίρια,άλλοι πετάνε βόμβες άλλοι έχουν μπαζούκα και τα χάνουν όλα μπάχαλο.Επίσης έχει και σενάριο(τα υπόλοιπα δεν είχαν) που τρώγεται εντάξει.Η οδήγηση μπορεί να μην είναι GT5 αλλά δεν είναι και άσχημη.Τέλος υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία στα αμάξια που δεν θα τα βαρεθείς ποτέ.Έχει και split screen για μονομαχίες με φιλαράκια.

 

Αυτό με το μπαζούκα και τις βόμβες δε με πολυψήνει να σου πω την αλήθεια. Ποτέ δε μου άρεσαν τέτοιου είδους στοιχεία στο gameplay. Μόνο στο Mario Kart φυσικά :P Βέβαια, μπορεί να το νοικιάσω το apocalypse κάποια στιγμή και να δω ιδίοις όμμασι τι λέει. Το split screen καλή φάση.

 

Kαι εδω(μετα το xbla) ψευτικα στοιχεια?!!:P

 

To apocalypse δεν το εχω παρει ακομα.

Τωρα για το πρωτο motorstorm.Ηταν το αγαπημενο μου.Iσως επειδη ηταν το πρωτο παιχνιδι που επαιξα στο ps3.Μου αρεσε πολυ και το setting.

Τεσπα το rift ειναι σαφεστατα ''πλουσιοτερο'' και καλυτερο παιχνιδι.Τωρα για το apocalypse εχω διαβασει θετικα σχολια απο αυτους που το εχουν τερματησει.

Μπορεις αν θες να δοκιμασεις το rift που θα το βρεις και σε καλυτερη τιμη και αργοτερα κοιτας και το apocalypse.

 

Πάντως με περνάς σε ηλικία, οπότε λίγο ρόλο μετράει :P

 

Εντυπώσεις μου από το motorstorm: Παλέτα γραφικών ικανοποιητική, τα οχήματα όμορφα για παιχνίδι 2006, τα βουνά δε μ άρεσαν με αυτό το ροζ σε αρκετές πίστες, επίσης το foliage δε μου άρεσε, εκτός από τους πράσινους ψηλούς θάμνους. H αίσθηση της ταχύτητας ικανοποιητική, και το framerate είναι ΟΚ. H οδήγηση αδιάφορη, το texturing του εδάφους στις αμμώδεις περιοχές και το anisotropic filtering δε μ άρεσαν καθόλου. Το reset του αμαξιού αργεί για τέτοιο arcade παιχνίδι, όπως και το videaki που χτυπάς κάθε φορά καταντάει βαρετό. Επίσης το texturing στις κάθε είδους μπάρες στην πίστα είναι το ίδιο κάθε φορά. To κυριότερο είναι πως το βαρέθηκα εύκολα, το παιξα συνολικά 3-4 ώρες και δε μου έκανε καθόλου αίσθηση. Το μόνα στοιχεία που κάπως μ άρεσαν είναι η αίσθηση του boost και οι εναλλακτικές διαδρομές. Α και το γεγονός πως σε κάποιες πίστες κάνεις downhill και οδηγείς μέσα στα βράχια.

 

Μάλλον θα πάω για το pasific rift κάποια στιγμή, είχα δει ένα trailer πριν βγει και μου είχε κάνει εντύπωση το artstyle του παιχνιδιού. Φαίνεται πολύ καλύτερο από το Motorstorm 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

To πρωτο οταν βγηκε ηταν πολυ εντυπωσιακο.Σημερα δεν ενυπωσιαζει.Παρ'ολα αυτα δυσκολα θα με εντυπωσιαζε(οπτικα) καποιο αλλο του ειδους περισσοτερο απο το m1(αν δεν ειχαν βγει τα επομενα M).

 

Μάλλον θα πάω για το pasific rift κάποια στιγμή, είχα δει ένα trailer πριν βγει και μου είχε κάνει εντύπωση το artstyle του παιχνιδιού. Φαίνεται πολύ καλύτερο από το Motorstorm 1.

Kοιτα αντικειμενικα ειναι καλυτερο το rift.Απλα μου αρεσει το πρωτο περισσοτερο για καποιον λογο.

foliage,ποικιλια και γενικοτερα setting θα σου αρεσουν στο rift.Τα textures μπορει να ειναι και χειροτερα απο το πρωτο.Γενικα θα σε κρατησει περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρωτο οταν βγηκε ηταν πολυ εντυπωσιακο.Σημερα δεν ενυπωσιαζει.Παρ'ολα αυτα δυσκολα θα με εντυπωσιαζε(οπτικα) καποιο αλλο του ειδους περισσοτερο απο το m1(αν δεν ειχαν βγει τα επομενα M).

 

 

Kοιτα αντικειμενικα ειναι καλυτερο το rift.Απλα μου αρεσει το πρωτο περισσοτερο για καποιον λογο.

foliage,ποικιλια και γενικοτερα setting θα σου αρεσουν στο rift.Τα textures μπορει να ειναι και χειροτερα απο το πρωτο.Γενικα θα σε κρατησει περισσοτερο.

 

Ναι το πιασα, συναισθηματικό δέσιμο έχω και εγω με ορισμένα παιχνίδια, αλλά χάνονται στο βάθος του χρόνου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε καλά εκεί στη sony;;;

To έβαλα χθες το 3.61 και ο ανεμιστήρας ξεκινάει να δουλεύει, ενώ το ps3 έχει 5-10 λεπτά στο xmb...

 

http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-18-firmware-3-61-causing-ps3s-to-overheat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερώτηση παιδιά . αν νοικιάσω από videoclub ένα παιχνίδι θα παίζει online ?

 

αν δεν έχει κάποιο online pass όπως πλέον δυστυχώς συνηθίζεται ναι θα μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...