Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμάει το trailer του Last Guardian. ΓΑΜΑΕΙ.

Και το animation του κοτοπουλοσκυλοπόντικου είναι γαμιστερό. Με βλέπω να τα σκάω για PS3.

Οποιος εχει παιξει ICO και shadow of colossus υποκλινεται στην team ico....κατα πολλους τα 2 καλυτερα games του ps2 και σιγουρα τα πιο πρωτοτυπα....οποτε το hype για το the last guardian ειναι στα υψη.

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 

 

 

6.jpg

 

5.jpg

 

4.jpg

 

8.jpg

 

7.jpg

 

15.jpg

 

14.jpg

 

12.jpg

 

11.jpg

 

10.jpg

 

16.jpg

 

19.jpg

 

18.jpg

 

24.jpg

 

23.jpg

 

22.jpg

 

21.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως. Last Guardian + HD rerelease Ico και Shadow of the colossus = άδειο πορτοφόλι. Αλλά τί να κάνουμε, δεν είναι απλά games, είναι εμπειρίες.
Μπορεις να παρεις και μεταχειρισμενο ps3,δεν χρειαζεται να τα σκασεις...οτι βρεις απο 80αρι κ μετα χτυπα το.:-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το είδατε αυτό..Yakuza με zombies. :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=ofCq8R2_jUg&feature=player_embedded

 

:shock::confused:

Τι ιεροσυλία είναι αυτή;;;

Αντί να κάτσει η Sega να κάνει ένα localization της προκοπής ή να βγάλει το kenzan στην Ευρώπη που το ζητάν όλοι οι fan, μου το κάνει wannabe horror...έλεος απλά. :eek:

 

Last Guardian + HD rerelease Ico και Shadow of the colossus = άδειο πορτοφόλι. Αλλά τί να κάνουμε, δεν είναι απλά games, είναι εμπειρίες.

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,έχω στο σπίτι μου ένα desktop με windows xp κι ένα laptop με windows 7.Το laptop όταν συνδέεται στο δίκτυο, μου το εμφανίζει κατευθείαν στο media server του ps3.Το pc πάλι δεν εμφανίζεται καθόλου κι ας έχω απενεργοποιήσει το firewall.Κατέβασα το ps3 media server v1.10.51,το pc εντοπίζει κανονικά το ps3 αλλά το ps3 πάλι δεν βλέπει τους share φακέλους.Τι να κάνω ρε παιδιά για να παίξει μου έχουν σπάσει τα νέυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το ps3 slim 120gb από τον Ιανουάριο .

δουλεύει απροβλημάτιστα και για πολλές συνεχόμενες ώρες κατά καιρούς εκτός από ένα πράγμα .

 

συνολικά να έχει κολλήσει 4-5 φορές. όταν κολλάει και πατάω το κουμπί να το κλείσω αναβοσβήνει το πράσινο φωτάκι μερικές φορές κάνει 3 μπιπ και κλείνει . και ανόιγει κανονικά μετά.

πχ σήμερα. άλλαζα account και πήγαινα από τον αμερικάνικο λογαριασμό μου πίσω στον ευρωπαϊκό και κόλλησε εκεί. πάτησα το κουμπί αναβοσβησε το πράσινο φωτάκι μερικές φορές έκανε 3 μπιπ και έκλεισε.

 

έχει συμβεί σε κάποιον άλλο? είναι ανησυχητικό? σημαίνουν τπτ τα 3 μπιπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαινει δεν ξερω αλλα αμα φαει κολλημα σε σημειο που δεν ξεκολλαει τοτε το κανει αυτο κια κλεινει. Και σε μενα εχει συμβει. Ισως να σημινει απλα οτι η κονσολα δεν ειναι τελεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το κάνει πάρα πολλές φορές όταν πάω να το κλείσω από το κουμπί πάνω στην κονσόλα. Προφανώς τρώει σκάλωμα το λειτουργικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία λύση για μένα δεν υπάρχει???

 

Αν μπορείς δοκίμασε άλλο πρόγραμμα, εγώ χρησιμοποιώ το wild media server με το ps3 και δουλεύει μια χαρά. Το κακό είναι οτι δεν είναι ελεύθερο αλλά έχει trial βάλτο και δες αν δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...