Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γινεται να αγορασεις απο PSN, χωρις να δωσεις αριθμο πιστωτικης?

 

Ναι,αν αγορασεις μια Psn καρτουλα

εχουν ολα τα γνωστα μαγαζια οπως public,πλαισιο,γερμανος κλπ

εχει των 20 και 50 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω, αλλα δεν θελω να δωσω τοσα πολλα. Θελω μονο το flower να αγορασω. Και τωρα με τις χακιες φοβαμαι μην παρει κανεις τα στοιχεια τις καρτας μου.

 

Paypal, ή καποιος τροπος που να μην φαινεται καθολου η καρτα δεν εχει ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχεις προβλημα με το psn φιλε μου μην το φοβασε.βαζεις την καρτα αγοραζεις αυτο που θες και στα καπακια την αφαιρεις.δεν κραταει πουθενα τα στοιχεια μετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mixalisss

Αν διαγραψεις το λογαριασμό μετά δεν θα μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια που κατέβασες από το PSN. Αν απλά θέλεις να χρησιμοποιείς άλλο username δημιούργησε ένα νέο και είτε μη ξαναμπείς με το παλιό ή στείλε ένα email στη Sony όπου θα ζητάς να σου διαγραφεί το προφίλ. Αν απλά θέλεις να διαγράψεις ένα account της κονσόλας σου απλά συνδέσου με το account και πάτησε πάνω του το Δ κι επίλεξε delete.

 

Νέα Κλήρωση PSPGR! Κερδίστε ένα PS3!

http://www.pspgr.net/viewtopic.php?f=127&t=16881

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mixalisss

Αν διαγραψεις το λογαριασμό μετά δεν θα μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια που κατέβασες από το PSN. Αν απλά θέλεις να χρησιμοποιείς άλλο username δημιούργησε ένα νέο και είτε μη ξαναμπείς με το παλιό ή στείλε ένα email στη Sony όπου θα ζητάς να σου διαγραφεί το προφίλ. Αν απλά θέλεις να διαγράψεις ένα account της κονσόλας σου απλά συνδέσου με το account και πάτησε πάνω του το Δ κι επίλεξε delete.

 

Νέα Κλήρωση PSPGR! Κερδίστε ένα PS3!

http://www.pspgr.net/viewtopic.php?f=127&t=16881

 

 

εφτιαξα ενα fake λογαριασμο με διεθυνση αμερικας με ενα παλιο μαιλ που ειχα ηθελα να κατεβασω το γνωστο demo

λες να εχω προβλημα που εχω δηλωσει νεα υορκη ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol όχι ρε, 16 accounts έχω στο PS3 από Ιαπωνικό,Hong Kong,UK,Spain και ότι άλλο φανταστείς :P

 

 

γιατι τετοια ποικιλια ;; :-D παντως το αμερικανικο μου αρεσε πιο πολυ απο το ευρωοαικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παω να βαλω λεφτα στο αγγλικο ps store και μου λεει the funds could not be added to your walllet εχω πιστωτικη Alpha Bonus Visa τι πρεπει να κανω?

 

 

Από όσο γνωρίζω με ελληνική πιστωτική κάρτα δεν γίνετε να κάνεις αγορές σε ξένο αλλά μόνο σε αυτό που είναι προκαθορισμένο για Ελλάδα.

Εγώ προσωπικά όταν χρειάζομε για account psn store εξωτερικού παίρνω μέσω online shop μια digital psn κάρτα και σε λίγα λεπτά έχω τον κωδικό της κάρτας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο γνωρίζω με ελληνική πιστωτική κάρτα δεν γίνετε να κάνεις αγορές σε ξένο αλλά μόνο σε αυτό που είναι προκαθορισμένο για Ελλάδα.

Εγώ προσωπικά όταν χρειάζομε για account psn store εξωτερικού παίρνω μέσω online shop μια digital psn κάρτα και σε λίγα λεπτά έχω τον κωδικό της κάρτας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. ;)

απο που την παιρνεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...