Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα για το PS3 MEDIA SERVER.Σίγουρα κάνει αυτό που θέλεις!!!!

 

---------- Προσθήκη στις 18:59 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:55 ----------

 

Κοίτα για το PS3 MEDIA SERVER.Σίγουρα κάνει αυτό που θέλεις!!!!

 

 

 

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τα παιχνιδια που κατεβαζουμε απο το psn, μπορουμε να τα μοιραζουμε σε αλλους 4 φιλους μας? γιατι κατι σαν να πηρε το ματι μου, οτι η σονι απο τις 10 νοεμβρη απειλει με μπαναρισματα οσους το κανουν. Τελικα τι ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τα παιχνιδια που κατεβαζουμε απο το psn, μπορουμε να τα μοιραζουμε σε αλλους 4 φιλους μας? γιατι κατι σαν να πηρε το ματι μου, οτι η σονι απο τις 10 νοεμβρη απειλει με μπαναρισματα οσους το κανουν. Τελικα τι ισχυει?

 

Που το ακουσες αυτο? Εγω απο οσο ηξερα το υποστηριζε επισημα η sony να γινονται share τα download μεχρι και σε αλλα 4 ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει ενας φιλος σου να μπει με τον λογαριασμο σου και να το κατεβασει.και οπως ειπε και ο φιλος απο πανω αυτο πρεπει να γινεται μεχρι 5 διαφορετικα ps3.

google: ps3 gaming sharing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ειχα κανει και στο cod mw2 με τους φιλους

 

---------- Προσθήκη στις 14:50 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:46 ----------

 

Δυστυχώς δε νομίζω.

 

Και εγώ έχω 4 users (ένα αμερικάνικο Account, ένα Ιαπωνικό, ένα για Online Games και ένα γενικό =P) και δεν έχω βρει επιλογή να τα διαχωρίσω.

και εγω εχω αμερικανικο και ιαπωνικο και αγγλικο και ενα με δυο κοριτσια που κανω φαρσες

και αλλα πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eστω οτι θελω να βαλω το PS3 στην οθονη του pc με HDMΙ η οποια δεν εχει ηχεια,με τον ηχο τι γινεται,πρεπει αναγκαστικα να χρησιμοποιησω οπτικες ινες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ομως δεν εχω οπτικες.Το ηχοσυστημα ειναι με το κλασσικο λευκο/κοκκινο βυσμα. :mellow: .Δεν γινεται να βαλω το HDMI για εικονα και το scart για ηχο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...