Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για ποιον λογο θες να κανεις το update;Για να μην μπορεις να συνδεσεις τιποτα πανω ουτε ενα aftermarket χειριστηριο;;;

 

Εκτος κ αν δεν θα ασχοληθεις καθολου με το σπασιμο της κονσολας και σε ενδιαφερει να παιζεις και online τοτε ναι καντο..

 

Γιατι δεν απενεργοποιησαν τις usb τελειως δεν το καταλαβαινω,θα μπορουσαν να πουν οκ τις απενεργοποισαμε να φορτιζετε τα χειρηστηρια σας απο το pc σας κυριοι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφερει αρκετα να παιζεις on line παντως απο την εμπειρια μου στο 360 ,θα σου ελεγα οτι οτι και να κανεις εαν καταληξεις σε ps3 hack,ποτε δεν θα εισαι 100% safe διοτι παντα η ετερια θα εχει τροπο εαν θελει ειτε να σου κλειδωσει κατι ειτε να σου απαγορεψει το on line απο διαφορα logs που εχει την δυνατοτητα να βρει απο το συστημα σου/τους ,οποτε εκει το ρισκαρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επειδη δεν το εχω πολυ ακολουθησει την ολη φαση,οταν λενε οτι κλειδωσε τις usb συσκευες που δεν ειναι sony τι εστι??? δηλαδη αμα βαλω ενα usb stick να περασω ενα avi δεν θα το αναγνωρισει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επειδη δεν το εχω πολυ ακολουθησει την ολη φαση,οταν λενε οτι κλειδωσε τις usb συσκευες που δεν ειναι sony τι εστι??? δηλαδη αμα βαλω ενα usb stick να περασω ενα avi δεν θα το αναγνωρισει???

 

και ναι και οχι,π.χ εγω που ειχα κατι τηλεχειριστιρια Buzz οχι Sony πλεον δεν δουλευουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά που θα ήθελα να δω στο PS3 είναι:

 

να μπορώ να παίζω mp3 ενώ τρέχω ένα παιχνίδι

 

να μπορώ να βάλω linux (other OS)

 

να μπορώ να παίξω ένα mkv που έχει streams που αναγνωρίζει το PS3 όπως divx, avc, aac, acs, mp3 και να μην χρειάζεται να κάνω remux σε mp4, ts και avi

 

να διαβάζει pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα updates εγώ ξέρω πως βγαίνουν για προσθήλη δυνατοτήτων και επιπλέον χαρακτηριστικών(ή μήπως ξέρω κάτι λάθος)Γιατί λοιπόν η παλιοπουτ__α η sony κλειδώνει τα usb και βγάζει συνέχεια features.Τόσο άχρηστοι είναι που δεν μπορούν να κλειδώσουν τη συσκευή τους?Στο επόμενο update ελπίζω να μην απενεργοποιήσουν το Bluray....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσου.... (κοινως όχι)

 

Ok, απλως ενα φιλος μου θελει να παρει την φορμουλα και επιμενει πως μπορει να αναβθμισει για να παιξει, και μετα να ξαναγυρισει στην παλια. Κοινως οτι να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...