Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
^Την παλεύεις; Μόνο αυτό πες μου, τίποτ' άλλο.

 

και να φανταστείς ότι άνοιξε 2η φορά ξεχωριστό topic...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Bungie Hiring PS3 Engineers

http://www.bungie.net/Inside/aboutus.aspx#27683

http://www.bungie.net/Inside/aboutus.aspx#27684

 

Nice-to-have Skills

Experience working with modern console architecture, especially PS3, and multi-platform code.

Double points for PlayStation 3 experience

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Την παλεύεις; Μόνο αυτό πες μου, τίποτ' άλλο.

 

φιλε συγνωμη δεν το ηξερα οτι εμφανιζοταν εκει εγω εγραφα και εφευγε και νομιζα οτι διαγραφοταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανως λαθος αναλυση,μαλλον του φιλου σου δεν υποστηριζει την αναλυση που εχεις βαλει εσυ για την δικη σου τηλεοραση.

 

οκ φιλε μου. σε ευχαριστω, θα το κοιταξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το πλέι. Πολλές φορές κολλάει σε άσχετες φάσεις κ κάνει μετά από λίγο επανεκινηση μόνο του. Τις μισές φορές δεν αναγνωρίζει το δισκακι, αλλά μόλις το κλείσω κανόνια και το ξανά ανοίξω επανέρχεται. Σήμερα έπαιζα φιφα 11 κ το άφησα στο ημίχρονο και έβαλα να δω Ελλάδα στην τηλεόραση. Όταν μετά από 40 λεπτά το γύρισα στο πλέι και πάτησαν ένα νέο παιχνίδι κόλλησε το σύμπαν. Όμως τώρα συμβαίνει το εξής. Μετά από 2-3 επανεκκινησεις, το δισκακι παίζει κανονικά αλλά δεν με αφήνει να το κάνω eject. Κάνει να πέταξει το δισκακι κ το ξανατραβαει μόνο του μέσα. Καταλαβαίνω πως το πλέι δεν παει καλά, έχετε να προτείνετε τίποτα; Ειναι το χοντρό με 80ρη δίσκο και το έχω σκεδον 2 χρόνια. Επίσης τρέχει το τελευταίο fw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπές στο service mode και κάνε rebuild database,επίσης ξαναπέρασε το firmware που έχεις για παν ενδεχόμενο.

 

Πραγματικά σε έχασα, δεν κατάλαβα πως να κάνω τι. Πάντως το δισκακι το έβγαλα χθες πατώντας παρατεταμενα το κουμπί eject. Σήμερα μου κανακολησε το πλέι το οποίο και είχα ξαπλα, στην συνέχεια το έκανα επανεκινηση και το έβαλα όρθιο και για 2-3 ώρες μέχρι κ που το έκλεισε δούλεψε κανονικά. Υπάρχει τελικά ορθός τρόπος λειτουργίας του ; Οριζοντια- κάθετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείσε το PS3 από τον διακόπτη, άνοιξε τον διακόπτη και κράτησε πατημένο το πλήκτρο ON μέχρι να ακούσεις 3 μπίπ και το PS3 θα κλείσει,τώρα ξαναπάτησε το ΟΝ και κράτησέ το πατημένο μέχρι να ακούσεις 2 μπίπ και το αφήνεις. Θα μπείς στο service mode και θα επιλέξεις το rebuild database.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά οταν συνδέω το PS3 με το Windows media player αργεί πάρα πάρα πολύ να φωρτώσει την ταινία.Μηπως φταίει οτι έχω παλιό υπολογιστή? Βλεπε υπογραφή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το playstation media server λες? Δεν ξέρω πως λειτουργει...edit: νταξει το βρηκα ,για να δουμε

 

---------- Προσθήκη στις 02:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:16 ----------

 

δυστυχως ουτε με το PMS .Αργει πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το playstation media server λες? Δεν ξέρω πως λειτουργει...edit: νταξει το βρηκα ,για να δουμε

 

---------- Προσθήκη στις 02:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:16 ----------

 

δυστυχως ουτε με το PMS .Αργει πολυ.

Δοκίμασε αν θες αφού έχεις βάλει ps3 media center ,να κάνεις απλό copy to αρχείο πχ το avi κλπ, στο ps3 & να το δεις μετά από το ps3.απλως αν κάνεις αυτό εάν έχεις υποτίτλους ξεχωριστά σε srt ,θα πρέπει πρώτα να τους ενσωματώσεις στο avi σου.Ειναι όμως απλό & γρήγορο πχ με AVIAddXSub.Δοκιμασμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...