Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει αλλά χρειάζεται το L1 patch. Οι μαύρες γάτες έχουν την ελληνική έκδοση. Το παιχνίδι πάντως δεν είναι τόσο καλό όσο το Παγκόσμιο Κουίζ.

Το Nat Geo το έχει βρεί κανένας;Υπάρχει ελληνική έκδοση την είχαν στα public αλλά δεν μπορώ να τη βρώ πουθενά για να την καγοράσω,έχει ερωτήσεις φωτογραφίες και βίντεο στα 1080p με ζώα και γενικά είναι η εγκυκλοπαίδεια του National Geographic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει αλλά χρειάζεται το L1 patch. Οι μαύρες γάτες έχουν την ελληνική έκδοση. Το παιχνίδι πάντως δεν είναι τόσο καλό όσο το Παγκόσμιο Κουίζ.

Το Nat Geo το έχει βρεί κανένας;Υπάρχει ελληνική έκδοση την είχαν στα public αλλά δεν μπορώ να τη βρώ πουθενά για να την καγοράσω,έχει ερωτήσεις φωτογραφίες και βίντεο στα 1080p με ζώα και γενικά είναι η εγκυκλοπαίδεια του National Geographic.

 

Μέσα κι εγώ για το παιχνίδι αυτό, αν βρεθεί με ενδιαφέρει πολύ, είτε να το αγοράσουμε ρεφενέ είτε να βρούμε κάποιον άλλο τρόπο να το μοιράσουμε!

 

(Να πάρει ο ένας το κουτί και ο άλλος το δισκάκι και μετά από κανένα μήνα αλλάζουμε...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό είναι! Αλλά δεν αναφέρει πουθενά ότι είναι στα Ελληνικά!

Τους έστειλα μήνυμα να μου πουν αν είναι το Ελληνικό. Τουλάχιστον αν στείλουν Αγγλικό να μπορούμε να το επιστρέψουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Εχω ανοιξει θεμα εδω σχετικο με ups και ps3 αλλα δεν εχω βρει λυση

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=414671

αν εχει κανεις καμια ιδεα...

 

Thanks!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To buzz ειναι το μοναδικο παιχνιδι που θα με εκανε να αγορασω το Ps3...αντε και το Gran Turismo 5 οποτε αξιωθουν να το βγαλουν.

 

Ειναι καταπληκτικο για παρεα με χαβαλε και ανταγωνισμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...