Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

johnte,οσον αφορα την εγγυηση και μονο σου να το βαλεις δεν την χανεις διοτι η ιδια η sony εχει οδηγιες πως να αλλαξει ο χρηστης ο ιδιος τον δισκο στο manual.Παντως αν θες πληροφοριες

Διεύθυνση: Sony Hellas AEE

Βασ.Σοφίας 1, 15124 Μαρούσι

Fax : 210-6782001

e-mail: [email protected]

Τηλέφωνο: 801 11 92000

και

COMETRON ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΠΕ.

Β.Γεωργίου 11 & Σουρή 152 32 ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Τηλ.210 682 4564,210 685 0363. Fax :210 6821661

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά θέλω να αλλάξω τον 60 εσωτερικό του ps3 , μπορώ να πάρω 7200 rpm και αν γίνεται τι παίζει με το firmware 3,50 μήπως κολλησω και δεν παίζει μετά? επίσης ξέρετε αν η Sony επισήμως αλλάζει αυτή το δίσκο για να έχω και εγγύηση

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

αν εχεις το πρωτο πλει με τον 60ρη σκληρο,τοτε προφανως εχει ληξει η εγγυηση σου, η καλυτερα εχει παρελθει.

αν σου τον τοποθετησει η σονυ δεν σου δινει καμια εξτρα εγγυηση απο οσο γνωριζω,απλα θα σε χρεωσει για κατι που μπορεις να το κανεις καλλιστα μονος σου με την ιδια επιτυχια.

διαβασε οδηγιες στο manual η εναλλακτικα δες βιντεακια οδηγους στο youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βοηθηστε ρε παιδια βαζω να παιξει στο πσ3 σλιμ 120gb blu rey ταινια και δεν παιζει το δοκιμασα με 2 διαφορετικες ταινιες αλλα τιποτα δεν εμφανιζει καν τη ταινια,ενω τα παιχνιδια τα παιζει κανονικα τι εγινε?καμια ρυθμιση μηπως φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απο εδω ειναι αγορασμενο.πηρα τηλ τη σονυ και μ λενε στειλτο να το δουμε και θα το εχουν παλι κανα μηνα εκει τουλαχιστον.αμα το κανω κανα φορματ λετε να στρωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ήχος και καθόλου εικόνα ή δεν ξεκινάει καν η ταινία;

Σου βγάζει κανένα μήνυμα λάθους;

Επίσης δοκίμασε να κάνεις απενεργοποίηση του Internet από το Network settings. Κάποιες Blu-ray ταινίες τρώνε κόλλημα καμιά φορά γιατί προσπαθούν να συνδεθούν στο Internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιοπον το δοκιμασα ξανα κ εγινε τ εξης μου εμφανισε την ταινια μια φορα κ επαιζε κανονικα την εβγαλα μετα και την ξανα εβαλα και τιποτα δεν τη διαβαζε παλι το κανα κανα 5 με 6 φορες βγαλε βαλε αλλα τιποτα δεν επαιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθές έπαιξα το buzz world quiz για πρώτη φορά κ μου φάνηκε πολύ καλό.

το πλαίσιο το έχει με 8 buzzers 100,50€.πως σας φαίνεται σαν τιμή?

 

προσωπικη εκτιμηση αφου ασχοληθηκα περιπου 2 ωρες με το παιχνιδι ειναι πως δεν αξιζει σε καμια περιπτωση.

σαν ιδεα ειναι πολυ καλο,αλλα εκει που πραγματικα χανει ειναι στις ερωτησεις και τον βαθμο δυσκολια τους που ειτε ειναι της πλακας,ειτε δεν υπαρχουν.

το χιουμορ που προωθει ειναι πολλες φορες κρυο επισης.

τωρα για 100 ευρω τα μπαζερακια νομιζω δεν αξιζει,εκτος κι αν σου αρεσει τοσο πολυ το παιχνιδι,και εσενα και της παρεας σου και σας αρεσει να παιζετε ολοι μαζι.

αλλα αν ειναι ετσι βαλε τους να σου δωσουν απο (100/8) ευρω ο καθενας για το μπαζερ του! (οκ,πλακα κανω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει και παρααξίζει,έχουμε λιώσει με την παρέα μου παίζοντας ακόμα και εξαποστάσεως καναπές Vs καναπές στην άλλη άκρη της Ελλάδας ή του κόσμου. Η τιμή είναι πολύ υψηλή,μπορείς να το πάρεις από το http://www.ebw.gr στα 45Ε αν θυμάμαι καλά και με 20Ε παίρνεις και έξτρα 4 χειριστήρια από ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...