Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά γνωρίζει κανείς τον playstation customer service αριθμό τηλεφώνου για Έλλαδα;

Γιατί έκανα κάποια ηλεκτρονική αγορά μέσω psn home και ενώ μου αφαίρεσε το χρηματικό ποσό ποτέ δεν το παρέλαβα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε στη λίστα με τα Downloads σου και κατέβασέ το από εκεί.

 

Το σκέφτικα να το κάνω αλλά είναι psn home item και δεν υπάρχει δυστιχώς στο playstation store στα downloads ούτε και στο search το εμφανίζει. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου "τρεχω" το PS3 media server και αφου εχω κανει τις απαραιτητες ρυθμισεις δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εμφανιζει ολους τους υποτιτλους το PS3 οταν ψαχνεις τους φακελους σου. Εχω υποτιτλους που τους βλεπω και τους κανω load κανονικα και εχω υποτιτλους που απλα δεν εμφανιζονται ντιπ για ντιπ ασχετα αν ΟΛΟΙ οι υποτιτλοι μου ειναι σε μορφη .srt. Αυτο φυσικα μονο με τους ελληνικους υποτιτλους συμβαινει. Οι αγγλικοι υποτιτλοι εμφανιζονται παντου και παντα και τους κανω και load ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμενα μια χαρα παιζει. Δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι δεν φορτωνει ολους τους ελληνικους υποτιτλους απο ολες τις ταινιες. Σε αλλες φορτωνω κανονικα και σε αλλες δεν τους βλεπω καν για να τους φορτωσω. Ειναι αξιοπεριεργο. Παντως για 1080p video ειναι απαραιτητο το GB ethernet. Το 100αρι σερνεται με το framerate.

 

Εδιτ: το βρηκα παιδια, πρεπει τα αρχεια των subs και της ταινιας να εχουν ακριβως το ιδιο ονομα εκτος απο την καταλληξη φυσικα.

Επεξ/σία από ikaruga24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για 1080p video ειναι απαραιτητο το GB ethernet. Το 100αρι σερνεται με το framerate.

Ναι το 1080p είναι ζόρικο.

Και άντε να βρεις GB Ethernet Router. Μπορείς να ορίσεις από το πρόγραμμα τη ταχύτητα του Ethernet και να προσαρμόσει τη ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες να κανω μια ερωτηση;εχω απο τα πρωτα ps3 που βγηκαν που επαιζαν και παιχνιδια απο ps2,μολις ειχαν ερθει ελλαδα.

Ακουω δεξια και αριστερα οτι αυτα τα μοντελα παρουσιαζαν του κοσμου τα προβληματα,εμενα δεν εχει βηξει καν τοσα χρονια! τελικα αληθευει οτι ηταν προβληματικα;η εγω ειμαι απλα τυχερος;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1283423544

 

η Sony καθυστερεί το 3D Blu-Ray update για το Playstation 3...

 

και η απορία μου, πως θα παίζει 3D χωρίς να έχει HDMI 1.4?

 

---------- Post added 03-09-2010 at 01:15 ---------- Previous post was 02-09-2010 at 19:27 ----------

 

και η απάντηση... http://www.gizmodo.com.au/2010/02/how-the-ps3-will-playback-3d-blu-ray-without-hdmi-1-4/

 

thnx John2gr :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...