Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^^ Σωστα.Αλλα μιλαμε 4ετιας μηχανημα πεταει στο transcoding (q6600,8800gt).Οποτε ειναι απλα τα πραγματα.Ταινιες 1080p (και λεμε τωρα για 18gb, οχι παιξε γελασε)σε pause και αναζητηση κεφαλαιων ανα λεπτο τις τρεχει νερακι.Και οπωσδηποτε wired ethernet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουργιο 320αρι και μου κολλησε 2 -3 φωρες στα uncharted 2 & Heavy Rain . να πω οτι το πηρα πριν 12 μερες

 

Μην ανησυχεις, φυσιολογικο ειναι ειδικα στο Heavy Rain θα σου κολλησει αρκετες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω συνδεσει pc-ps3 με ps3 media server και εχω πατησει να κανω copy μια ταινια mp4 με εξωτερικους υποτιτλους.Η ταινια ειναι 709ΜΒ.

Αυτη τη στιγμη εχουν αντιγραφει 6904ΜΒ και συνεχιζεται ακομη!!!!

τι συμβαινει;

 

 

250ΜΒ μετα ολοκληρωθηκε η μεταφορα τελικα

Τον λογο ομως δεν καταλαβα που εγινε τοσο μεγαλη μια ταινια 709 ΜΒ...

Επεξ/σία από Xristaras12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 10 μερες η κονσολα μου εκλεισε χρονο

250αρι.Fan test δεν εχω κανει ποτε,να τολμησω;Πιο πολυ να καθαρισει μεσα(αν καθαριζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια το blueray τα εχει παιξει δεν διαβαζει παιχνιδια πηρα το eaysybyworld κ μου ειπαν γυρω στα 60-70ε ,πρωτα φυσικα θα το δουν κ μετα θα μου πουν ποσο ειναι . Προτεινεται καποια αλλη λυση ειναι η εκδοση με τα 120Gb εχει τελειωσει η εγγυηση .

Αυτο με το καθαρισμα που λεει το παληκαρι πιο πανω τι ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα εχω ενα ps3 συνδεομαι με το ρουτερ (dlink D-Link Dsl-2640B) εχω κανονικα ιντερνετ και σερφαρω απο το ps3 κατευαζω trial, new patch και κανω sign in αλλα οταν παω να παιξω online δεν παιζει κοιταξα το test conecction και λεει UPnp : not available και nat type: failed μηπως ξερει κανεις πως να φτιαξω το προβλημα ??? ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις το upnp μέσα από το router σου.

 

Θέλει καμία πόρτα για το ps3 ;Δεν ξέρω πως συνδέονται οι κονσόλες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...