Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

Μηπως ξερει κανεις πως θα συνδεσω ενσυρματα το modem/router με το PS3?

Θα τα συνδεσω μονο με το καλωδιο ethernet και τιποτε αλλο?

 

Μια βοηθεια σας παρακαλω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα.

Μηπως ξερει κανεις πως θα συνδεσω ενσυρματα το modem/router με το PS3?

Θα τα συνδεσω μονο με το καλωδιο ethernet και τιποτε αλλο?

 

Μια βοηθεια σας παρακαλω!

 

Ακριβως οτι ειπες και απλα μετα πας στο network configuration του ps3 δεν θελει τιποτα αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαινει δεν ξερω αλλα αμα φαει κολλημα σε σημειο που δεν ξεκολλαει τοτε το κανει αυτο κια κλεινει. Και σε μενα εχει συμβει. Ισως να σημινει απλα οτι η κονσολα δεν ειναι τελεια.

 

ναι ρε guys..σε ολους τους χρηστες ps3 ανα το universe συμβαινει αυτο...ολα τα μηχανηματα καποτε κολλανε,για να περιοσρισεισ τ κολληματα προσπαθησε να βαλεις το ps3 σε 'ανετο' για αυτο χωρο ετσι ωστε να αεριζεται επισης μην το εχεισ και 24/7 ανοιχτο..(εμενα μου κολαει οταν παιζω συνεχομενα με την clan bfc2..) aloh:-Da

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το 3.50 και δεν αναγνωρίζει πλέον ένα MadCatz χειριστήριο που έχω για 2ο.

http://www.skroutz.gr/s/258632/Mad-Catz-PS3-Wireless-GamePad.html

Έψαξα και στο ιντερνετ και το αναφέρουν και άλλοι ως πρόβλημα για διάφορα not-Sony χειριστήρια.

Δοκίμασα και με το usb καλώδιο και τίποτα. Δίνει ρεύμα, αλλά δεν το αναγνωρίζει η κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το 3,5 και δε μπορω να κανω sign up..χμμμ, περιμενω να δω.

 

απο τισ 8¨05 μεχρι τισ 5¨00 το πρωι δεν θα μπορεις να μπεις κανουν maintenance στους server τους...:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ, ωραιος φιλε, thanx για την ενημερωση ;)

τιποτα bro,[α...και αν υπαρχει κανενασ 50αρις εδω μεσα στο bfc2 ασ με κανει add...:-D]

 

---------- Προσθήκη στις 21:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:37 ----------

 

καλα.ειμαι πολυ σπαστικο το psn ..οταν βγει το update και μετα οι server τους δεν λειτουργουν..αυτο δεν συμβαινει στο xbox...καλα. οι γιαπωνεζοι δεν εχουν εφεδρικους server ρωταω εγω τωρα/...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια παω να μπω στο playstation store να κατεβασω τπτ μωρεε.. και μου λεει οτι δεν εχει προσβαση η περιοχη που βρησκομε κατι τετιο δεν θυμαμαι πως το ελεγε στα αγγλικα..

 

σοζ για τα ορ8ογραφικα λατθγ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια παω να μπω στο playstation store να κατεβασω τπτ μωρεε.. και μου λεει οτι δεν εχει προσβαση η περιοχη που βρησκομε κατι τετιο δεν θυμαμαι πως το ελεγε στα αγγλικα..

 

σοζ για τα ορ8ογραφικα λατθγ

 

αν διαβαζες 2-3 ποστ πιο πανω θα εβλεπες οτι εχουν ριξει τους σερβερ για συντηρηση:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...