Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 σε 1 βάση στήριξης και σύστημα ψύξης με 11.90Ε:

http://ebw.gr/el-GR/Product/7154/PEGA-Playstation-3-PS3-Slim-2-in-1-Cooling-Fan-with-Stand

 

 

Αυτά έβαλα και εγώ από εκεί αγορασμένα, νομίζω αξίζουν την αγορά αφού το ps3 με ώρες παιχνιδιού μένει σε πολύ καλά επίπεδα θερμοκρασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο την συντηρηση αρχιζουν να αναφερονται οι πρωτες πληροφοριες περι "banαρισματος"

 

The recently held maintainance was for a reason after all. Several reports from users the world over suggests that you can no longer access PSN if you have been foolish enough to use the PSJAILBREAK device.

 

Our sources can confirm that this is indeed true and Sony has blocked access to PSN for anyone with a hacked PS3. This was implemented during the recently concluded maintainance that PSN went through last night.

 

Do note that this will be in effect even if you DON'T update to the current firmware update. Sony has implemented a system which will detect your hacked PS3 as soon as you connect to PSN.

 

If you have been using the PSJ and can't access PSN yourselves, kindly let us know. You should have known better though, you got what you deserved!

 

http://www.psbeyond.com/news/Sony-block-access-to-PSN-for-PSJAILBREAK-users.18916.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιαα χαρα βρε jim..αυτο το φορουμ παντα παραμενει κατι ξεχωριστο με τοσα που χουμε πει εδω..αχαχα

Ειπα να ριξω μια ματια στα παλια καλα λημερια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ τα φώτα σας!!Λοιπόν έχω το ps3 με 40 σκληρό το οποίο έχει δυο θύρες usb!Θέλω να παίξω το Guitar Hero Word Tour που έχει την κιθάρα,το μπάσο,τα ντράμς και το μικρόφωνο!Το κάθε όργανο έχει ξεχωριστό αντάπτορα usb,σύνολο 4 στικάκια!!!Το πρόβλημα είναι ότι το συγκεκριμένο playstation έχει μόνο 2 Θύρες,υπάρχει λοιπόν διακλαδωτής ώστε να κοτσάρω πάνω όλα τα usb cotrollers,γιατί όσο και να έψαξα στο internet δεν βρήκα κάτι!!!!!!Ευχαριστώ πολύ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αγόρασα 2,ένα με δικό του τροφοδοτικό και ένα απλό.Όμως κανένα δεν αναγνώρισε και τα 4 όργανα!Το μικρόφωνο δεν το βρίσκει με τίποτα,κιθάρες και ντράμς εντάξει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς,το μικρόφωνο αγνοείτε!!!!!Ακόμα και με δύο κιθάρες χωρίς τα ντράμς,πάλι δεν το βρίσκει!!!!!Δεν μου βγάζει την επιλογή στο παιχνίδι να βάλω και το μικρόφωνο.Λογικά για τι δεν το βλέπει ότι είναι συνδεδεμένο!!!Δεν ξέρω τι να πώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο off topic αλλά μήπως μπορείτε να μου προτείνετε ένα usb hub με εξωτερική τροφοδοσια για το Ps3 ?

θέλω να κάνω κάτι σαν και εσένα atanabako και χρειάζομαι παραπάνω από 2 usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...