Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σου απαντω εδω σχετικα με αυτο που ρωτησες πριν thaninio

το οτι σου τρωει 60 γιγα τι να πω

εμενα το 250αρι μου εδινε 232 εκ των οποιων ειχα για χρηση τα 190

δεν χρειαζεται να κατεβασεις τιποτα απλα δεν ξερω τι γινεται με τα trophies μιας και δεν αποθηκευονται σαν save

παρεπιπτοντως δεν εχεις την 4.41 δεν εχει βγει την 3.41 εχεις μεχρι 3.55 εχει βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα για επισκευη blueray ζητανε

στο dualshop.gr μου ζητησανε 80ε

 

στο ebw.gr περιπου 60-70ε

 

κ τα δυο με τρεις μηνες εγγυηση ,το εχετε παει σε κανενα απο αυτα ειστε ευχαριστημενοι ?

 

1) Παιζει κανα αλλο καταστημα ?

 

2) να αγορασω τη κεφαλη απο κανα ebay ?ειναι πολυ δυσκολο να την περασω εγω ?

 

3) υπαρχει λειτουργια στο ps3 που πεταει εξω την σκονη (κατι τετοιο ειχα διαβασει καπου ) η να καθαριζετε ?

 

ευχαριστω.

 

Παιδια κ ενα τελευταιο τελικα ειναι ενα χρονο η εγγυηση η δυο τι παιζει ?

 

Έχω Drive σε τέλεια κατάσταση απο το 1ο μου PS3 το οποίο έχει παροπληστεί (YLOD) αν σε ενδιαφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτησεις: Υπαρχουν διαφορες στην εκδοση 160 gb και 320 gb περα απο την χωρητικοτητα του σκληρου??

Χρειαζονται τα 320 σε βαθος χρονου σε ps3 και που γενικα θα χρησιμευσουν? Αν θελω μπορω να κανω αναβαθμιση του σκληρου μελλοντικα στο 160 gb?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια διαφορα

το μονο που αλλαζει ειναι το μεγεθος των τσιπ

 

περισσοτερες λεπτομεριες για διαφορες απο κονσολα σε κονσολα εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια εχω ενα ps3 me firmaware sta 350 μετα απο καιρο το συνδεσα στο ιντερνετ alla δεν με αφηνει να κανω update στα game ean δεν το παω στα 355 πραμα που δεν θελω. αυτο ισχυει με ολα τα ps3 τωρα η εχω κανει εγω λαθος? κ εαν μπορει να διορθοθει χωρις update sthn κονσολα?

αστο οπωσ ειναι εκτοσ αν θεσ να χακαρεισ το μηχανημα

 

Καλησπερα μαγκες εχω εδω και κατι μηνεσ ενα ps3 slim 320 gb και εχω αγορασει μια 3d τηλεοραση(μην ρωτησετε γιατι)συγκεκριμενα την samsung 7500.Το προβλημα που μου βγαζει ομως ποιο ειναι?Οταν αγορασα τα hdmi καλωδια το αναγνωριζε κατευθειαν.Τωρα ομως μου βγαζει οτι ειναι συνδεδεμενο σε αλλη θυρα.Για ποιο λογο το δοκιμασα και σε μια lcd το αναγνωριζει κανονικα ξερετε τι γινεται?Επισης ελεγξα αν ειναι εκδοση 1.4 το καλωδιο και τελικα ειναι.Ξερετε τι παιζει?

καλησπερα φιλε επειδη εχω την ιδια τηλεορση και το ιδιο προβλημα h samsung λεει οτι χρειαζεται hdmi 1,4 το οποιο μπορεισ να βρεισ γυρω στα 35 ευρω αλλα εμενα μια το βλεπει σε αλλη θυρα αλλεσ φορεσ δεν το βλεπει οποτε λεω να το παρω να ησυχασω αααα και προσεξε εμενα χθεσ μοθ εβγαλε μια πρασινη γραμη η τηλεοραση και την εχω μονο 6 μηνεσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Enaw filoς μου εχει την εκδοση με τον 320αρι, και μου λεει οτι του τον εχει χωρησει σε 2 160αρηδες επειδη εχει μεσα 2 χρηστες. Δεν γινεται να μεινει ενας ενιαιος 320αρης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια απορία. Υπάρχει στα σχέδια ps3 με ntfs σκληρό? Ευχαριστώ.

 

Το σύστημα αυτό είναι πατέντα της microsoft οπότε δεν το νομίζω...

 

 

Enaw filoς μου εχει την εκδοση με τον 320αρι, και μου λεει οτι του τον εχει χωρησει σε 2 160αρηδες επειδη εχει μεσα 2 χρηστες. Δεν γινεται να μεινει ενας ενιαιος 320αρης?

 

Εγώ νομίζω πως δεν γίνεται να τον χωρίσεις στα δύο τον δίσκο και όχι το ανάποδο...

Και οι δύο χρήστες βλέπουν το ίδιο δίσκο/διαμέρισμα.

Ο ένας χρήστης είναι ο "κύριος"

 

Απο Ελλαδα που μπροουμε να βρουμε το φθηνοτερο Move ρε παιδια?

 

Στο σκρούτζ και μάτια/αυτιά ανοικτά για μεμωνομένες προσφορές/εκπτώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ νομίζω πως δεν γίνεται να τον χωρίσεις στα δύο τον δίσκο και όχι το ανάποδο...

Και οι δύο χρήστες βλέπουν το ίδιο δίσκο/διαμέρισμα.

Ο ένας χρήστης είναι ο "κύριος"

 

Μηπως ο κεφαλας εχει τον 160 και μου ειπε μουφα?

 

Στο σκρούτζ και μάτια/αυτιά ανοικτά για μεμωνομένες προσφορές/εκπτώσεις

 

 

Εκει κοιταω αλλα δεν βρισκω καν το προιον. Μονο charger μου bγαζει. Συνηθως σε τι τιμη παιζει παντως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να μπορουμε να κανουμε backup τα save μας σε καποιον εξωτερικο σκληρο η usb stick ετσι ωστε για παν ενδεχόμενο να μπορουμε να το ανακτησουμε απο εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες εχει καταφερει κανεις να τρεξει το MGS4 σε PS3 me custom FW3.55;

 

Ενω κανει install και φορτωνει κανονικα μολις παω να μπω στο menu δεν λειτουργει ο controller και δεν μπορεις να επιλεξεις το οτιδηποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να μπορουμε να κανουμε backup τα save μας σε καποιον εξωτερικο σκληρο η usb stick ετσι ωστε για παν ενδεχόμενο να μπορουμε να το ανακτησουμε απο εκει?

 

φυσικα και μπορεις

βαλε εναν σκληρο σε fat32 η στικακι,πηγαινε στο save game utility και κανε copy τα saves

 

ετοιμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και μπορεις

βαλε εναν σκληρο σε fat32 η στικακι,πηγαινε στο save game utility και κανε copy τα saves

 

ετοιμος!

 

Με τα protected γινεται κατι? Επεισης μπορεις να μετατρεπεις save απο διαφορετικα region?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ο κεφαλας εχει τον 160 και μου ειπε μουφα?

 

 

 

 

Εκει κοιταω αλλα δεν βρισκω καν το προιον. Μονο charger μου bγαζει. Συνηθως σε τι τιμη παιζει παντως?

 

Το move starter pack ειναι χλωμο να το βρεις τωρα.

Στο media markt στο Μαρουσι υπαρχει ενα πακετο (σε καλαθια) καμερα και 1 χειριστηριο 60 EUR, χωρις παιχνιδια η demos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...