Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά μην είναι το Ελληνικό, στο Public τουλάχιστον το έγραφε με μεγάλα γράμματα ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ.

 

και εγω το ψαχνω.

 

αυτο αραγε να ειναι ελληνικο?

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0460213&catid=070203

 

Αλλα σιγουρα υπαρχει και ελληνικη εκδοση? γιατι πολυ περιεργο μου φαινεται, πιστευω θα ειχε γινει μεγαλος ντορος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το ψαχνω.

 

αυτο αραγε να ειναι ελληνικο?

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0460213&catid=070203

 

Αλλα σιγουρα υπαρχει και ελληνικη εκδοση? γιατι πολυ περιεργο μου φαινεται, πιστευω θα ειχε γινει μεγαλος ντορος

Αυτό έχει περισσότερες πιθανότητες γιατί είναι "αδερφάκι" με το πάμπλικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ κ. xxxxxxxxxxx

 

 

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, κατόπιν επικοινωνίας με τον διανομέα αυτός μας πληροφόρησε ότι πρόκειται για την Ελληνική έκδοση του “NATIONAL GEOGRAPHIC QUIZ - WILD LIFE (PS3)”. Σύμφωνα με τα δεδομένα που μας δώσατε, προτείνονται για εσάς η αποστολή προϊόντος μέσω courier και η πληρωμή με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό της Τράπεζας Πειραιώς (5257-xxxxxxxxxxxxxxx / IBAN: GR89 xxxxxxxxxxxxxxxxx), καθώς με αυτόν τον τρόπο θα παραλάβετε το προϊόν το συντομότερο δυνατόν, ενώ δεν επιβαρύνεστε με επιπλέον έξοδα αντικαταβολής. Σε αυτήν την περίπτωση το τελικό ποσό χρέωσης για θα διαμορφωθεί στα 43,90+2,90=46,80. Για οποιαδήποτε άλλη απορία έχετε είμαστε στην διάθεση σας.

 

Με εκτίμηση

 

Άρα είναι Ελληνικό! Υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται για κοινή αγορά; Έλεγα να βάλω το μεγαλύτερο ποσό και όποιος ενδιαφέρεται για κάποιο κομμάτι (εξώφυλλο, κουτί, συσκευασία) να βάλει από 5 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα, επειδη δεν ειναι ομως μαγαζι με φυσικη υποσταση παρα ενα απλο eshop δεν εμπιστευομαι πληρωμη με καταθεση. Μονο με αντικαταβολη αν δεχοντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά μία απορία..τα buzzers τα ενσύρματα είναι τα ίδια για το ps2 k ps3?

επειδή διάβασα ότι είναι συμβατά και στο ps2-ps3, πώς είναι το βύσμα τους?

γιατι προτιμώ να δώσω 7 ευρώ απο το Play.com για 4 ενσύρματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις γιατι το Mkv2vob κανει transcode μονο στα πρωτα 4 λεπτα των ταινιων;

 

Υπερβολικα δυσλειτουργικο μου φαινεται το προγραμμα. Οσες φορες εχω προσπαθησει με ταινιες και σειρες παιρνω αρχειο 2-3-4 λεπτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ps3 εχω 2 users (εγω και ο αδερφος μου) και ολα μου τα αρχεια φαινονται και στον δικο του user. Υπαρχει καποιος τροπος να διαχωριζονται τα αρχεια ? Οτι βαζω εγω δηλαδη να φαινονται μονο στον δικο μου user και οτι βαζει αυτος μονο στον δικο του.

Ευχαριστω εκ των προτερων:-)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς δε νομίζω.

 

Και εγώ έχω 4 users (ένα αμερικάνικο Account, ένα Ιαπωνικό, ένα για Online Games και ένα γενικό =P) και δεν έχω βρει επιλογή να τα διαχωρίσω.

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...