Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα πηρα το καλοδιο! στην TV οταν το σινδεσα ακουγοταν μονο ηχος, η οθωνη ηταν μαυρη.. :-(

αφου νευριασα πιγα να το δοκιμασω στην οθωνη του pc, που ειναι η παρακατω.. http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Monitors/Monitors/LG-23-W2361V-PF.htm

...χωρις κανενα προβλιμα. τωρα εχω μια χαζη ερωτιση.. γινετε να εχω σινδεδεμενο στην οθωνη και το PC kai to PS3 ?? θα βολεβε παντος γιατι βαλε βγαλε δεν γινεται δουλια.

 

απλά στην hdmi είσοδο το ps3 και στην dvi το pc, δεν γίνεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο online δεν βλέπω πως μπορεί να επηρεάσει κάτι μιάς που επιλέγεις τη χώρα που θα κάνεις τον λογαριασμό σου.

Τα DLC είναι θέμα από ποιά χώρα αγόρασες το παιχνίδι και πρέπει να το πάρεις απο το αντίστοιχω PSN Store πράγμα που δεν ισχύει σε όλα τα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online δεν βλέπω πως μπορεί να επηρεάσει κάτι μιάς που επιλέγεις τη χώρα που θα κάνεις τον λογαριασμό σου.

Αν έχεις πάρει Αμερικάνικο, θα είναι δύσκολο γιατί θα πρέπει να συνδεθείς με Αμερικάνικο Server.

 

Τα DLC είναι θέμα από ποιά χώρα αγόρασες το παιχνίδι και πρέπει να το πάρεις απο το αντίστοιχω PSN Store πράγμα που δεν ισχύει σε όλα τα παιχνίδια.

Πράγματι. Το έχεις δοκιμάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει το Heavy Rain απο αγγλία και πήγα να κατεβάσω DLC απο τον Ελληνικό λογαριασμό μου και στην περιγραφή είχε κωδικό χώρας για το blue ray διαφορετικό απο το αγγλικό αλλά δεν το ήξερα και ούτε που το είχα προσέξει αρχικά και το πήρα και δεν δούλευε... wacko.gif

Άλλα παιχνίδια π.χ The Saboteur είχε DLC που λειτουργούσε κανονικά..βέβαια αυτό ήταν δωρέαν εν᾽αντιθέση του Heavy Rain, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις πάρει Αμερικάνικο, θα είναι δύσκολο γιατί θα πρέπει να συνδεθείς με Αμερικάνικο Server.

Αυτό που λές δεν ισχύει, μόνο τα DLC δεν δουλεύουν αν αγοραστούν από άλλο PS store. Εγώ έχω αμερικάνικο Uncharted 2 και παίζω με φίλους μου online ενώ αυτοί έχουν αγοράσει το Ευρωπαικό και το Αγγλικό δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ στο PSN μου βγάζει Error σήμερα: (80710A06) dry.gif

 

Όποιος έχει το ίδιο πρόβλημα έχουν πέσει οι serves.

Αλλά και για οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα με κωδικούς κοιτάξτε εδώ: http://playstation3.org.uk/ps3-online-error-code-80710a06

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

PSN May Take "a Full Day or Two" To Get Back Up

 

σε άλλο θέμα, από αυτά που έχω δει μέχρι τώρα τολμώ να προβλέψω πως το Deus Ex Human Revolution θα είναι ασύγκριτο

 

Καλό φαίνετε αλλά τέλη Αυγούστου έχουμε ακόμα. -_-

Επεξ/σία από soso75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ακόμα Maintenance έχει το PSN 3η μέρα; :o

Ξέρει κανείς τι γίνετε;

 

Το PSN έχει μάλλον πέσει από τη Sony λόγω της περίφημης επίθεσης των Anonymous εναντίον της Sony, εξαιτίας της στάσης που κρατάει η τελευταία απέναντι στο modding/jailbreaking του Playstation 3 (και της γενικότερης πολιτικής της απέναντι στους καταναλωτές - π.χ. το να έχει κόψει features από τα ps3, βλέπε linux, ps2 compatibility κτλ., επίσης λόγω της καταστρατήγησης του privacy των χρηστών του psn, κτλ, κτλ...)

 

Εδώ, η στάση των Anonymous στο web, όπου αναφέρουν πως δεν επιτίθενται στο PSN και δεν επιτίθενται στους gamers και πως το ότι έχει πέσει το Network είναι εξαιτίας της ίδιας της sony και όχι εξαιτίας τους:

http://www.youtube.com/watch?v=KyI5IrF_r0I

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...