Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα το δοκιμασω ευχαριστω και εκανα ενα μεγαλο λαθος το εγραψα σε λαθος τοπικ σορρυ

 

Δεν πειράζει.Μικρό το κακό!Δοκίμασε το.Ίσως δεν είναι αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα παιδια εχω ενα ps3 me firmaware sta 350 μετα απο καιρο το συνδεσα στο ιντερνετ alla δεν με αφηνει να κανω update στα game ean δεν το παω στα 355 πραμα που δεν θελω. αυτο ισχυει με ολα τα ps3 τωρα η εχω κανει εγω λαθος? κ εαν μπορει να διορθοθει χωρις update sthn κονσολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οτι καταλαβα σου λεει το παιχνιδι να κατεβασει το τελευταιο patch!

εγω ειμαι με 3.41 και κατεβαζω χωρις προβλημα παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μαγκες εχω εδω και κατι μηνεσ ενα ps3 slim 320 gb και εχω αγορασει μια 3d τηλεοραση(μην ρωτησετε γιατι)συγκεκριμενα την samsung 7500.Το προβλημα που μου βγαζει ομως ποιο ειναι?Οταν αγορασα τα hdmi καλωδια το αναγνωριζε κατευθειαν.Τωρα ομως μου βγαζει οτι ειναι συνδεδεμενο σε αλλη θυρα.Για ποιο λογο το δοκιμασα και σε μια lcd το αναγνωριζει κανονικα ξερετε τι γινεται?Επισης ελεγξα αν ειναι εκδοση 1.4 το καλωδιο και τελικα ειναι.Ξερετε τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οτι καταλαβα σου λεει το παιχνιδι να κατεβασει το τελευταιο patch!

εγω ειμαι με 3.41 και κατεβαζω χωρις προβλημα παντως!

[/qu

οχι το παιχνηδι δεν μου το λεει εγω παω να του κανω update k δεν το δεχετε+μου λεει οτι για να κανω χριαζομε να κανω update thn konsola

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου κατι αλλο πρεπει να συμβαινει.

Οταν βαζεις ενα παιχνιδι και εχει αναβαθμιση θα στο πει με την μια(αν εισαι συνδεδεμενος στο ιντερνετ)οταν το τρεξεις.

Αν εννοεις οτι για να τρεξει ενα παιχνιδι σου ζηταει αλλο firmware αυτο ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου κατι αλλο πρεπει να συμβαινει.

Οταν βαζεις ενα παιχνιδι και εχει αναβαθμιση θα στο πει με την μια(αν εισαι συνδεδεμενος στο ιντερνετ)οταν το τρεξεις.

Αν εννοεις οτι για να τρεξει ενα παιχνιδι σου ζηταει αλλο firmware αυτο ειναι αλλο θεμα.

ειμαι συνδεδεμενος γιατι το internet tou ps3 doyleyei kanonika. απλα μολις παταω για αναβαθμηση με βγαζει στην διευθηνση email mou k τον κοδικο μου κ απο εκει k m leei system software

bla vbla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα για επισκευη blueray ζητανε

στο dualshop.gr μου ζητησανε 80ε

 

στο ebw.gr περιπου 60-70ε

 

κ τα δυο με τρεις μηνες εγγυηση ,το εχετε παει σε κανενα απο αυτα ειστε ευχαριστημενοι ?

 

1) Παιζει κανα αλλο καταστημα ?

 

2) να αγορασω τη κεφαλη απο κανα ebay ?ειναι πολυ δυσκολο να την περασω εγω ?

 

3) υπαρχει λειτουργια στο ps3 που πεταει εξω την σκονη (κατι τετοιο ειχα διαβασει καπου ) η να καθαριζετε ?

 

ευχαριστω.

 

Παιδια κ ενα τελευταιο τελικα ειναι ενα χρονο η εγγυηση η δυο τι παιζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μου πεί κάποιος τα αρνητικά της 3.50 έκδοσης του ps3?? γιατί βλέπω πολλόυς που δεν θέλουν να κάνουν την αναβάθμιση.

Φιλαρακι,βασικα πιστευω οτι το θεμα με οποιον δεν θελει να αναβαθμισει ειναι οτι θα δυσκολευτει μετα εαν τον ενδιαφερει να παιζει backups.Απο κει και περα δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα !εχω ενα σοβαρο προβλημα με το ps3,χθες εκανα εγκατασταση το assassin's creed broderhood,

kai me ta ekana kai to update toy,μπηκαν τα γραφικα κανονικα και μετα απο 3 λεπτα κολλαει ο υχος

και παταω να κανω quit game, to ps3 κολλαει και το βγαζο απο το ρευμα

ανοιγο το ps3 και με το που μπαινη στιν απιφανεια εργασιασ κολαει

και πλεον δεν μπορο να κανο τιποτα,απλα παγωνει η οθονη.

την κονσολα τιν πιρα πριν 5 μερεσ,εχω προβλημα να παο στιν sony θα καταλαβουν οτι εκανα jailbreak?

αν ξερει καποιοσ τι κανω σασ παρακαλω ειμαι πολυ σκατα!ευχαριστω και παλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...