Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία, άντε πες ότι θα παίζει η εικόνα και ο ήχος από διαφορετικά κανάλια.

Αυτό που χρειάζομαι για τον ήχο είναι κάτι τέτοιο να φανταστώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα από τα αγαπημένα μου παιχνίδια, το Oddworld Stranger's Wrath έρχεται στο PSN!!! http://www.examiner.com/game-industry-in-philadelphia/oddworld-stranger-s-wrath-remake-coming-to-psn-early-next-year

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα το 3 δεν το βρισκω σε ποιο χαμηλη τιμη απο 300 ευρω?? (κανονικο οχι μεταχηρισμενο)

 

http://www.skroutz.gr/s/88036/Sony-PlayStation-3-PS3-Slim-120GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις επαθα κατι το κουλο...ειχα βαλει να κατεβασω καμια 10αρια demo.

Ε λοιπον τωρα εφτασε στο τελευταιο,ετσι οπως επαιζα gta iv κολλησε η κονσολα τελειως.Παταω το power button κανει 3 μπιπ η κονσολα και συνεχιζει να προσπαθει να κλεισει.Μετα απο 5 λεπτα το τραβαω απο το ρευμα,το ανοιγω και μου λεει corrupted file system,restore?παταω yes.Αφου τελειωσε κ αυτο κανει restart η κονσολα και εχω το μισο μενου μου!!!!!!!!!!!!!

Δηλαδη μονο στα settings μπορω να κινηθω και καθετα!!!οριζοντια υπαρχει κανονικα το μενου αλλα δεν εχει καμια αλλη επιλογη καθετα!!!!!!!

Τι κανω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον κατι δεν παει καλα...μολις ανοιξε παλι η κονσολα κανονικα και πηγε να κατεβασει το Haze demo ξανασκαλωσε τελειως,παλι το βγαζω απο το ρευμα κανει restore στο file system,κανει restart,παλι το μισο μενου και με το που τραβηξα την ethernet εστρωσε!!!εσβησα το κατεβασμα του demo εβαλα ethernet παλι και ειμαι κομπλε!!!!

 

 

τι παιχτηκε ρε γαμωτο;;;;;:fear::fear::fear:

 

edit:πως μπαινω στο service menu;(δεν εχω το manual γαμωτο το εχω δανεισει!!:shock:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον κατι δεν παει καλα...μολις ανοιξε παλι η κονσολα κανονικα και πηγε να κατεβασει το Haze demo ξανασκαλωσε τελειως,παλι το βγαζω απο το ρευμα κανει restore στο file system,κανει restart,παλι το μισο μενου και με το που τραβηξα την ethernet εστρωσε!!!εσβησα το κατεβασμα του demo εβαλα ethernet παλι και ειμαι κομπλε!!!!

 

 

τι παιχτηκε ρε γαμωτο;;;;;:fear::fear::fear:

 

edit:πως μπαινω στο service menu;(δεν εχω το manual γαμωτο το εχω δανεισει!!:shock:)

 

Μου μυρίζει HD που ετοίμαζεται να τα φτύσει.......Την ώρα που πάει να γράψει στο κομάτι που ετοιμάζεται να τα κλάσει κολλάει το σύμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει backup δεν με τρωει αν παθει κατι....εχω 164 γιγα ελευθερα,δεν ξερω κατα ποσο εχει προβληματικο κομματι στον σκληρο γιατι περασα το Prince of percia που νοικιασα και ειναι αρκετα μεγαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει backup δεν με τρωει αν παθει κατι....εχω 164 γιγα ελευθερα,δεν ξερω κατα ποσο εχει προβληματικο κομματι στον σκληρο γιατι περασα το Prince of percia που νοικιασα και ειναι αρκετα μεγαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, άντε πες ότι θα παίζει η εικόνα και ο ήχος από διαφορετικά κανάλια.

Αυτό που χρειάζομαι για τον ήχο είναι κάτι τέτοιο να φανταστώ;

Όχι δεν χρειάζεσαι κάτι τέτοιο.

Το PS3, έχει το παρακάτω καλώδιο στη συσκευασία του.

10541-ps3-av-cable-1.jpg

Θα το συνδέσεις στο PS3.

Το κίτρινο είναι το καλώδιο που μεταφέρει εικόνα.

Το άσπρο και το κόκκινο, μεταφέρουν ήχο.

Όπως κατάλαβες θα χρησιμοποιήσεις το άσπρο και το κόκκινο καλώδιο για να μεταφέρεις τον ήχο.

 

Τα καλώδια αυτά θα τα συνδέσεις σε κάποιον ενισχυτή.

Φαντάζομαι θα έχεις κάποιο Hi-Fi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, άντε πες ότι θα παίζει η εικόνα και ο ήχος από διαφορετικά κανάλια.

Αυτό που χρειάζομαι για τον ήχο είναι κάτι τέτοιο να φανταστώ;

Όχι δεν χρειάζεσαι κάτι τέτοιο.

Το PS3, έχει το παρακάτω καλώδιο στη συσκευασία του.

10541-ps3-av-cable-1.jpg

Θα το συνδέσεις στο PS3.

Το κίτρινο είναι το καλώδιο που μεταφέρει εικόνα.

Το άσπρο και το κόκκινο, μεταφέρουν ήχο.

Όπως κατάλαβες θα χρησιμοποιήσεις το άσπρο και το κόκκινο καλώδιο για να μεταφέρεις τον ήχο.

 

Τα καλώδια αυτά θα τα συνδέσεις σε κάποιον ενισχυτή.

Φαντάζομαι θα έχεις κάποιο Hi-Fi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...