Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok, απλως ενα φιλος μου θελει να παρει την φορμουλα και επιμενει πως μπορει να αναβθμισει για να παιξει, και μετα να ξαναγυρισει στην παλια. Κοινως οτι να ναι...

νομιζω ειχα ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙς να κανεις downgrade..νομιζω χρησιμοποιοντας το jailbreak που εχει βγει,,,αλλα θα φας ban..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχει τροπος να ανοιξουμε πανω απο 1 καρτελες στον browser;το χρειαστηκα σημερα και δεν μπορουσα να βρω ακρη.

Επισης,ξερει κανεις τι παιζει με το date code που εχει η καθε κονσολα;παιζει κανενα λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να ανοιξουμε πανω απο 1 καρτελες στον browser;το χρειαστηκα σημερα και δεν μπορουσα να βρω ακρη.

Επισης,ξερει κανεις τι παιζει με το date code που εχει η καθε κονσολα;παιζει κανενα λινκ;

απλα εχεις συνεχεια πατημενο το Χ πανω στο link...(just l;ike iphone,,)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση. πως μπορω να δω ταινιες απο usb σε ps3? τα αρχεια των ταινιων ειναι avi και απο 4-12gb (720p+1080p).

 

πληροφοριακα εχω 1 σκληρο usb 500gb και 1 stick 8gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση. πως μπορω να δω ταινιες απο usb σε ps3? τα αρχεια των ταινιων ειναι avi και απο 4-12gb (720p+1080p).

 

πληροφοριακα εχω 1 σκληρο usb 500gb και 1 stick 8gb.

μεχρι 4 GB αναγνωριζει to fat32 του ps3.Αν ειναι μεγαλυτερο το avi θα πρεπει να βρεις utility που σπαει το αρχειο. και πιο ευκολα βαζεις ενα ps3 media server (free util) και περνας μεσω αυτου απο το pc σου τα αρχεια στο ps3 χωρις να χρησιμοποιεις το usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πιο ευκολα βαζεις ενα ps3 media server (free util) και περνας μεσω αυτου απο το pc σου τα αρχεια στο ps3 χωρις να χρησιμοποιεις το usb

μπορεις να μου πεις τη διαδικασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μου πεις τη διαδικασια?

ναι μεσω media server,,υπαρχουν διαφορες εφαρμογες που τισ περνας στο pc και εντοπιζουν μεσω δικτυου το ps3 σου,,αν και αυτο γινεται μεσω του pc πολυ απλα αν φτιαξεις καποιες ρυθμισεις στην ροη δεδομενων (wmp12) μπορεις να κανεις τα παραπανω χωρις καποιο προγραμμα,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μαζεψα τα λεφτα και θελω να παρω το ps3.Μπορει να μου πει καποιος ποιο ειναι το πιο φθηνο καταστημα(θελω το slim 250)?επισης ξερετε κανα site ξενο με φθηνα παιχνιδια χωρις πιστωτικες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μου πεις τη διαδικασια?

πας http://ps3mediaserver.blogspot.com/ το κατεβαζεις και κανεις setup sto pc.Απο κει και μετα ανοιγεις την εφαρμογη στο pc σου και αφου εχεις συνδεσει & το ps3 στο router σου τοτε πας μεσα απο το ps3 και θα δεις που θα σου κανει scan και θα δει το pc σου.απο εκει μπορεις να κανεις copy files που θελεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μεσω media server,,υπαρχουν διαφορες εφαρμογες που τισ περνας στο pc και εντοπιζουν μεσω δικτυου το ps3 σου,,αν και αυτο γινεται μεσω του pc πολυ απλα αν φτιαξεις καποιες ρυθμισεις στην ροη δεδομενων (wmp12) μπορεις να κανεις τα παραπανω χωρις καποιο προγραμμα,,
πας http://ps3mediaserver.blogspot.com/ το κατεβαζεις και κανεις setup sto pc.Απο κει και μετα ανοιγεις την εφαρμογη στο pc σου και αφου εχεις συνδεσει & το ps3 στο router σου τοτε πας μεσα απο το ps3 και θα δεις που θα σου κανει scan και θα δει το pc σου.απο εκει μπορεις να κανεις copy files που θελεις

ευχαριστω πολυ παιδια, να στε καλα :-D

 

κατι αλλο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. γιατι στην οθονη που βαζω το pc με hdmi και ταυτοχρονα πεταω και το ps3 (το βγαζω απο τη μια συσκευη και το βαζω στην αλλη) + την τηλεοραση ενος φιλου ολα παιζουν καλα ενω στ σπιτι ενος αλλου παιδιου παλι δεν παιζει το ps3? και εξηγουμαι: πατας να ανοιξει και δε σου δειχνει το μενου, παρα μονο αν βαλεις καποιο παιχνιδι, στο φορτωνει και περιμενεις να μπει στο μενου του παιχνιδιου για να δεις εικονα στην τηλεοραση. any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ παιδια, να στε καλα :-D

 

κατι αλλο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. γιατι στην οθονη που βαζω το pc με hdmi και ταυτοχρονα πεταω και το ps3 (το βγαζω απο τη μια συσκευη και το βαζω στην αλλη) + την τηλεοραση ενος φιλου ολα παιζουν καλα ενω στ σπιτι ενος αλλου παιδιου παλι δεν παιζει το ps3? και εξηγουμαι: πατας να ανοιξει και δε σου δειχνει το μενου, παρα μονο αν βαλεις καποιο παιχνιδι, στο φορτωνει και περιμενεις να μπει στο μενου του παιχνιδιου για να δεις εικονα στην τηλεοραση. any ideas?

Πιθανως λαθος αναλυση,μαλλον του φιλου σου δεν υποστηριζει την αναλυση που εχεις βαλει εσυ για την δικη σου τηλεοραση.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...