Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και στο copy αργει παρα πολυ

φιλε ,δοκιμασε οχι μεσα απο το μενου του media player μεσα απο το ps3 γιατι ετσι νομιζω οτι κανει καποιο ειδος conversion.Μολις σου "δει" το pc σου απο το media center,πηγαινε απο μενου στυλ απλου explorer και δες τα αρχεια του υπολογιστη σου και απλα κανε display κλπ και κανε copy το folder σου.Ετσι λογικα θα στο κανει πολυ γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το playstation media server λες? Δεν ξέρω πως λειτουργει...edit: νταξει το βρηκα ,για να δουμε

 

---------- Προσθήκη στις 02:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:16 ----------

 

δυστυχως ουτε με το PMS .Αργει πολυ.

 

τι δίκτυο έχεις ρε άχρηστε :fear:

δεν πιστεύω να παλεύεις τίποτα mkv 1080p με wireless 802.11g

 

σε εμένα ο PSM με Gigabit Lan 4gb Ram C2D6320 παίζει τα πάντα και το pc κάνει τον κονserver όχι μόνο psm

 

οπότε ή παλεύεις τσάμπα με μούφα βάση ( δίκτυο ) ή κάτι κάνεις λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έχω.Τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω?Και όχι απλά divX Videos παίζω.

ρε συ,δοκιμασε απλα για δοκιμη με καλωδιο να δεις τι παιζει.Μπορει να σου φταει το wireless

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ, FPS με gamepad πρέπει να παίζουν μόνο όσοι δεν έχουν παίξει FPS σε υπολογιστή με ποντίκι και πληκτρολόγιο, δεν εξηγείται αλλιώς..

Κι εγώ έχω να παίξω απ' το πρώτο Medal of Honor με gamepad :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο 2 χρονια χρησης, τωρα οταν βαζω το dual shock να φορτισει μου βγαζει ενα μηνυμα Charging Failed, με το ιδιο καλωδιο το sisaxis φορτιζει κανονικα. δοκιμασα να το φορτισω στο ps3 slim(εγω εχω fat) ενος φιλου(με το δικο του καλωδιο) και φορτιζει κανονικα.

 

Ουτε στον υπολογιστη φορτιζει.

 

υπαρχει καποια λογικη εξηγηση για το τι μπορει να συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν φορτιζε στο πισι θα ελεγα οτι με το 3.50 κλειδωσανε και αυτο το χειριστηριο!!!χεχε

Μου φαινεται για προβλημα μπαταριας παντως(μηπως του εκανες πληρεις κυκλους φορτισης-εκφορτισης;δλδ την αδειαζες τελειως πριν το βαλεις παλι; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...